Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Gintaro baro

Gintaro baro

Kažkur pasiskaičiau, kad Molėtuose atsidarė Gintaro baras, kuriame verdamas Gintaro baro alus. Visai neseniai teko važiuoti pro Molėtus ir.. prisiminęs užsukau ten. Iš pradžių kiek nustebino, kad baras vadinasi „Baras-picerija“, bet tuo pačiu įtariau, kad picos čia gai būti kie kitokios. Taip ir yra - picos kepamos krosnyje. Galdžios ir už normalią kainą. Bet aš apie alų... Rekomenduoju visiems ten užsukti ir paragauti Gintaro baro alaus. Labai geras ir subalansuotas skonis. Rodos nieko ne per daug ir ne per mažai. Jis yra visai netoli Maximos.

Shumensko Premium

Shumensko Premium

Iš tiesų buteliukas kitoks, nei paveikslėlyje. Jis mažas (0,36 l) ir labai gražus. Kamštelis normalus, o ne kaip paveikslėlyje nutraukiamas. Visas vaizdas nuteikia geram skoniui. Deja, paragavus susidaro vaizdas, kad alus skiestas vandeniu. Labai stipriai nuvylė.

Kaimiškas Apynio

Kaimiškas Apynio

Teko paragauti šio alaus ir... išpilti lauk. Žodis „kaimiškas“ čia kertinis, nes anksčiau žmonės gal ir gerdavo prarūgusį alų. Nesu didelis ekspertas, bet tokio alaus niekam nerekomenduočiau gerti.

Laukinių aviečių

Laukinių aviečių

Aš galvojau šitas alus bus su aviečių uogiene. Pasirodo ne tik, kad ne su uogiene, bet ir ne su uogomis. Vienas žmogus kažkada pasakė, kad gerdamas šitą alų jaučiuosi lyg šieną valgyčiau. Teisybės yra, nes skonis yra aviečių stiebų. Tikrai tas skonis jaučiasi ir stiprokai. Tai gal jis aviečių krūmų, o ne aviečių? Stipriai kartus. Ačiū mamai

Raudonųjų dobilų

Raudonųjų dobilų

Ko gero įdomiau pabandyti, nei gerti nuolat. Kai žinai, kad tai raudonųjų dobilų, o vaikystėje esi jų ragavęs, tai kažkur toli toli jaučiasi jų skonis. Jei būčiau nežinojęs - nežinau ar būčiau atspėjęs. Ačiū mamai

Utenos be pavadinimo

Utenos be pavadinimo

Utena sugalvojo kaip pasireklanuoti. Iš esmės jų alus visas vienodas ir viskas belekoks. Kalnapilis darė balsavimus, Utena sugalvojo rinkti pavadinimą. Deja, jei Kalnapilis bandė ir gaminti alų, tai Utenai į aų nusispjauti.

Goliath

goliath

Ačių Tadui.

Perla Shmielowa Pils

Perla Shmielowa Pils

„Žaliojo butelio“ skonio alus. Deja, bet toli iki geriausio skonio. Labai vidutiniškas... Ačiū mamai

Astika

Astika

Labai prastas alus. Atsigaivinti vietoj andens gal ir tinka, bet šiaip... ir tam yra tinkamesnių. Ačiū mamai.

Noroc Blonda

Noroc Blonda

Po kelių rūšių bulgariško alaus ragavimų, kurias mama atvežė po kelionės (mama žino, kokios lauktuvės geriausios) šitas jau panašus į alų, kurį smagu gerti. Jis jau turi skonį, turi pakankamai daug kartumo. Ačiū mamai.