Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Brakspear Triple III

Stipraus salyklo ir apynių skonio alus. Gerai subalansuotas, sodrus su vaisių poskoniu.

Biržų Radvilų

Labai vertas dėmesio alus, Nekalbant apie jo stiprumą (7) jis yra labai vertas kiekvieno dėmesio. O tai reiškia, kad turite bėgti ir pirkti jį  :)  Jei rimtai, puikiai tinka pasimėgauti.

Mikkeller Aroii Beer

Ant etiketės rašo, jog sudėtyje yra: pipirai, cinamonas, anyžiai, gvazdikėlis. Dideli lūkesčiai ir prieskonių praktiškai nesijaučia. Tik per stiprus deginto salyklo ir šokolado skonis.

Pinta Imperium Atakuje

Kad ir kaip Jonas gyrė ir pasakojo, kad tai Pinta bravoro flagmanas, šiai ipai turiu priekaištų. Kvapas labai žolingas, kaip, beje, ir skonis. Apyniai atsiskyrę nuo viso koto ir visą laiką neapleidžia nuojauta, kad valgai šieną :)

Raudonų plytų Zombis Tundroje

Su skoniu pas juos viskas tvarkoje. Visada norisi kažko labai labai, bet tikrai tvarkingas alus. Jaučiasi ir salyklas, ir apyniai, viskas pakankamai dera. Atsargus, bet neblogąja prasme skonis.

Maisel & Friends Marc's Chocolate Bock

Labai vertas dėmesio stoutas. Verta pirkti, verta kartoti. Ragavau prieš tai dvi kitas rūšis, bet neskaitant jų tirštumo, skoniu neblizgėjo. Šitas labai neblogas.

Maisel & Friends Jeff's Bavarian Ale

Alaus skonio sodrumas ir tirštumas - aiški užuomina į jo laipsnius - 7,1. Tikrai daug yra skonio, bet negaliu sakyti, kad jis labai malonus.

Maisel & Friends Stefan’s Indian Ale

Ne kad ir koks jis būtų pilnas visko, bet bendras vaizdas man nepatiko. Negaliu sakyti, kad labai blogai, bet kad gerai ir verta - taip pat negaliu.

Vilkmergės Senovinis Grand Cru

Rinkčiausi paprastą neišlaikytą, nes jis mažiau saldus. Ko gero tai pagrindinis skirtumas. Tiesa, šiek tiek daugiau skonio šis taip pat turi. Minimaliai.

Vilkmergės Senovinis

Mėgstantiems tamsų paprastą alų - ši tiks. Jie rašo, kad ypač turtingo skonio, bet tie, kas gėrė alaus ypatingai turtingo skonio - supras, kad tai lyginimas su kažkuo kitu. Galite pirkti ir ragauti.

Hoppy Poppy Ipa

Tikrai gerčiau dar ir dar kartą. Kartumas pradžioje jaučiasi stipriau, tačiau į galą butelio jis nebe stiprus, skonis susibalansuoja iki maksimumo.

Firestone Union Jack IPA

Labai skanus ir geras alus. Nuo iki. Net man kiek didokas kartumas, bet tuo pačiu suprantu, kad tokio lietuviško ilgai nerasi pirkti.