Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Kaip išgyventi be MS Office?

Tema, kuria retai kada rašau  :)

Iš tiesų jau kokie 3-4 metai, kai aš gyvenu be Microsoft Office. T.y. be Excel ir Word. Tikrai nesakau, kad visi gali be to gyventi, bet koks 90% - drąsiai. Ir kaip gi išgyventi?

Tam yra dvi alternatyvos, kurias naudoju:

1. Google docs. Naudoju ne todėl, kad jis būtų žiauriai gerai, bet todėl, kad dokumentus galiu pasiekti iš bet kur, bet kam parodyti, vienu metu gali redaguoti keli žmonės ir pan. Yra viskas ko reikia paprasčiausiems dokumentams ir visa tai - online. T.y. Viskas vyksta gyvai internete. Be interneto - nepavyks  :)

2. Open Office. Iš tiesų ji turi tam tikrų nelabai gerų dalykų, kurių daugelis net nepastebės. O šiaip turi viską, ko reikia 90 ar daugiau procentų žmonių. Ji nemokama ir veikia labai neblogai. Jos dėka ir perėjau nuo MS produkto. Juk ne mažiau kaip 90% jūsų naudojasi nelegaliai nulaužtomis MS Office versijomis.

Kadangi būna tokių atvejų, kai nė vienas mano išvardintų įrankių nerodo tvarkingai MS Office dokumentų., tai tokiems atvejams yra nemokamos Word viewer ir Excel viewer. Jos neleidžia redaguoti, o leidžia tik peržiūrėti, spausdinti gautus dokumentus.

Vincas Mykolaitis-Putinas „Sukilėliai“

Mokyklinė literatūra. Vincas Mykolaitis-Putinas „Sukilėliai“. Patarimas apsileidėliams kaip aš - paskaitykite dabar. Sužinosite arba prisiminsite kaip buvo ir kodėl. Manote dabar blogai gyvenate? O vat mūsų laikais... :)  5 dienas per savaitę dirbti ne sau - buvo normalu. Kai kam. Kai kam atrodė, kad ir 6 dienas dirbti normalu. Kantrūs tie lietuviai buvo. Panašiai kaip dabar, bet jau kai išeina...

Parama ir reikalavimai

Vieną dieną klausiau radijo ir šovė tokia mintis. Padiskutuokime?

Kai jums reikia paskolos - einate į banką. Pildote prašymus. Pasirašote sutartį, kurioje yra daug visokių sąlygų. Iš tiesų 99% žmonių net nežino ką pasirašo, nes bankų sutartys didelės ir prirašytos smulkiai. Bet ne apie tai čia. Jūs sutinkate mokėti palūkanas ir to laikotės. Jei nemokate laiku - su jumis paskolos sutartis nutraukiama, kreipiamasi į antstolius ar teismą.

O jei jūs esate bedarbis - jums reikia valstybės paramos. Einate į darbo biržą. Ten pildote prašymus. Kartais tenka eiti į seniūniją, Sodrą. Visur tas pats - pildote prašymus. O kiek sąlygų valstybė iškelia? Gal jau supratote apie ką bus kalba?

Gyvenime yra dalykų, kurie nebūtini ir be kurių galima išgyventi. Yra dalykų, kurie ne tik nebūtini, bet ir tam tikra prasme trukdo. Pavyzdžiui alkoholis ir rūkalai. Tai legalu, bet be jų kiekvienas gali gyventi visiškai pilnavertį gyvenimą. Tai yra pramogos. O kas jei duodama paramą valstybė iškeltų sąlygą, kad visą paramos gavimo laikotarpį žmogui draudžiama vartoti alkoholį ir rūkyti? Pagauna - nutraukia sutartį ir nebemoka paramos. Tam tikrais atvejais galima dar griežčiau - turi grąžinti jau gautą paramą ar baudą sumokėti.

