Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

Apie maisto gaminimą ant ugnies

Vieną dieną sugalvojau, kad mano šašlykinė gali būti naudojama ne tik šašlykų ir kepsnių kepimui, bet ir kitokio maisto ruošimui. Kaip dažnai darau - išlaukiau porą savaičių, bet mintis neišblėso. Nuvažiavau, nusipirkau didelę aukštais kraštais keptuvę ir išsikepėm bulvių. Po to kiaušinienę, blynų...

Apie tėvus ir vaikus, arba kodėl reikia duoti į snukį

Viename kambaryje galite pamatyti daug įvairių drugelių, pamatyti kaip atrodo išsilupę ir dar ne kokonai. Viskas tikra, viskas gyva. Paprašius leidžia net palaikyti apelsino ar kivio griežinėlį su dideliu drugeliu.

Taip pat ten galima sulaukti pasiūlymo į snukį. Ne, ne nuo darbuotojų, bet nuo klientų.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 12 dalis

Šį kartą bus daug nuvylusių serialų, kurie nepasinaudojo mano duotu paskutiniu šansų. Vienus sezonus pabaigiau, bet tai paskutiniai mano žiūrėti, kitų net nesugebėjau pabaigti. Žinoma, kad yra ir keli labai gerai, verti dėmesio ir laiko. Tikiuosi atrasite kažką naujo ir tuo pačiu komentaruose rekomenduosite ką verta pažiūrėti man.

Geras kepsnių ar šašlykų receptas

Atskleisiu jums vieną paprastą, bet labai gerą receptą, kaip paruošti mėsą kepimui. Tai gali būti kepsniai, gali būti šašlykai...

Knygos: Paukščių mergaitė

Skaitydamas mėgavausi teksto ir vertimo (redagavimo) kokybe. Puikus kokybiškas tekstas, kas pasitaiko ne taip jau dažnai. Džiaugsmas su kiekvienu puslapiu. 

Knygos: Amerikos snaiperis

Ar žinote dvi pagrindines ginklo duslintuvo funkcijas? 90% atsakys: tyliau šaudo. Iš tiesų tai yra ugnies šviesos mažinimas ir atatrankos mažinimas.

Knygų mugė 2015

Knygų mugė yra labai gerai ir ji vienas iš nedaugelio renginių, kurie perpildyti renginiais, o ne tik prekyba. Nepatinka - neikite, bet knygų mugė yra gerai. Susitiksime ten kitąmet.

Knygos: Sumanūs tėvai – saugūs vaikai

Knyga yra labai gera. Puikūs patarimai ir viskas labai labai su protu. O to proto labai dažnai visur pasigendame. Tikrai nerasite patarimų užrakinti vaiką, izoliuoti nuo aplinkinių ir pan. Atrodo paprasti, bet kažkodėl mūsų netaikomi patarimai. Visi per praktiką ir labai konkretūs.

Geras kinas. 10 filmų, kuriuos verta žiūrėti. 3 dalis

Norėdami rasti gerą kiną - peržiūrime daug šlamšto. Jei kažkas filmus rekomenduoja - peržiūrimo nepatikusio kino sumažėja. Todėl komentuokite. Net jei mano rekomenduojamas kinas jums nepatiks - tai visai nereiškia kad jis blogas. Vis dėlto kinui reikia nuotaikos, aplinkos ir laiko. Čia rasite tik gero kino sąrašą.

Andrius Tapinas „Vilko valanda“

 Nuostabu kaip plačiai ir atvirai A. Tapinas į viską žiūri. Mane tikrai stebino toks atvirumas viskam. Tikrai galima atsistojus paploti. Kitas dalykas yra tekstas.

Knygos: Grigiškių katino raštai

Grigiškėse gyvena katinai ir jų socialiniai santykiai ir gyvenimas labai primena žmonių. Jie bando steigti savo verslus, yra grupės sėdinčios prie turgaus, yra tokių, kurie pametę kažką kaltina visus ir sukelia ant kojų visą miestą... Žodžiu katinų gyvenimas. Grigiškėse.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 11 dalis

Šį kart pradėsiu nuo dar neaprašytų ir, tikiuosi, daug kam nematytų serialų. Nors jau senokai žiūrėti, bet tikiu, kad kai kam jie taps atradimu. Tokie kaip Fargo, Peaky Blinders, The Knick, Kingdom ir kiti verti jūsų laiko ir dėmesio. Rasite ir ne pirmą sezoną gyvenančius, tačiau šiemet metus jau baigusius.

Kam ir kodėl reikalingos vietos šeimoms

Važiavome su vaikais į parduotuvę. Sustojome, kad atbuli prisiparkuotumėm, įsijungėm posūkį. Važiavęs iš galo automobilis prisiparkavo užlindęs. Vienas mašinoje šeimoms skirtose vietose.