Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Andrius Tapinas „Vilko valanda“

 Nuostabu kaip plačiai ir atvirai A. Tapinas į viską žiūri. Mane tikrai stebino toks atvirumas viskam. Tikrai galima atsistojus paploti. Kitas dalykas yra tekstas.

Knygos: Grigiškių katino raštai

Grigiškėse gyvena katinai ir jų socialiniai santykiai ir gyvenimas labai primena žmonių. Jie bando steigti savo verslus, yra grupės sėdinčios prie turgaus, yra tokių, kurie pametę kažką kaltina visus ir sukelia ant kojų visą miestą... Žodžiu katinų gyvenimas. Grigiškėse.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 11 dalis

Šį kart pradėsiu nuo dar neaprašytų ir, tikiuosi, daug kam nematytų serialų. Nors jau senokai žiūrėti, bet tikiu, kad kai kam jie taps atradimu. Tokie kaip Fargo, Peaky Blinders, The Knick, Kingdom ir kiti verti jūsų laiko ir dėmesio. Rasite ir ne pirmą sezoną gyvenančius, tačiau šiemet metus jau baigusius.

Kam ir kodėl reikalingos vietos šeimoms

Važiavome su vaikais į parduotuvę. Sustojome, kad atbuli prisiparkuotumėm, įsijungėm posūkį. Važiavęs iš galo automobilis prisiparkavo užlindęs. Vienas mašinoje šeimoms skirtose vietose. 

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). Top 10

Kiekvienas šių serialų vertas jam skiriamo laiko. Kiekvienas jų suteikia didelį džiaugsmą. Jie tokie geri, kad net nenumeruoju ir nerūšiuoju nuo geriausio iki blogiausio ar atvirkščiai.

Autobusų grafikas Salininkuose arba kaip Vilniaus savivaldybės įmonės planuoja

Abu autobusai savo maršruto turi pradžią ir pabaigą beveik identišką, tik maršrutai yra pro skirtingas puses. Laikas važiavimo skiriasi 1 minute, todėl galima sakyti, kad nesiskiria. Pradėjau žiūrinėti laikus ir... 50% važiavimo laiko iš Salininkų sutampa (skirtumas iki 5 min.). Dažniausiai pasitaikantis skirtumas tarp laikų 20-30 min. 

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 10 dalis

Vėl gavosi daug gerų serialų, kurie jau buvo siūlyti anksčiau. Tačiau verta, tikrai verta priminti, kad gerų serialų nesimėto. Man tenka peržiūrėti labai daug po vieną ar pora serijų, bet tų, kuriuos žiūriu pilnai tikrai nėra tiek, kiek norėčiau.

Dėl įrašo serialo vardo susikovė du lygiaverčiai varžovai: Boardwalk Empire ir Wilfred. Abu baigėsi ir daugiau nebebus. Pirmasis patiks daugiau žmonių. Antrasis laimėjo dėl savo netipiškumo, dėl kitoniškumo.

Dantų pastos juostelės spalvos

Kaskart perkant dantų pastą galvodavau: kodėl ant dantų pastos tūtelės galo yra juostelė ir kodėl skiriasi spalvos? Turbūt girdėjote plačiausiai paplitusį gandą, kad juodos spalvos juostelė žymi pačią nekokybiškiausią pastą. O kaip iš tiesų?

Knygų nugarėlės. Kas, kaip, kodėl?

Turbūt pastebėjote, kad sustačius knygas namuose nugarėlėmis į priekį nežinia ką daryti? T.y. pusė knygų užrašai iš viršaus į apačią, o kita pusė - atvirkščiai. Kodėl visi daro skirtingai? Tikrasis klausimas yra - kaip reikia daryti, kad būtų teisinga?

Kodėl skaičius 12 yra geriau už 10?

1 pėda yra 12 colių. 1/72 pėdos yra 1 pica (tariame paika, trumpiname pt).

Suskaičiuokite kiek pėdų bus 500 colių ir kiek metrų bus 500 centimetrų. Dešimtainė skaičiavimo sistema yra patogi skaičiavimams, bet ji nepatogi vertinant dalimis. Dažnai reikia pusės, ketvirčio, trečdalio. Kiek bus ketvirti ar trečdalis nuo 10? O nuo 12? Taigi, tuo 12 yra patogiau ir geriau.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 9 dalis

Šį kart gal ne tiek apie naujus, kiek apie jau kelis sezonus turinčius serialus. Visada baisu pradėti žiūrėti tuos serialus, kurie prasidėjo seniai, nes užsikabinus dingsta dienos ir naktys.