Danielius Defo „Robinzonas Kruzas“

Danielius Defo - Robinzonas KruzasDar viena jaunystės spraga. Danielius DefoRobinzonas Kruzas“. Visi žino, bet ne visi skaitė. Juk aš buvau toks ne vienintelis?  :)  Buvau matęs ne vieną filmą, filmuką... Iš tiesų viskas buvo kiek kitaip. Kaip? Paskaitykite. Tikrai verta dėmesio knyga. Skaitoma labai lengvai, su šypsena. Ar žinote kiek metų Robinzonas Kruzas praleido negyvenamoje saloje?

Tikint wikipedia, Čilės valdžia 1966 metais salą, kurioje D. Defo apgyvendino Robinzoną kruzą, pervadino jo vardu.

Aleksandras Diuma „Grafas Montekristas“

Aleksandras Diuma - Grafas MontekristasVaikystėje praleidau tą laiką kai visi skaitė. Užlopiau skylę ir perskaičiau A. Diuma knygą „Grafas Montekristas“. Visus tris tomus. Suprantu, kad knyga jaunimui. Pirmas tomas labai normaliai susivalgė, netgi labai įtraukė vietomis. Antras tomas - nuobodus ir pertemptas. Trečias - banalus ir visiškai nykus. Taip, žinau, kad nesu literatūros žinovas, bet tai man ir suteikia teisę sakyti tai, ką aš gavoju ir kaip man atrodo perskaičius. Tai knyga, kurios savo vaikams nesiūlysius skaityti.  :)

Anglija: pirmas kartas

Ačiū Viliui. Pagaliu nuvažiavau į Angliją, kur visi bėga, o aš - atostogavau.

Nustebino tai, kad jau pirmą dieną supratau kodėl žmonės ten bėga ir kodėl ten gyvena kitaip. Tai nėra tik piniginiai reikalai, sunku viską surašyti tiksliai ir konkrečiai. Tiems kas ten buvo gali būti ir neįdomu, bet tiems kas ne - galbūt...

Buvau tik Nottinghame ir jo apylinkėse, todėl mano įspūdžiai nėra tokie kaip iš Londono ar kelionių po visą Angliją. Viską skaidau į mažas dalis, kad neužknistų skaityti vieno ilgo įrašo  :)

 

 

Kai kurie dalykai ten tiesiog logiški. Tarkim pėstieji eina per gatvę beveik visada per pėsčiųjų perėjas, bet žiūri į mašinas, o ne šviesoforo signalą. Policininkai tai mato, bet visiškai nekreipia dėmesio. Jei gatvė tuščia - kodėl pėstieji turi laukti?

Autobusų stotelės nusuktos ne į gatvės pusę, o į šaligatvio. Atrodo keistai, bet visai logiška - tokiu būdu pėstieji nestovi viena koja gatvėje, neaptaškomi šlapiu oru.

 

 

Gyvenau šalia seniausiojo pasaulyje futbolo lygos klubo. Stadionas, į kurį nenuėjau. Deja, nebuvo jokių rungtynių. Gal kas gali pasakyti kodėl pas mus taip nėra? Futbolo stadionas, firminė klubo parduotuvė, klubo baras (!!). Viskas logiška ir suprantama. Viskas taip kaip turėtų būti.

Įdomus faktas - visos gulbės yra Anglijos karalienės nuosavybė.

 

 

Šalis, kurioje yra daug tolerancijos, mandagumo ir mažai pykčio. Šalis, kurioje jautiesi lyg Lietuvoje, nors ne viskas taip pat.

Apsipirkimas e-maxima.lt

 

Ne, man už šį įrašą niekas nemokėjo ir nieko nedavė.

