Cookie Consent by TermsFeed

Europos čempionatas Vilniuje

Vilniuje buvau 3 dienas. Nė karto nebuvau Lietuvos rinktinės rungtynėse. Tačiau čia viskas kiek kitaip nei Alytuje.

Siemens arena daaaug didesnė už alytaus. Čia bilietus skenuoja stacionarūs aparatai, o ne žmonės su rankiniais. Todėl viskas vyksta daug greičiau. Tai, ką leido įsinešti į areną Alytuje, Vilniuje jau atiminėjo (tarkim Maximos dalintas rankeles).

Vilniuje Siemens arenoje aukštiems sirgaliams yra blogis - normaliai netelpa kojos. Nepalyginamai blogiau nei Alytuje. Dar vienas dalykas, kuris nustebino - alkoholis. Kodėl BMW dalyje leidžia juo prekiauti, o kitur ne? Juk jei negalima - reiškia negalima, o jei galima - reiškia galima. O dabar vienoj daly - gerk, o kitoj - tik bealkoholinis alus.

Sirgalių zona čia daug didesnė. Plius ič anormaliai maisto buvo, ne tik alaus ir juokingų riešutų. Dar vienas dalykas - šalimais esantis Ozas. Kai buvo šalčiau ar blogesnis oras - jis nutraukdavo visus žmones iš sirgalių zonos. Ten esantys kabakai nespėdavo vykdyti užsakymų ir reikdavo laukti po pusvalandį ir ilgiau.

Sirgaliai. Pirmą dieną (kai buvau) buvo labai daug gruzinų. Po to jų vis mažėjo ir mažėjo... Buvo grupelė graikų, kurių būgnininkas buvo kažkas tokio. Nerealiai daug slovėnų. Žalia žalia... Makedonų likę visai nedaug, tačiau jie visi nusleisdavo apačion ir palaikydami šoko, dainavo. Rusai turi pora skanduočių, o toliau rėkdavo žaidėjų vardus arba pavardes. Tačiau kiekvieną dieną pradėdami nuo tik iš Rusijos atvykusių sirgalių palaikymu, viskas plėsdavosi ir gale rungtynių jau nemažai žiūrovų ir Lietuvos prisijungdavo prie jų. Suomių taip pat mažėjo, mažėjo ir gale liko tik koks 10 matomų.

Komandos. Suomija kovojo, kovojo, bet antras etapas jau daug sunkesnis už pirmąjį. Panašiai ir su gruzinais, bet gruzinams toliau eiti sutrukdė traumos. Jei ne traunos, jie būtų patekę ir į ketvirtfinalį. Slovėnai žaidžia kaip miegodami. Daug žaidėjų susenę arba tai nepasiruošę (Smodišas, Jagodnikas, Lorbekas). Jie bus patrankų mėsa Ispanijai. Graikai sunkiai suprantami. Jie kasdien žaidžia vis geriau, bet iki gero žaidimo jiems trūksta nemažai. Keista man, kad mažai gauna žaisti Koufos. Jis tikrai gerai atrodo. Makedonai stebina ne tik visus, bet ir pačius save. Niekaip nesuprantu kaip jiems taip einasi. Nieko gero labai nerodo, o tik per visišką nesąmonę Rusijai pralaimėjo. Rusai žiauriai sunkiai prognozuotini. Vienas rungtynes sužaidžia super, o kitas nesugeba pataikyti. Tačiau jie turi gerą trenerį, kuris sugeba staigiai ir teisingai priimti sprendimus. Retas atvejis.

Palikite komentarą