Cookie Consent by TermsFeed

Alaus renginiai: Rugsėjis

Surašau vienoje vietoje visus renginius, kuriuos radau ir kurie susiję su alumi šį mėnesį. Jei žinote daugiau nei įtraukiau - rašykite ir mielai papildysiu.

 

23 d. Alaus ABC

Organizuoja: „Alaus brolija
Pranešėjas: Povilas Žukauskas
Kaina: nemokamai (degustacija 2€)
Daugiau informacijos: Facebook puslapyje

Šiek tiek pakalbėsime apie alų, iš ko jis susideda, kaip jis gimsta, kaip jis skirstomas. Po paskaitos jūsų lauks degustacija.

 

26 d. Alutinio maratonas

Organizuoja: „Alaus brolija
Kaina: 3-12€
Daugiau informacijos: Facebook puslapyje

Rugsėjo mėnesį, kai nuo seno švenčiama lietuviška alaus šventė Alutinis, alaus mėgėjai Vilniuje vėl atšvęs netradiciškai – orientaciniu bėgimu per alaus barus. Kasmet organizuojamas „Alutinio Maratonas“ siekia įrodyti, kad alaus mėgėjai „sportuoja“ ne tik su alaus bokalu prie televizoriaus, ir kad vadinamas „alaus pilvukas“ yra persivalgėlių, o ne alaus mėgėjų atributas. Maratono esmė paprasta – nuo starto iki finišo visi dalyviai vadovaudamiesi žemėlapiu turės aplankyti apie 30 kontrolinių punktų mieste ir sėkmingai finišuoti. Kontroliniai punktai įsteigti baruose, kituose alaus taškuose. Kontroliniuose taškuose, kurie yra baruose alaus gerti nebus būtina, bet ir nedraudžiama. Už išgertą alų bus minusuojamos minutės nuo bendro bėgimo laiko. Aplankyti visus taškus bus leidžiama tik pėsčiomis arba naudojantis visuomeniniu maršrutiniu transportu. 

 

30 d. Naujųjų laikų lietuviškos aludarystės istorija

Organizuoja: „Alaus brolija
Pranešėjas: Vidmantas Laurinavičius ir Povilas Mikalajūnas
Kaina: nemokamai (degustacija 2€)
Daugiau informacijos: Facebook puslapyje

Didžiųjų ir mažųjų alaus daryklų raida Lietuvai atgavus nepriklausomybę bei ateities perspektyvos. Po paskatos jūsų lauks degustacija.

 

Palikite komentarą