Kadangi jau išsiaiškinome esminį klausimą, galiu rašyti savo įspūdžius. Seniai mačiau kaip jei atrodo (dar tada ka itik testavo su pačiais pirmaisiais vartotojais), bet niekada nepirkau. Pradžioje jie nevežė ten kur man reikėjo, o po to nenorėjau mokėti už pristatymą. Dabar buvo puiki proga - 49 Lt suma ir pristatymas nemokamas. Nepamenu kada iš parduotuvės išėjau su mažesne sąskaita. Nekalbant apie tai, kad jau daug metų laukiau tokio dalyko - kaip internetinės maisto parduotuvės su nemokamu pristatymu. Jei Maxima paliks 49 Lt sumą nemokamam pristatymui - tikrai ten pirksiu visada ir nevažiuosiu niekur kitur. Įprastai nesu lojalus nė vieno prekybos centro lankytojas, todėl čia Maxima gali iš manęs gauti viską  :)

Dabar apie priežastis:

  1. Nereikia niekur eiti
  2. Tai patogu
  3. Tai nekainuoja papildomai plius nereikia naudoti savo transporto
  4. Labai patogiai ir aiškiai matomos vieno kilogramo kainos, todėl labai lengva lyginti kas kiek realiai kainuoja.
  5. Pristatymo laiką renkuosi pats (2 val. intervalu)
  6. Išleidžiu mažiau. Tai iš tiesų tiesa, nes perku tai ko man reikia, o ne einu iki prekės pakeliui paimdamas dar pamatytų.

Esu labai patenkintas šiuo Maximos žingsniu. Ar pirkote jūs?

Automobilio draudinas civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu

Jau ne kartą rašiau apie tai. Trumpai - visada verta kainą internete pasitikrinti visose draudimo bendrovėse.

Šiemet pastebėjau naują tendenciją - visi siūlo 20-30 procentų nuolaidas. Patikėkite, tikrai verta kainas patikrinti visur. Net su 20% skelbiama nuolaida kaina būna didesnė. Čia panašiai kaip daro prekybos centrai - pakelia kainą, po to pritaiko nuolaidą ir štai jums 50% nuolaida, kuri realiai gali būti tik kelių procentų.

Įdomu ar ateis tas laikas, kai žalą nukentėjusiems atlygins ta draudimo bendrovė, kurioje jis draudžiasi? Dabar yra visiškai nesuprantama situacija, kai visi draudžiasi nesuinteresuoti aptarnavimo kokybe, o tik su orientacija į kainą. Juk man atlygins ne ta bendrovė, kurioje draudžiuosi.

Europos čempionatas Kaune

Na pagaliau trečia dalis iš trečiojo miesto - Kauno. Iš tiesų pirmame etape buvo dar trys miestai, bet ten nebuvau ir nieko apie tai nežinau  :)

Važiavome ne tik palaikyti Lietuvos rinktinės, pažiūrėti gero krepšinio, bet ir pamatyti naująją išgirtąją Kauno Žalgirio areną.

Bilietus pirkome pačią pirmą prekybos dieną. Įsigijome abiem ketvirtfinaliams (ir kas galėjo pagalvoti, kad abi dienas loš mūsų rinktinė?) ir sumokėjome po 140 Lt. Man atrodo, kad tai labai nemažai.

Arena iš išorės atrodo pobaisiai ir tikrai nėra tas pastatas, kuris puošia arba bent jau neišsiskiria iš salos. Suprojektuota tikrai patogiai ir atskiras įėjimas į viršutines tribūnas pasiteisina visu 100%. Išėjus į balkoną atsiveria erdvė su vaizdu į Akropolio garažus, nebaigtą statyti viešbutį ir gamyklas. Žiauroka, bet čia jau nelabai ką dabar padarysi. Užėjus į salę viskas atrodo gražu, nauja, tvarkinga. Bet šioje vietoje mūsų geri įspūdžiai baigiasi, nes surandame savo vietas. O jos, kaip pasirodė vėliau, nebuvo pačios blogiausios.

