Cookie Consent by TermsFeed

Neleiskite savo vaikų į „Ratai 2“

Nusprendėm nuvesti savo vaiką į kiną. Teatre jau buvo, o kine - niekada. Pirmasis „Ratai“ patiko ne tik vaikui bet ir mums. Pakankamai tvarkingas, gražus ir t.t. Nutarėme, kad nuvesime vaiką į „Ratai 2“ kinoteatre. Nedarykite tos klaidos. Šaudau-gaudau man jau buvo perdaug, o vaikui... Ji neišsėdėjo iki galo, o kartais įsikibdavo ir liepdavo ją apkabinti. Įprastai taip ji nesielgia. Po šio filmuko „vaikams“ daugiau niekada nevesiu vaiko į kiną, kol pats nepažiūrėsiu filmuko. Taigi, dar viena priežastis naudotis torrentais.

Kadangi prakalbau apie torrentus, tai pasakysiu ir antrą priežastį. O ji labai paprasta - parsisiuntus filmą nereikia 20 minučių (!!!) žiūrėti reklamos ir anonsų. Gausiu filmą nemokamai ir nežiūrėsiu reklamos. O gal geriau rinktis sumokėti kalną pinigų ir žiūrėti su 20 minučių reklama?

Palikite komentarąKomentarai
 • to kvaili tevai

  ko tikejeisi? patys durni kad 2 metu vaika (is jusu momentaro speju kad net maziau jam metu) vedatesi kino sale ! iskur tokiu durnu tevu, tai as nesuprantu.. teletabus jam tik ziuret ir nieko daugoau.

 • donce

  arba autorius nelabai protingas arba .....nusivesti 2m mergaite i toki filma ir stebetis kad kažkas netaip keistoka. tegu tėvas nueina pas psichologą.

 • na

  postas apie tai kad parsiusk [iratini filma ir nesumokek mokesciu valstybei:)grazu:)

  o del filmu - gal tesiog dukra per maza?

  Mano dukra 3metu uzsinoreju i kung fu panda pirma dali. issedejo 20min. neidomu buvo. 5 metu ji ta filma pamate per Tv ir jai patiko. dabar buvom 2oje dalyje ir liko suzaveta.

  taip kad ne kinas kaltas o tesiog amzius.

  aisku sutinku,kad buvo tu saudau gaudau ir bet koks filmas turi praeiti tevu cenzura. bet nereikia buti kategoriskam:)lietuvius tai gadina:)

 • nuo

  Mykolai: aš net išėjau iš salės ir nuėjau paklausti ar tikrai į tą salę pataikėm :)

 • buržujus

  Ten buvo ne reklama, o Toy Story trumpas filmukas :) Tik niekas nesuprato, kad reikia džiaugtis, o ne keiktis :)

 • zxc

  As saviski pradejau pratinti nuo Hayao Miyazaki. Vaikui vaizduotei duoda peno visa Miyazaki mitologija, o ir paciam smalsu ziureti...

 • Originalas

  Su reklamom tikrai paskutiniais metais perlenkė. Nors turbūt niekas net nebandė pasiskųsti vadovybei, tai gal niekas net nežino ar nesupranta problemos.

  Iš lievo kino niekas nedraudžia tiesiog išeiti. :)

 • r.

  Ne veltui vaiku iki treju metu apskritai nesiuloma vesti i kino teatrus, kurie nera pritaikyti tokio amziaus vaikams. Tamsa, didziulis garsas ir pasaka apie snieguole ir nykstukus padarys nepakeliama. Reikejo pradeti nuo "Pasakos" organizuojamu Babykino seansu - ten sviesa neisjungiama iki galo ir garsas daug tylesnis. Net dar mazesni vaikai issedi iki filmo pabaigos. O Ratai 2 visai neblogas filmukas, tik skirtas kiek vyresniems, net jei ziurint namuose :)

  Reakcijos kino teatre ir reakcijos teatre nagalima lyginti - kita emocija, kitas veiksmas, kita aplinka, kitas garsas. Visa tai vaika veikia gan stipriai. Ai, nebesigylinsiu i psichologija, bet tik pasakysiu, kad nereikia kaltinti kitu, jei patys tevai priima ne visada teisingus sprendimus.

 • nuo

  DVD legaliuose taip pat rodo visokias nesąmones prieš žiūrint. Nekalbu apie tai, kad DVD pasirodo gerokai pavėluotai.

 • Paulius

  Dar galima ir filmą išsinuomoti, tuomet nereikės piratauti ir žiūrėti reklamų 20 minučių. :o)

 • nuo

  Sutinku, kad tavo tiesos yra, bet veikas jau buvo teatre ir ten reakcija ir veiksmai visai kitokie.

 • Karolis

  kategoriškai sakyt, kad kaltas filmas nežinau, ypač kad nuvedei atžalą į kiną pirmą kartą. nepagalvoji, kad būtų ir pirmojoje dalyje vaikas neišbūtų ir reakcija būtų panaši? ankstyvojoje vaikystėje kad išsėdėtų tokį laiką vaikas vienoje vietoje, nors kiekvienas vaikas skirtingas.

 • nuo

  Jei turi vaikų, kurie žiūri filmukus, aiškiai atskiri vaiko reakciją į aplinką ir filmuką.

 • Karolis

  :) vaikui 2metai ir trys mėnesiai. nežinau, bet aš nekaltinčiau filmo "ratai2". teletabių tokiu garsu kaip būna kine vaikas ilgai nepažiūrėtų ypač tamsoje kur ateina pirmą kartą, dar aplink pilną žmonių. Gal ne filmas kaltas, o aplinka į kurią nusivedėte savo atžalą??? namie manau reakcija būti kita. teatras ir kinas skiriasi. Kai kinuose taip "apiplėšinėja" gal torentas net mažesnis "nusikaltimas" :)

 • Marius

  Mano vaikas mėgsta kur šaudo ir gaudo, tačiau praėjus pusei filmo pradėjo zysti, jog nori eiti namo. Ratai 2 nuvylė ne tik vaiką (5 m.) bet ir mane:). Ko negalėčiau pasakyti apie Ratai 1, kurį žiūrėjom gal kokius 6 kartus - tikrai geras filmukas.