Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Franziskaner Hefe Weissbier

 

Franziskaner Hefe Weissbier

 

Rada šį alų Rimi. Kažkodėl užkliuvo akis. Kainos nepažiūrėjau :) O kainuoja 3,99 Lt. Sakyčiau tikrai nelabai mažai. Bet alus neblogas. Baltas alus čia alaus rūšis, bet ne spalva. Jis šiek tiek tamsesnis už baltą alų ir turi lengvą šokolado skonį. Manau merginoms labai gerai būtų. Man trūksta šiek tiek rūgštumo. :)

Vertinimas: 7/10

Falcon Bayerskt

 

 

Pirmas švediškas alus. Gėriau ne buteliuke, o skardinėje. PAstebėjau, kad jį galima Carlsberg, bet Švedijoje. Labai saldus alus. Man perdaug. Dar labai silpnas: 3,5%. Ačiū broliui :)

Vertinimas: 4/10

Ringnes Extra Gold

 

Ringnes Extra Gold

 

Trečiasis alus iš Ringnes serijos. Prieš tai buvo Ringnes ir Ringnes Fatol. Nors šis alus pats stipriausias (6,5%), bet taip pat ir pats skaniausias. Nežinia kodėl alus juodoje skardinėje yra šviesu ir pavadintas Extra Gold, bet... O skonis šiek tiek primena tamsaus alaus.

Vertinimas: 8/10

Gubernijos Ekstra

 

Gubernijos Ekstra

 

Ekstra alus - aukso medalis pasaulio alaus čempionate. Įvertinimas. Alaus kvapas šiek tiek švelnesnis, bet vistiek man nepatinka. Alus saldokas.

Vertinimas: 4/10 

 

Papildyta 2011-07-13. Paskaičiau kokių nesąmonių prirašiau. O gal ir alaus receptas šiek tiek keičiamas patyliukais? IŠ tiesų nėra blogas skonis vakaro paįvairinimui. Kartais nusiperku, kai noriu šiek tiek kitokio skonio alaus. O vertinti jau senokai nebesiryžtu  :)

Gubernijos Stella

 

Gubernijos Stella

 

Kai jie išleido šį alų, aš jau buvau apsilankęs Egipte. Ten populiariausia alaus rūšis - Stella. Šis visai kitoks. Jis gyvas. Gubernijos alus išsiskiria žaliais buteliais. Ko gero tai pliusas. Bet kada jie kažką darys su tuos šlykščiu alaus kvapu? O pats alus - nieko gero. Tiesa, geriu jį ne pirmą kartą, bet tik šį sugalvojau aprašyti  :)

Vertinimas: 5/10 

Gubernijos Kvietinis

 

Gubernijos Kvietinis

 

Baltas alus. Nežinau ar keista, bet visai nepanašus į Švyturio Baltą. Šis alaus lyg ir be skonio. Kažaip keistai gert alų, kuriam trūksta skonio, Dar vienas minusas - jis smirda. Taip, smirda ko gero visi Gubernijos alūs. Bet jis turi ir pliusų - jis kartesnis.

Kwak

 

Kwak

 

Kitaip dar Pauwel Kwak alus. Alus 8,1% stiprumo. Na skonis kaip Belgiško alaus. Man jis tiesiog keistas. Skanu gerti iš tokios taurės, nes man Raimonda atvežė visą paketą.

Vertinimas: 5/10 

Erdinger Weissbier

 

Erdinger Weissbier

 

Baltas alus. Niekaip nesugalvojau kur aš mačiau šitą logo. Praėjo tik dvi dienos ir prisiminiau - aš esu gavęs dovanų šio alaus bokalus. Deja, kai gėriau, buvau ne namie ir ne iš šių taurių. Man baltas alus yra visų pirma toks alus ,kurį reikai gerti iš aukštos plonus taurės. Tokios kaip foto. Mėgstu Švyturio Baltą ir teko jį gerti iš taurių, iš butelio, iš bokalų. Skirtumas tikrai yra. Taigi, baltas alus man patinka :)) Ačiū Raimondai.

Vertinimas: 7/10

Tennent`s

 

Tennent`s

 

Kaip sakė Virgis - populiariausias prekinis ženklas Škotijoje. Tikrai neblogas paprastas alus. Tik 4% stiprumo. Man patinka lengvi alūs :) Ačiū Virgiui.

Vertinimas 7/10

Belhaven Best

 

 

Juodas alus. Labai panašus į Guiness. Skardinėje net toks pat plastikinis dalykas įmestas. Dar arašyta, kad jis su medum. Draught - tai gyvas? :) Ir dar veža užrašas: The cream of scottish beer. O šiaip skystokas, bet skanus alus. Stiprumas tik 3,5%. Ačiū Virgiui.

Vertinimas: 9/10

Jacobsen Saaz Blonde

 

Jacobsen Saaz Blonde

 

Ogo koks didelis butelis - 0,75 l. Tai taip pat pirmasis daniško alaus kategorijoje. Gražus butelis, atrodo daugiau senoviškai nei solidžiai. Ant etiketės yra Carlsberg logo. Na skonis labai vidutiniškas, bet stiprumas - tikrai ne :) 7,1%. Kažkaip man labiausiai patinka silpni alūs, nes tokio alaus galima išgerti daug ir neprisigerti. Ačiū Raimondai.

Vertinimas: 4/10

Lysholmes Spesialol

 

Lysholmes Spesialol

 

Alus, kurio skonis skiriasi iš kitų Norvegiškų alaus rūšių. Kažkoks aiškiai jaučiamas prieskonis, tik sunku suprasti koks. Alus su prieskoniais reikalaujap akartotino ragavimo, norint jį įvertinti. Nevertinsiu :))

Arendals Pilsner

 

Arendals Pilsner

 

Norvegijos, kaip jūrininkų krašto alus. Nežinau ar čia tik noras alų iškišti ar jis tikrai yra su tuo siejamas ir jį, tarkim, geriau jūreiviai su kapitonais :) O skonis... ką skonis? Tiesiog alus :)

Vertinimas: 4/10

CB Ferie Pilsen

 

CB Ferie Pilsen

 

Karčiai saldus Norvegiškas alus. Kol geri jaučiasi kartumas, kai baigi - atrodo saldokas. Skardinė su paukščiukais, laiveliais lyg vaikų limonadas.

Vertinimas: 5/10

Ringnes Fatol

 

Ringnes Fatol

 

Antrasis iš Ringnes serijos. Jei pirmasis turėjo šiokio tokio kartumo, tai šis nebeturi ir jo. Tiesiog alus ir jei turėčiau ką rinktis, greičiausiai rinkčiausi pirmąjį. :)

Vertinimas: 4/10