 

Gal mes kažkuo kitokie, bet atsistojus ten pradeda suktis galva, nes aukštis ir atstumas įspūdingi. Šitas vaizdas toks, kokį realiai matėme sėdėdami savo vietose. Kaip matote - vidurį kubo užstoja metalinė konstrukcija, o žaidėjai tokie maži, kad sunku atskirti kur kuris. Tada nuėjau nufotografuoti į patį viršų per patį vidurį. Atsisėdau ir vaizdelis štai toks:

 

Vos telpa net vienintelis matomas krepšys, o kubo apačia (kur rezultatas ir laikas) nematomas. Nesunku nuspėti kas darosi leidžianti žemiau. O kaip tik kitą dieną ten ir atsidūrėme:

 

Kažkur dingo kubas? Pabandykite kada žiūrėti krepšinį per šilelio dydžio televizorių pastatytą kitame kambario gale su uždengtu rezultatu. Galite dar išjungti Petrausko garsą, kad neduok die pasakys rezultatą ar laiką. Ir štai jums toks vaizdas, kaip Kauno arenoje už 140 Lt. Ten turėtų būti uždrausta pardavinėti bilietus, arba ten reiktų įrengti atskirą ložę Miliūnui, Vėtrūnai ir kitiems, kurie prisidėjo prie arenos statybų bei projektavimo.

Pirmąją dieną pirmas rungtynes žiūrėjome persėdę kitur, kur buvo laisvos vietos. Antrosios turėjo būti Lietuva-Makedonija. Supratome, kad sėdėti ten, kur mūsų vietos visiškai nenorime ir mielai tas vietas iškeistumėm į vietas prie televizoriaus ar net kompiuterio. Taigi, pardavėm bilietus po 160 Lt  :) 

Antrąją dieną vietos buvo net per Lietuvos rinktinės rungtynes. Tai mes vaikščiojom kur norėjom ir sėdėjom visur kur buvo vietos. Net antroj eilėj nuo salės  :)

Apie komandas neberašysiu. Tik apie Lietuvos.  :)  Iš tiesų po pralaimėjimo net treneris išsimušė iš pusiausvyros ir pradėjo daryti daug klaidų. T.y. nebematyti ir nebereaguoti greitai į tai kas daros iaikštelėje. Rinktinei negali visada sektis, todėl, pripažinkime, užimta penkta vieta yra būtent ta, kurios dabar ir esame verti. Nugalėjome ne vieną pajėgų varžovą, bet kai tik visi suprato kaip nutraukti 2x2 ir kad gali šiek tiek daugiau pasistumdyti - rinktinė sugriuvo. Kemzūra neturėjo plano X, o žaidėjai neturėjo aiškaus lyderio. Taigi, 5-a vieta yra reali, o ne nesėkmės-sėkmės faktorius.

Europos čempionatas Vilniuje

Vilniuje buvau 3 dienas. Nė karto nebuvau Lietuvos rinktinės rungtynėse. Tačiau čia viskas kiek kitaip nei Alytuje.

Siemens arena daaaug didesnė už alytaus. Čia bilietus skenuoja stacionarūs aparatai, o ne žmonės su rankiniais. Todėl viskas vyksta daug greičiau. Tai, ką leido įsinešti į areną Alytuje, Vilniuje jau atiminėjo (tarkim Maximos dalintas rankeles).

Vilniuje Siemens arenoje aukštiems sirgaliams yra blogis - normaliai netelpa kojos. Nepalyginamai blogiau nei Alytuje. Dar vienas dalykas, kuris nustebino - alkoholis. Kodėl BMW dalyje leidžia juo prekiauti, o kitur ne? Juk jei negalima - reiškia negalima, o jei galima - reiškia galima. O dabar vienoj daly - gerk, o kitoj - tik bealkoholinis alus.

Sirgalių zona čia daug didesnė. Plius ič anormaliai maisto buvo, ne tik alaus ir juokingų riešutų. Dar vienas dalykas - šalimais esantis Ozas. Kai buvo šalčiau ar blogesnis oras - jis nutraukdavo visus žmones iš sirgalių zonos. Ten esantys kabakai nespėdavo vykdyti užsakymų ir reikdavo laukti po pusvalandį ir ilgiau.

