Cookie Consent by TermsFeed

Europos čempionatas Kaune

Na pagaliau trečia dalis iš trečiojo miesto - Kauno. Iš tiesų pirmame etape buvo dar trys miestai, bet ten nebuvau ir nieko apie tai nežinau  :)

Važiavome ne tik palaikyti Lietuvos rinktinės, pažiūrėti gero krepšinio, bet ir pamatyti naująją išgirtąją Kauno Žalgirio areną.

Bilietus pirkome pačią pirmą prekybos dieną. Įsigijome abiem ketvirtfinaliams (ir kas galėjo pagalvoti, kad abi dienas loš mūsų rinktinė?) ir sumokėjome po 140 Lt. Man atrodo, kad tai labai nemažai.

Arena iš išorės atrodo pobaisiai ir tikrai nėra tas pastatas, kuris puošia arba bent jau neišsiskiria iš salos. Suprojektuota tikrai patogiai ir atskiras įėjimas į viršutines tribūnas pasiteisina visu 100%. Išėjus į balkoną atsiveria erdvė su vaizdu į Akropolio garažus, nebaigtą statyti viešbutį ir gamyklas. Žiauroka, bet čia jau nelabai ką dabar padarysi. Užėjus į salę viskas atrodo gražu, nauja, tvarkinga. Bet šioje vietoje mūsų geri įspūdžiai baigiasi, nes surandame savo vietas. O jos, kaip pasirodė vėliau, nebuvo pačios blogiausios.

 

Gal mes kažkuo kitokie, bet atsistojus ten pradeda suktis galva, nes aukštis ir atstumas įspūdingi. Šitas vaizdas toks, kokį realiai matėme sėdėdami savo vietose. Kaip matote - vidurį kubo užstoja metalinė konstrukcija, o žaidėjai tokie maži, kad sunku atskirti kur kuris. Tada nuėjau nufotografuoti į patį viršų per patį vidurį. Atsisėdau ir vaizdelis štai toks:

 

Vos telpa net vienintelis matomas krepšys, o kubo apačia (kur rezultatas ir laikas) nematomas. Nesunku nuspėti kas darosi leidžianti žemiau. O kaip tik kitą dieną ten ir atsidūrėme:

 

Kažkur dingo kubas? Pabandykite kada žiūrėti krepšinį per šilelio dydžio televizorių pastatytą kitame kambario gale su uždengtu rezultatu. Galite dar išjungti Petrausko garsą, kad neduok die pasakys rezultatą ar laiką. Ir štai jums toks vaizdas, kaip Kauno arenoje už 140 Lt. Ten turėtų būti uždrausta pardavinėti bilietus, arba ten reiktų įrengti atskirą ložę Miliūnui, Vėtrūnai ir kitiems, kurie prisidėjo prie arenos statybų bei projektavimo.

Pirmąją dieną pirmas rungtynes žiūrėjome persėdę kitur, kur buvo laisvos vietos. Antrosios turėjo būti Lietuva-Makedonija. Supratome, kad sėdėti ten, kur mūsų vietos visiškai nenorime ir mielai tas vietas iškeistumėm į vietas prie televizoriaus ar net kompiuterio. Taigi, pardavėm bilietus po 160 Lt  :) 

Antrąją dieną vietos buvo net per Lietuvos rinktinės rungtynes. Tai mes vaikščiojom kur norėjom ir sėdėjom visur kur buvo vietos. Net antroj eilėj nuo salės  :)

Apie komandas neberašysiu. Tik apie Lietuvos.  :)  Iš tiesų po pralaimėjimo net treneris išsimušė iš pusiausvyros ir pradėjo daryti daug klaidų. T.y. nebematyti ir nebereaguoti greitai į tai kas daros iaikštelėje. Rinktinei negali visada sektis, todėl, pripažinkime, užimta penkta vieta yra būtent ta, kurios dabar ir esame verti. Nugalėjome ne vieną pajėgų varžovą, bet kai tik visi suprato kaip nutraukti 2x2 ir kad gali šiek tiek daugiau pasistumdyti - rinktinė sugriuvo. Kemzūra neturėjo plano X, o žaidėjai neturėjo aiškaus lyderio. Taigi, 5-a vieta yra reali, o ne nesėkmės-sėkmės faktorius.

