Cookie Consent by TermsFeed

Senasis Porteris

 

Senasis Porteris

 

Vieną vakarą žiauriai užsimaniau tamsaus alaus. Taigi, susiradau lietuvišką porterį. Na net nežinau. Gal ir visai nieko, jei kas mėgsta porterį. Šiek tiek saldokas (toks ir turi būti), bet svarbiausia - natūraliai brandintas. Stiprokas - 7%.

Palikite komentarąKomentarai
 • Gabus

  Vienas mano mėgstamiausių. Nepakartojamas alus.

 • murkalus

  blogesni tik baltarusiški...

 • dolmenas

  tikri vyrai geria tik tikrą alų tai yra-PORTERĮ, kiti tegul geria skystimėli...

 • Min%Lau

  Savo 'karjerą' tamsiųjų alų asortimente pradėjau nuo Utenos Porterio, praėjau Švyturio Baltiją, bent 4 latvių tumšais alaus rūšis (supratau, jog ne ten pataikiau ir grįžau į Lietuvą), bandžiau dar keletą importinių (supratau, jog importas turi didelių minusų jau vien pradedant, kad jie yra importas), kažkur radau HBH Vilkmergės bei Biržų Senovinį (pirmuoju nusivyliau labiau nei antruoju) ir netikėtai aptikau Kauno alaus Senąjį porterį bei Biržiečių stouts. Nuo to momento kitokius sunkiai ir toleruoju. Pastebėjau, jog juos reikia gerai atvėsinti, supilti į bokalą ir svarbiausia - ragauti parduotuvėje neužsistovėjusią partiją. Tuomet nesijaučia nei to alkoholio kiekio (kažkaip ko jau ko, o iš tamsaus alaus pirmiausia ir tikiuosi tvirto, natūralaus brandumo) ir tikrai nusivylimas, jog visos Lietuvos rinkoje tiek mažai tamsaus alaus pasiūlos ir ta pati nelabai kokybiška.

 • banditaz

  Užsienietiški alūs turi visai kitokį prieskonį. Kažkuo kitoks jų receptas. Net Kalnapilio gaminamas Faxe yra "užsienietiško" skonio. Kuom geresnis, net neįsivaizduoju. Gal skonis ir būtų geresnis, jei nebūtų toks stiprus alkoholio skonis. Tai ne alus, tai birgalas.

 • vap

  Na už Utenos Porterį man geresnis, o jei palyginsim su estišku A. Le Coq, tai iš vis... Žinoma paėmus, bet kokį užsienietišką (tik ne minėtą estišką) skirtumas dar labiau pasijaučia, tik šįkart nenaudai lietuviško.

 • banditaz

  Neskanus ir prastas porteris. Jau net Utenos porteris geresnis, ne tiek alkoholis jaučiasi (blemba, aluje neturi jausti spirito skonio!). O šiaip, labai mažai pasiūlos Lietuvoje tokio alaus :/

 • vap

  Turbūt geriausias lietuviškas porteris (gmz.. kažin kiek jų iš viso yra). Kiek žinau ypač patinkantis moterims (yra tokių, kurios nemėgsta alaus, bet šį su malonumu ragauja)