Sirgaliai. Pirmą dieną (kai buvau) buvo labai daug gruzinų. Po to jų vis mažėjo ir mažėjo... Buvo grupelė graikų, kurių būgnininkas buvo kažkas tokio. Nerealiai daug slovėnų. Žalia žalia... Makedonų likę visai nedaug, tačiau jie visi nusleisdavo apačion ir palaikydami šoko, dainavo. Rusai turi pora skanduočių, o toliau rėkdavo žaidėjų vardus arba pavardes. Tačiau kiekvieną dieną pradėdami nuo tik iš Rusijos atvykusių sirgalių palaikymu, viskas plėsdavosi ir gale rungtynių jau nemažai žiūrovų ir Lietuvos prisijungdavo prie jų. Suomių taip pat mažėjo, mažėjo ir gale liko tik koks 10 matomų.

Komandos. Suomija kovojo, kovojo, bet antras etapas jau daug sunkesnis už pirmąjį. Panašiai ir su gruzinais, bet gruzinams toliau eiti sutrukdė traumos. Jei ne traunos, jie būtų patekę ir į ketvirtfinalį. Slovėnai žaidžia kaip miegodami. Daug žaidėjų susenę arba tai nepasiruošę (Smodišas, Jagodnikas, Lorbekas). Jie bus patrankų mėsa Ispanijai. Graikai sunkiai suprantami. Jie kasdien žaidžia vis geriau, bet iki gero žaidimo jiems trūksta nemažai. Keista man, kad mažai gauna žaisti Koufos. Jis tikrai gerai atrodo. Makedonai stebina ne tik visus, bet ir pačius save. Niekaip nesuprantu kaip jiems taip einasi. Nieko gero labai nerodo, o tik per visišką nesąmonę Rusijai pralaimėjo. Rusai žiauriai sunkiai prognozuotini. Vienas rungtynes sužaidžia super, o kitas nesugeba pataikyti. Tačiau jie turi gerą trenerį, kuris sugeba staigiai ir teisingai priimti sprendimus. Retas atvejis.

Europos čempionatas Alytuje

Kai Tiketa žiauriai pasišiko su bilietais ir beveik niekas jų negavo į Panevėžį (įdomu kaip gavo Maxima ir kitos įmonės, kurios nėra Europos čempionato rėmėjos?), su Virgiu nutarėm, kad važiuosime kitur. Ilgai neteko rinktis, kadangi Alytuje turėjome gyvenamąjį plotą. Taigi, nusipirkome trim dienom bilietus.

Alytuje buvęs gal kokį kartą ar du (ne pravažiuodamas). Mano įspūdžiai pakankamai artimi pirmą kartą besilankančio turisto susidarytam vaizdui. Pats miestas nelabai gyvas. Pakankamai mažai transporto, žmonių. Gal todėl, kad vasara ar savaitgalis? Nesant arti arenos sunku atspėti, kad Alytuje vyksta Europos čempionato etapas.

Prie pačios arenos labai puikiai įrengta fanų zona. Tikrai labai gerai viskas padaryta: stalai, alus už 6 Lt, scena, ekranas, kašiai... Tikrai viskas ten labai gerai. Na gal išskyrus lietuvišką biznį. T.y. žmonių apipisinėjimą. Apačioje matysite dvi foto kaip atrodo ant prekystalio ir kaip apvertus indelį su riešutais, kurių kaina - 8 Lt.

 

Nežinau, gal smagu čia taip daryti, bet tai buvo vienintelis mano pirktas užkandis ten. Pasimokiau iš pirmo karto ir daugiau iš manęs už užkandžius negavo nė cento.

Alytaus arena tikrai labai jauki. Gal po Vilniaus arenos ji atrodo žiauriai maža, bet rungtynių stebėjimas nuo 5 eilės yra tikrai super geras dalykas. Deja, bet kaskart einant iš arenos kildavo klausimas: o jeigu gaisras? Man rodos bent pusė žmonių tikrai uždustų, nes žiaurus butelio kakliukas yra prie išėjimo iš arenos link laiptų.

