Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Ringnes

 

Ringnes

 

Šitas alu, ko gero, populiariausias Norvegijoje. Jo visur yra, jį daugiausiai perka vietiniai. Bent tiek sugebėjau pastebėti. Skonis neblogas, šiek tiek kartokas. Kam kartumas nebaisus - tiktų :)

Vertinimas: 6/10

Efes Pilsen

 

Efes Pilsen

 

Ar žinote tokią Turkijos krepšinio komandą? :) Pas mus galima jau rasti šio alaus parduotuvėse. Gaila ne visur ir atvežto iš Rusijos. Kai buvau Turkijoje - ragavau net trijų rūšių Efes alaus. Šis skanus, lengvas alus. Pas mus vežamas butelis primena Carlsberg butelį, tik rudas, tačiau reljefinis. Skanu gerti :)

Vertinimas: 7/10

Kronenbourg 1664

 


 

Prancūziškas alus į kolekciją. Pirmas čia  :)  Deja nieko labai apie jį negaliu pasakyti, nes skonis nėra neskanus, nėra labai skanus. vidutinis. Tinka gerti ir, ko gero, pirkčiau būdamas Prancūzijoje. :) Ačiū Vilijai

Vertinimas: 6/10 

Krusovice Mysketyr

 

Krusovice Mysketyr

 

Jau kažkada aprašinėjau Krusovice Imperial. O šis..visiškai eilinis, nieko gero ir pan. Jis lyg ir šviesus, bet spalva kiek tamsesnė nei įprastai. Manęs šis alus neužvežė. Ačiū mamai.

Horn Dry

Pirmas alus sulaukęs antro posto. Aš tikrai tikrai esu sužavėtas šiuo alumi. Kažkodėl visiems pasirodė, kad sudirbau jį. Pripažįstu, kad šiek tiek paskubėjau rašydamas, nes buvau išgėręs tik porą buteliukų ir alus nebuvo šaltas. Visi kiti (šalti) buteliai atsidarė labai sėkmingai. Alus labai gerai atsigaivinti. O vakar kol gėrėm su Šilu, pastebėjom dar vieną bajerį. Alaus dugne yra krumpliaračio formos įdubimas. Na jis gražiai atrodo, bet... Jei pastatyti vieną butelį, o antrą ant viršaus, tai... ta skylė yra pritaikyta pirmojo kamštukui atsukti. Jei kamštelis atsisuktų sunkiai ar jums pritrūktų jėgų, tai uždedate ant viršaus kitą butelį ir labai lengvai atidarote. Šitas alaus butelis yra tobulas.

Zlaty Bazant 10%

 

Zlaty Bazant 10%

 

Pirmas aprašomas Slovakiškas alus. Hmm.. Ir nelabai galiu pasakyti geras jis ar ne. Aiškus minusas - žalias butelis. O skonis? Visiškai eilinis. Parduotuvėje rinkčiausi skanesnį alų. Man patinka alus su skoniu. Ačiū mamai  :)

Pilsner Urquell

 

Pilsner Urquell

 

Ko gero populiariausias alus Čekijoje. Bent jau man pasakojo, kad jo ten pilna visur. Yra pirkta ir pas mus. Šiek tiek kartokas ir skystokas. Nežinau kodėl alų pilsto į žalius butelius. Na gerai, tarkim Carlsbergas iškrenta iš mano apibūdinomo, bet visi kiti... Man žali buteliai kažkodėl asocijuojasi su ne pačiu skaniausiu alumi. Šį alų man atvežė iš Čekijos, todėl nesuprantu kam ant jo užrašyta Imported? Ačiū mamai :)

Horn Dry

Nerealiai puikiai viskas padaryta. Šio alaus užsimaniau, kaip tik pamačiau kaip jis atrodo. Nepamenu kuriame bloge. Penktadienį, 23:00 nepatingėjau nuvažiuoti iki Maximos. Nebuvo. Šeštadienį Kauno Akropolyje taip pat nebuvo. Sekmadenio vakarą Vilniuje, Žalgirio Maximoje radau. Uch... Žinote kas mane dar labiau nudžiugino? Užsukamas kamštelis. AAaaaa jis idealus :)

Deja apie alų to pasakyti negaliu. Jis tikrai sausas ir tai jaučiasi. Jam tikrai trūksta skonio, bet, matyt, sausas toks ir turi būti. Dar vienas idelis minusas - laaabai sunkiai atsisuka kamšteliai. Aš kartais nusipirkdavau Carlsbergo tik dėl jo butelio. Dabar Horn Dry tikrai nusipirksiu ne kartą. Sutvarkykite tik kamštelius. Nerealu.

Baltika 8

 

Baltika 8

 

Paragavau dar vieno Baltika alaus. Baltas alus. Tie, kurie nemėgsta balto alaus - nepirkite. Kažkiek panašus į mūsų Švyturio Baltą. Kadangi man patinka baltas alus, tai šį gerti buvo visai įdomus. Skonisneblogas, bet iki šiol užsifiksavęs saldumas. Labai saldus alus. Tiem, kam patinka Švyturio Baltas ir, galbūt, net saldesnis, tai šis būtų idealus  :)

Vertinimas: 7/10 

Negražus juokas:
Mylisi varlė su ežiuku. Varlė:
- Ežiuk, pasakyk, juk manyje yra kažkas  gražaus?
- Taip, bet jau tuoj ištrauksiu.

