Cookie Consent by TermsFeed

Dienos

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 21 dalis

10 serialų, kurie vidutiniai. Dalį galima žiūrėti, dalies galima ir nežiūrėti. Tiesiog taip jau su serialais yra, kad jie pasirodo bangomis. Labiausiai nuvylė „House of Cards“, o taip laukiau. Nudžiugino gerumo neprarandantis „Veep“, kuriam ir atitenka šio dešimtuko laurai. Daug naujų vidutiniškų serialų.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). Top 10. #2

Tiems, kurie nori tik puikių serialų - šis topas tokiems. Per paskutinių 10 mini apžvalgų geriausius sudėsiu į vieną vietą. Jei kažkurio dar nematėte - einate žiūrėti. Jei norite daugiau gerų - skaitykite visas apžvalgas ir žymėkitės, nes tikrai ne visi labai geri serialai čia pateko. Eilės tvarka atsitiktinė.

Interviu „Lamų slėniui“

Ko gero, joks netikėtas skonis negalėtų nustebinti „Vilkmergės“ alaus someljė Vidmanto Čičelio. Jam yra tekę ragauti agurkų, krienų, pušų spyglių, mangų ir aitriųjų paprikų alaus, tad skonio eksperimentai – neatsiejama jo gyvenimo dalis. Kaip ir noras kuo plačiau skleisti alaus kultūrą Lietuvoje ir griauti sustabarėjusius mitus.

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 19 dalis

Iškart po naujųjų metų būna sausas laikas. Turbūt nuo gruodžio antros pusės, kai daug serialų daro pertrauką, o nauji sezonai nebūna prasidėję. Tokiu metu tenka ieškoti kažko naujo, arba seno gero. Dažniausiai viskas į gerą, nes prisikaupiu serialų ateičiai, o po to žiūri žiūri...

Kepta vištiena pusryčiams

Mūsų namuose praktiškas kaskart iškepus vištą jos lieka kitai dienai. Kitą dieną ją galima valgyti šaltą, o galima labai paprastai paversti labai skaniu pusryčių patiekalu.

Rinkimai JAV. Kaip jie vyksta?

Labai dažnai JAV yra laikoma demokratijos pavyzdžiu ir siekiamybe. Bet ar tikrai ten viskas taip jau gerai? 

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 16 dalis

Įprastai 10-uką sudaro gerų ir nelabai serialų maišalynė todėl, kad kiekvienam būtų iš ko rinktis. Šį kartą didžiąją dalį sudarys serialai, kuriuos nustojau žiūrėti. Kartais net ne todėl, kad jie blogi, o todėl, kad tiesiog nusibodo. Būna, kad atsibundi ir supranti jog nebegauni iš to malonumo.

Blogerių savireklamos savaitė

Blogų mažiau, bet labai džiugu, kad jie išlieka. Tuo metu kai FB. G+ ir kiti soc. tinklai priima parodo ir pradangina, bloguose info lieka. Tuo jie ir gerai. Tuo pačiu bloguose mažiau blevyzgų ir daugiau temų, kurios atidžiau, bei detaliau nagrinėjamos. Nekalbu apie save, nes pradėjau nuo beleko, tapau teminiu statybininko blogu ir dabar jau leidžiu sau rašyti apie viską, kas man įdomu, bei gali būti naudinga kitiems. Kartai pačiam gaila, kad patingiu kažką nufotografuoti ir aprašyti, bet aš tikrai stengiuosi tokią savybę apmarinti  :)