Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Brooklyn American Ale

Po Brooklyn East India Pale Ale šitas atrodo kaip be veido. Salyklinis skonis be daugybės poskonių labai nuvylė. Trūksta daug ko.

Mikkeller Green Gold Gluten Free

Labai nevykęs alus. Kaip nevykęs... Jei tai būtų neaišku kieno - sakyčiau "belekas". Bet čia Mikkeller, kuris yra aukščiausio lygio aludaris. Šitas alus tikrai nieko verto ir tikrai neverta jam leisti pinigų.

Brooklyn East India Pale Ale

Labai neblogas alus. Su obuolių ir tropinių vaisių aromatu. Skonis apynių ir salyklo subalansuotas.

Mikkeller Mad Pineapple Apple

Labai įdomus alus. Pirkau pamatęs Ananaso pavadinimą ir kol neatsidariau, nesupratau kodėl ramunėlė pavaizduota. Įsipylęs supratau. Paragavęs labai nudžiugau, kai aromatas atitinka skonį.

Brakspear Triple III

Stipraus salyklo ir apynių skonio alus. Gerai subalansuotas, sodrus su vaisių poskoniu.

Biržų Radvilų

Labai vertas dėmesio alus, Nekalbant apie jo stiprumą (7) jis yra labai vertas kiekvieno dėmesio. O tai reiškia, kad turite bėgti ir pirkti jį  :)  Jei rimtai, puikiai tinka pasimėgauti.

Mikkeller Aroii Beer

Ant etiketės rašo, jog sudėtyje yra: pipirai, cinamonas, anyžiai, gvazdikėlis. Dideli lūkesčiai ir prieskonių praktiškai nesijaučia. Tik per stiprus deginto salyklo ir šokolado skonis.

Pinta Imperium Atakuje

Kad ir kaip Jonas gyrė ir pasakojo, kad tai Pinta bravoro flagmanas, šiai ipai turiu priekaištų. Kvapas labai žolingas, kaip, beje, ir skonis. Apyniai atsiskyrę nuo viso koto ir visą laiką neapleidžia nuojauta, kad valgai šieną :)

Raudonų plytų Zombis Tundroje

Su skoniu pas juos viskas tvarkoje. Visada norisi kažko labai labai, bet tikrai tvarkingas alus. Jaučiasi ir salyklas, ir apyniai, viskas pakankamai dera. Atsargus, bet neblogąja prasme skonis.

Maisel & Friends Marc's Chocolate Bock

Labai vertas dėmesio stoutas. Verta pirkti, verta kartoti. Ragavau prieš tai dvi kitas rūšis, bet neskaitant jų tirštumo, skoniu neblizgėjo. Šitas labai neblogas.

Maisel & Friends Jeff's Bavarian Ale

Alaus skonio sodrumas ir tirštumas - aiški užuomina į jo laipsnius - 7,1. Tikrai daug yra skonio, bet negaliu sakyti, kad jis labai malonus.

Maisel & Friends Stefan’s Indian Ale

Ne kad ir koks jis būtų pilnas visko, bet bendras vaizdas man nepatiko. Negaliu sakyti, kad labai blogai, bet kad gerai ir verta - taip pat negaliu.