Baltika 7

 

Baltika 7

 

Baltika alaus gamintojai pasirinko kiek kitokį alaus pavadinimų parinkimo būdą, nei daugelis. Jie pasirinko numeravimą. Ar tai reiškia, kad kuo didesnis skaičius, tuo geresnis alus? Atsakymo nežinau. Pirmas įspūdis lyg būčiau paragavęs tarybinių laikų Žigulinio alaus. Gal kiek skanesnio. Tas įspūdis nepalieka iki galo, bet šiek tiek silpsta. Nėra ir žymiųjų Žigulinio putų. Taigi, jei 7 būtų vienas geriausių jų alaus rūšių, tai mažesnių neragaučiau. :)  Iš tiesų esu gėręs dar porą, bet nepamenu kokių. Taigi, nėra labai geras ar visiškai prastas alus, bet daugiau nežinau ar pirksiu  :)

Vertinimas: 3/10 

Juokas:
При сильном испуге у женщин атрофируется небольшая часть мозга, отвечающая за все...

Utenos

 


 

Parduotuvėse jau pasirodė naujas Utenos alus. Jo išskirtinumas - bespalvis butelis. Taip, alus nebe rudame, o skaidriame butelyje. Pati idėja man patiko ir butelis labai maloniai atrodantis. Tačiau alus labai jau geltonas. Įdėkite šiek tiek daugiau dažų (juokauju) :) Bet alus be skonio. Žiauriai gazuotas. Nežinau kaip kitaip tai pavadinti, nes geriant tavo pilve susidaro tiek oro, kad... Blogas blogas dalykas. Taigi, galite pabandyti, bet jei šios blogos savybės nepanaikins - alus liks neįvertintas.

Blyn kaip blogai padarytas Utenos alaus web'as. Niekas neaišku ir visko reikia ieškoti. Matyt senstu, nes noriu, kad užėjus viskas būtų aiškiai ir paprastai. Beje, neradau šio naujojo alaus. Ko gero tai normalu, nes norint papildyti flash svetainę tai jiems kainuos daug ir truks ilgai. Bet tai nepateisinama, nes web'e informacija turi atsirasti pirmiausia.

Wieselburger Stammbrau

 

Wieselburger Stammbrau

 

Man kažkaip tokie buteliai žiauriai veža. Etiketė padaryta pageltusi ir tikrai, ji lyg nuo seno butelio. Labai gerai suderino stilių ir alus atrodo žiauriai senas. Imk ir nupūsk dulkes prieš ragaujant. O ir alus skanus. Nežinau ar pirkčiau kasdien tokį alų, nes jo butelis lyg ir sako: pirk mane per šventes, kai norėsi tik vieno, bet kažko tokio. Ir tikrai, gerdamas jautiesi kitaip :) 

Anksčiau pas mane buvo panašiai užsidarantys kamščiai. Juo užkimšdavau atidarytus limonado butelius. Alaus tada negėriau, o tėvas alų atidarinėdavo vestuviniu žiedu ir uždarydavo tuo pačiu kamšteliu. Tokį butelį gaila išmesti, o laikyti... :)

Vertinimas: 8/10 

Krusovice Radler.cz beer & lemon

 

Krušovice Radler.cz beer & lemon

 

Sunku šį alų pavadinti alumi. Greičiau čia yra limonadas. Gal ir nieko limonadas, bet vaikams reiktų atsargiau - 2.2%. Dar vienas įdomus dalykas -pavadinimas - interneto adresas  :)  Nors jei nebūtų Krusovice logotipo, tai gal ir nebūčiau nusipirkęs.

Dar šiandien Šiaurės miestelio Norfoje mačiau daug visokio įdomaus alaus.  :)  Ten yra ir Efes, kurį gerdavau Turkijoje. 

Edelweiss Hefetrub

 

Edelweise Hefetrub

 

Edelweiss, Edelweiss
Every morning you greet me
Small and white, clean and bright
You look happy to meet me

Ko gero tik dėl pavadinimo nusipirkau paragauti. Alaus skonis šiek tiek primena prarūgusį alų. Na jis nebuvo toks, bet skonis šiek tiek primena. Kažkada juokiausi, kai susitarėm susitikti su draugais Pizza Jazz Savanorių Rimi. Kai atvažiavome, jie jau laukė ir gėrė alų. Užsisakėme ir mes. Tik paragavus, pasišaukiau padavėją ir paprašiau atnešti nesurūgusio alaus. Tik tada jie prabilo: mums irgi pasirodė kažkoks keistas ir neskanus tas alus. O jie jau buvo išgėrę po pusę bokalo. Padavėjos klausimas man taip pat patiko: jums atnešti to paties alaus? :) Anyway šis alus nėra labai blogas, bet antrą kartą jo nepirksiu. Gal geriau padainuokime? Edelweiss, Edelweiss...

Vertinimas: 2/10