Apie komandas. Makedonai nustebino visus, tapę grupės nugalėtojais. Tačiau jie žaidė šešiese - su super gerais sirgaliais, kurių buvo daugiausia. Beje, jie turi natūralizuotą Bo McCalebb, kuris yra vienas svarbiausių jų žaidėjų. Graikai atrodė, kad skins pergales vieną po kitos, bet jų žaidimas atrodo tragiškai. Jei ne dar labiau tragiškai žaidžiantys kroatai, graikai jau būtų pakeliui namo. Suomiai visiems netikėtai pateko į antrąjį etapą, bet... Suomiai žiauriai nori laimėti visas rungtynes. Jie neturi aukštų centrų, bet kovoja dėl kiekvieno kamuolio. Jų sirgalių taip pat nemažai buvo Alytuje. Suomių ir Makedoniečių sirgaliai kartu baliavodavo, vieni kitus mokė savo skanduočių ir kas kažkiek laiko tikrindavo kaip išmoko. Kroatai niekaip nesupranta kaip reikai žaisti. Vienas rungtynes iššauna ir pakovoja, kitas - miega. Jie taip pat turi natūralizuotą žaidėją Dontaye Draper. Bosnija ir Hercogovina žaidė niekam nesuprantmai. Jokio dalinimosi kamuoliu, kiekvienas sau. Turi nesveikai gerą (jaunystėje) natūralizuotą žaidėją Henry Domercant. Jis labai gerai pataiko, bet po 3 minučių aikštelėje nebepavelka kojų. Rimtai. Jei jis galėtų žaisti 40 min, tai bosniai tikrai būtų žaidę kitame etape. Juodkalnija visiškai pelnytai liko paskutiniai ir niekaip nesuprantu kaip jie galėjo nugalėti makedoniečius. Žaidžia po vieną, turi žiauriai blogą natūralizuotą įžaidėją Omar Cook. Kol nesi aikštelėje, sunku patikėti, bet jis viskas ką daro, tai ateina iki tritaškio atiduoda kamuolį ir stovi ten. Nei juda, nei veržiasi - nieko. Vienose rungtynėse specialiai stebėjome ir per 15 žaidimo minučių tik kartą įbėgo kirsdamas tritaškio liniją. Treneris jį laiko aikštelėje taip demotyvuodamas visą komandą. Treneris tik vaikšto, bamba sau po nosimi ir pamiršta, kad reikia keisti žaidėjus, reikia dirbti trenerio darbą. Vienareikšmiškai iš elgesio tai yra pats blogiausias treneris C grupėje.

Apibendrinant visiškai nesigailiu važiavęs į Alytų stebėti rungtynių. Džiaugiuosi tai padaręs ir važiuočiau kitais metais, jei ten jos vyktų  :))

Neleiskite savo vaikų į „Ratai 2“

Nusprendėm nuvesti savo vaiką į kiną. Teatre jau buvo, o kine - niekada. Pirmasis „Ratai“ patiko ne tik vaikui bet ir mums. Pakankamai tvarkingas, gražus ir t.t. Nutarėme, kad nuvesime vaiką į „Ratai 2“ kinoteatre. Nedarykite tos klaidos. Šaudau-gaudau man jau buvo perdaug, o vaikui... Ji neišsėdėjo iki galo, o kartais įsikibdavo ir liepdavo ją apkabinti. Įprastai taip ji nesielgia. Po šio filmuko „vaikams“ daugiau niekada nevesiu vaiko į kiną, kol pats nepažiūrėsiu filmuko. Taigi, dar viena priežastis naudotis torrentais.

Kadangi prakalbau apie torrentus, tai pasakysiu ir antrą priežastį. O ji labai paprasta - parsisiuntus filmą nereikia 20 minučių (!!!) žiūrėti reklamos ir anonsų. Gausiu filmą nemokamai ir nežiūrėsiu reklamos. O gal geriau rinktis sumokėti kalną pinigų ir žiūrėti su 20 minučių reklama?

Paukštukas

Iššoko kėkštas iš lizdo, susukto pastogėje.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 2dalis

Kažkada rašiau apie serialus. Dabar juos taip pat žiūriu. Su dideliu malonumu. Gal ko nebūsite matę ir norėsite pasižiūrėti.