Palikite komentarąKomentarai
 • nuo

  Nepamenu tikrai. Negalima sėstis 3 šimtai kažkiek gale salės. Šonuose normaliai dar, bet gale antram aukšte nepirkite

 • aistė

  O gal pamenat koks sektorius buvo ten kur sėdėjote pirmą rungtinių dieną ir koks sektorius tų bilietų, kuriuos pardavėte?..labai naudinga informacija būtų :-)

 • saulius

  man taip pat nepatiko metalines konstrukcijos as sedejau truputy zemiau bet tiesiai uz krepsinio norint paziureti rezultata reikedavo gerokai pasilenkti o virs manes sedeje vis klausinedavo koks rezultatas ydomu tai kai pirkome bilietus tiketoje vietas sedejimo rode ne uz kasio bet gerokai y sona mazdaug 45 laipsniu dar vienas idomus faktas kad mano pazystamas uz bilietus mokejo tiek pat o vietos buvo sone eiksteles jis bilietus pirko per fiba. biskuty jauciuosi apgautas ir nusivyles :))

 • r.

  Pradejau skaityti si bloga del statybu - domiuosi sia tema ir buvo idomu sekti namo statybu eiga. Bet kuo toliau, tuo labiau pastebeiu, kad blogo seiminkas yra didelis bumbeklis - kone visi kiti postai bloge - bumbejimas, kad kazkas yra negerai. Tai Palanga per brangi, tai krepsinis per TV geresnis nei gyvai, tai riesutu poer mazai ir t.t. Lietuviska zanuda, tu Vidmantai. O cempionatas buvo saunus, praleidau tik dvi dienas - fiziskai negalejau. Turiu puikius ispudzius ir jie liks ilgam. Tikrai ilgiau nei, kad buciau per TV gavus

 • tomas

  nestradalinkit per lkl uzdengs tas vietas audeklu, kad veltui silumos neganiot, o ten zmones niekad nesusirinks, kad reiktu ten sedet

 • Bronius Dzukas

  per televizoriu ir geriau matosi, ir pigiau. Nesuprantu ko ten grustis ir dar atiduoti puse pensijos.

 • diablo77

  kad ir pirkot bilietus po 140, bet jie ir taip buvo pigiausi - taip, kad nenorekit, kad zmogeliukai butu tokie kaip ziurint is pirmo auksto. o as 140 litu i Europos krepsinio cempionato rungtynes , ketvirtfinali ( jei neklystu bilietai buvo i dvi rungtynes is kart) nemanau, kad labai brangu...

 • Shamanas

  Neniurzgek :) Muzikiniam teatre palubi irgi nekazinkas :)

 • smpls

  is arenos terasu atsiveria puikus vaizdai i upe ir senamiesti. graziausias vaizdas kai saule leidziasi ir nuo upes blizga.

  Sedejau ir asto se vietose, matomumas geras, nereikia verkt, tik aisku su rezultatu reik issprest

 • Donatas

  Na su nuoroda tai tu Vidmantai čia baike suskelei :) Papildomai užsidirbt nori :)))

  O pati arena viduje man visai patiko. Lyginant su Cido arena, tai Kaune net iš trečio aukšto iki aikštelės turbut tiek pat kaip ir Panevežy galinėse eilėse sėdint. Aišku reikia įvertinti ir tris kartus didesnį vietų skaičių. Bet dėl metalinių konstrukcijų tai pritariu - neturėtų taip būt. Beje dar vienas dalykas bent man trukdęs normaliai žiūrėt, tai buvo trys kameros prie krepšinio lentos primontuotos. Jos praktiškai visiškai užstojo vaizdą ir nesimatydavo kada kamuolys įkrito o kada ne.

  O apie eksterjerą tai taip, trūksta grožio. Ypač tos ventiliacijos sistemos vaizdą gadina, bet nėr ko norėt - visgi ekonominiu variantu areną statė. O ar gerai padarė, kad taupė išorėje o ne viduje tai čia jau atskiras klausimas. Tačiau bet kokiu atvėju smagu, kad rimta arena Kaune atsirado.

 • o

  kur rast tokia arena kur is tos pacios vietos vaizdas keistusi nebent aiksltele suktusi. manau ponas vidmantas piktinasi be reikalo, del tu metaliniu konstruksciju pritariu.

 • Sil

  Man paciam nebuvus nei vienose sio cempionato rungtynese labai patiko sie jusu reportazeliai :)

 • Evaldas

  Na tai gi matosi aikstele, ko dar reikia? Gal akiniu neturejot?

 • nuo

  Tiesiog žmonės turi matyti vaizdą, o ne tą patį būtinai

 • Evaldas

  Nelabai supratau del arenos vietu projektavimo... Arena didele, tai nenorek kad visi matytu ta pati vaizda.