Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

La Trappe Tripel

 

La Trappe Tripel

 

Pusiau šviesus stiprus (8%) alus. Man patiko ženkliukas kitoje pusėje, kuris reiškia, kad nėščioms moterims šį alų gerti nevalia. O maniškė kaip tik laukiasi.

Karlovačko

 

Karlovačko

 

Kroatiškas ir visai nieko alus. Neįspūdingas, bet skanus. Šiek tiek saldomo, kartumo nesijaučia visai. Antras kroatiškas alus, kurio skardinė išmarginta kroatiškasirgalių vėliava (raudonai balti kvadratėliai). Jie pamišę dėl savo simbolikos.

Sternburg Urtyp

 

Sternburg Urtyp

 

Nei labai geras, nei labai blogas. Paprastas neblogas alus. Ačiū broliui.

Mythos

 

Mythos

 

Pirmasis graikiškas alus. Buvau Lietuvoje graikiškam restorane, bet ten jie pardavinėja lietuvišką alų su įspausta citrina ir vadina graikišku. Nifiga šitas alus nerūgštus. Paparastas lengvas alus. Ačiū Laimai.

Sagres Mini

 

Sagres Mini

 

Mažyyytis mažytis portugališko alaus buteliukas. Skonis visiškai neypatingas, o ir kur ten pajausi kai jo tiek mažai :)) Ačiū broliui

Medove Original

 

Medove Original

 

Tikėjausi saldaus alaus, o jis su aiškiai jaučiamu kartumu. Normalu, kad jei yra medaus, tai saldumas taip pat jaučiasi, tačiau jis visiškai neįkyrus, o kartumas suteikia labai teisingo skonio. Ačiū mamai :)

Horn Dry Ice

 

Horn Dry Ice

 

Naujas Horn produktas. Iš principo skonis žiauriai nesiskiria nuo Horn Dry, tik mažesni buteliukai. Apipavidalinimas superinis. Parašyta kas pardavėjas, o kas gamintojas - ne. Todėl net nežinau ar teisinga čia jį dėti prie lietuviško alaus ar ne :)

Fortas Pilsner

 

Fortas Pilsner

 

Labai prastas pigus (kokybės prasme) alus. Suprantu, kad Pilsner lyg ir savaime reiškia pigesnę alaus kainą, bet... Nepirkite :)

Savas Šviesusis

 


 

Turiu įtarimą, kad čia ne kažkks naujas alus, o tiesiog kitas alus su kitomis etiketėmis. Užsakovas Maxima :)

Kalnapilis Ice

 

Kalnapilis Ice

 

Dabar panašau alaus yra ne mažai, o savo laiku tai buvo kažkas tokio... Man labai patikdavo šis alus skardinėse, nes skonis buvo kiek kitoks ir labai gardžiai troškulį malšindavo.

Volfas Engelman Rinktinis

 

Volfas Engelman Rinktinis

 

Horn Dry butelis, alus kitas. Man skonis labai priminė Horn Dry, jis tikrai nėra blogas, bet ir girti labai negaliu. Naujai atrodo, o skoniu naujo nėra.