 

End Game

Amerikietiškas filmas apie rusą. Kad ir kaip amerikiečiai įsivaizduoja rusus - tai juokinga. Rusas, gyvenantis viešbutyje ,nes negali iš jo išeiti. Ten sprendžia visokias bylas. Puikiai tinka, kai visai nėra ką žiūrėti, bet nyku, kai norisi gero serialo.

 

Sherlock

Nauja Šerloko Holmso interpretacija. Pirma serija neleidžia suprasti kas bus toliau ir kuria linkme viskas judės. Deja deja, bet po trijų serijų pasidaro visiškai aišku - šitas Šerlokas ne tik kvailas bet ir nuobodus. Jei būtų bandoma filmuoti visiems žinomus Konan Doilio apsakymų nuotykius, tada bent jau kvailumas nebūtų išryškėjęs. Dabar istorijos kuriamos kvailų scenaristų perteikiamas kvailam personažui.

 

The Killing

Viena žmogžudystė per daaug serijų. Labai nyku ir migdo, bet kai nėra ką žiūrėti gal ir tinka.

 

Human Target

Kažkuo panašus š Leverage, tik gal kiek geresnis. Norite nesukti galvos dėl nieko, mėgstate pasaulio gelbėtojus, supermenus?

 

United States of Tara

Po pirmų serijų pasidaro šlykštu. Tikrai neperdedu. Ne dėl žiaurumų, o dėl tokio protu nesuvokiamo elgesio. Vienas žmogus ir ne susidvejinusi ar susitrejinusi asmenybė, o susidauginusi. Tuo pačiu norisi sužinoti „o kas toliau?“. Deja, po kelių sezonų nusivažiuoja į visiškas lankas ir pasidaro taip nuobodu, kad net nebeįdomu kuo tai baigsis. Tačiau pasižiūrėti pirmą sezoną tikrai verta.

 

Boardwalk Empire

XX a. trečias dešimtmetis. Labai gera vaidyba ir toks - kitoks serialas. Jame vaidina visiems puikiai žinomas aktorius - Steve Buscemi. Alkoholis, papirkinėjimas, žudynės, prostitucija... Visai tai beveik prieš amžių.

 

Day Break

Labai įtraukiantis serialas. Kas būtų, jei kasdien vėl ta pati diena, vėl tas pats? Tai jau girdėta? Taip, bet įgyvendinta tikrai neblogai ir įtraukiančiai. Gaila, kad tik 13 serijų.

 

Интерны

Neįtikėtina, bet rusai moka kurti gerus serialus. Kažkada pažiūrėjęs vieną seriją per tv pagalvojau, kad tai nieko vertas dalykas. Dabar peržiūrėjau visas 80 serijų ir... tikrai juokingas ir linksmas serialas. Kažkuo primena House, bet ne tiek apie mediciną, kiek apie linksminimasi darbe - ligoninėje.

 

Spartacus

Žiaurus serialas apie gladiatorius. Daug kraujo, daug kovų ir per daug verkimo dėl moterų. Taip jau gavosi, kad pažiūrėjau pirmiausia antrą sezoną, po to pirmą. O tai nė kiek nesutrukdė. Kodėl? Nes antrasis yra priešistorė.

 

Sons of Anarchy

Baikeriai, ginklai, šaudymasis, muštynės... Labai geras, įtraukiantis, intriguojantis. Tai ko reikia geram vakarui. Iš ptadžių net nesupratau, kad seriale filmuojasi Elo Bandžio žmona

 

Game of Thrones

Serialas savo žiaurumu panašus į Spartacus, bet... Šiek tiek fantazy ir viskas labai kokybiška. Nemėgstate žiaurių scenų, kraujo? Nežiūrėkite. Norite kokybiško įdomaus serialo - tai jums.

 

Na o dabar rašome serialus, kurie tikrai geri ir kurių nemačiau  :)