Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Gubernijos Stella

 

Gubernijos Stella

 

Kai jie išleido šį alų, aš jau buvau apsilankęs Egipte. Ten populiariausia alaus rūšis - Stella. Šis visai kitoks. Jis gyvas. Gubernijos alus išsiskiria žaliais buteliais. Ko gero tai pliusas. Bet kada jie kažką darys su tuos šlykščiu alaus kvapu? O pats alus - nieko gero. Tiesa, geriu jį ne pirmą kartą, bet tik šį sugalvojau aprašyti  :)

Vertinimas: 5/10 

Gubernijos Kvietinis

 

Gubernijos Kvietinis

 

Baltas alus. Nežinau ar keista, bet visai nepanašus į Švyturio Baltą. Šis alaus lyg ir be skonio. Kažaip keistai gert alų, kuriam trūksta skonio, Dar vienas minusas - jis smirda. Taip, smirda ko gero visi Gubernijos alūs. Bet jis turi ir pliusų - jis kartesnis.

Kwak

 

Kwak

 

Kitaip dar Pauwel Kwak alus. Alus 8,1% stiprumo. Na skonis kaip Belgiško alaus. Man jis tiesiog keistas. Skanu gerti iš tokios taurės, nes man Raimonda atvežė visą paketą.

Vertinimas: 5/10 

Erdinger Weissbier

 

Erdinger Weissbier

 

Baltas alus. Niekaip nesugalvojau kur aš mačiau šitą logo. Praėjo tik dvi dienos ir prisiminiau - aš esu gavęs dovanų šio alaus bokalus. Deja, kai gėriau, buvau ne namie ir ne iš šių taurių. Man baltas alus yra visų pirma toks alus ,kurį reikai gerti iš aukštos plonus taurės. Tokios kaip foto. Mėgstu Švyturio Baltą ir teko jį gerti iš taurių, iš butelio, iš bokalų. Skirtumas tikrai yra. Taigi, baltas alus man patinka :)) Ačiū Raimondai.

Vertinimas: 7/10

Tennent`s

 

Tennent`s

 

Kaip sakė Virgis - populiariausias prekinis ženklas Škotijoje. Tikrai neblogas paprastas alus. Tik 4% stiprumo. Man patinka lengvi alūs :) Ačiū Virgiui.

Vertinimas 7/10

Belhaven Best

 

 

Juodas alus. Labai panašus į Guiness. Skardinėje net toks pat plastikinis dalykas įmestas. Dar arašyta, kad jis su medum. Draught - tai gyvas? :) Ir dar veža užrašas: The cream of scottish beer. O šiaip skystokas, bet skanus alus. Stiprumas tik 3,5%. Ačiū Virgiui.

Vertinimas: 9/10

Jacobsen Saaz Blonde

 

Jacobsen Saaz Blonde

 

Ogo koks didelis butelis - 0,75 l. Tai taip pat pirmasis daniško alaus kategorijoje. Gražus butelis, atrodo daugiau senoviškai nei solidžiai. Ant etiketės yra Carlsberg logo. Na skonis labai vidutiniškas, bet stiprumas - tikrai ne :) 7,1%. Kažkaip man labiausiai patinka silpni alūs, nes tokio alaus galima išgerti daug ir neprisigerti. Ačiū Raimondai.

Vertinimas: 4/10

Lysholmes Spesialol

 

Lysholmes Spesialol

 

Alus, kurio skonis skiriasi iš kitų Norvegiškų alaus rūšių. Kažkoks aiškiai jaučiamas prieskonis, tik sunku suprasti koks. Alus su prieskoniais reikalaujap akartotino ragavimo, norint jį įvertinti. Nevertinsiu :))

Arendals Pilsner

 

Arendals Pilsner

 

Norvegijos, kaip jūrininkų krašto alus. Nežinau ar čia tik noras alų iškišti ar jis tikrai yra su tuo siejamas ir jį, tarkim, geriau jūreiviai su kapitonais :) O skonis... ką skonis? Tiesiog alus :)

Vertinimas: 4/10

CB Ferie Pilsen

 

CB Ferie Pilsen

 

Karčiai saldus Norvegiškas alus. Kol geri jaučiasi kartumas, kai baigi - atrodo saldokas. Skardinė su paukščiukais, laiveliais lyg vaikų limonadas.

Vertinimas: 5/10

Ringnes Fatol

 

Ringnes Fatol

 

Antrasis iš Ringnes serijos. Jei pirmasis turėjo šiokio tokio kartumo, tai šis nebeturi ir jo. Tiesiog alus ir jei turėčiau ką rinktis, greičiausiai rinkčiausi pirmąjį. :)

Vertinimas: 4/10

Ringnes

 

Ringnes

 

Šitas alu, ko gero, populiariausias Norvegijoje. Jo visur yra, jį daugiausiai perka vietiniai. Bent tiek sugebėjau pastebėti. Skonis neblogas, šiek tiek kartokas. Kam kartumas nebaisus - tiktų :)

Vertinimas: 6/10

Efes Pilsen

 

Efes Pilsen

 

Ar žinote tokią Turkijos krepšinio komandą? :) Pas mus galima jau rasti šio alaus parduotuvėse. Gaila ne visur ir atvežto iš Rusijos. Kai buvau Turkijoje - ragavau net trijų rūšių Efes alaus. Šis skanus, lengvas alus. Pas mus vežamas butelis primena Carlsberg butelį, tik rudas, tačiau reljefinis. Skanu gerti :)

Vertinimas: 7/10

Kronenbourg 1664

 


 

Prancūziškas alus į kolekciją. Pirmas čia  :)  Deja nieko labai apie jį negaliu pasakyti, nes skonis nėra neskanus, nėra labai skanus. vidutinis. Tinka gerti ir, ko gero, pirkčiau būdamas Prancūzijoje. :) Ačiū Vilijai

Vertinimas: 6/10 

Krusovice Mysketyr

 

Krusovice Mysketyr

 

Jau kažkada aprašinėjau Krusovice Imperial. O šis..visiškai eilinis, nieko gero ir pan. Jis lyg ir šviesus, bet spalva kiek tamsesnė nei įprastai. Manęs šis alus neužvežė. Ačiū mamai.