Cookie Consent by TermsFeed

Blogerių savireklamos savaitė

Blogų mažiau, bet labai džiugu, kad jie išlieka. Tuo metu kai FB. G+ ir kiti soc. tinklai priima parodo ir pradangina, bloguose info lieka. Tuo jie ir gerai. Tuo pačiu bloguose mažiau blevyzgų ir daugiau temų, kurios atidžiau, bei detaliau nagrinėjamos. Nekalbu apie save, nes pradėjau nuo beleko, tapau teminiu statybininko blogu ir dabar jau leidžiu sau rašyti apie viską, kas man įdomu, bei gali būti naudinga kitiems. Kartai pačiam gaila, kad patingiu kažką nufotografuoti ir aprašyti, bet aš tikrai stengiuosi tokią savybę apmarinti  :)

Ši savaitė yra labai gera, nes pagaliau galima pačiam pamatyti ką skaito kiti ir parodyti, ką skaitau aš. Reikia dvylikos, bet tiek neprisiminsiu matyt  :)

Pradėti reiktų nuo alaus, kadangi alus yra didelis gėris. Neatsakingas vartojimas ar gėrimas dėl laipsnių nėra alaus mėgimas. Tai ką mėgsti reikia mėgti mėgaujantis ir kuo daugiau (ne tūriu, bet skonių) ragaujant. Tie, kas sako, kad vynas yra gerai, o alus ne taip gerai - nekalbėkite nesąmonių, jei nesuprantate kažko. Apie alų įdomiai ir su nauda rašo alusalus.ltModestas rašo tai ką mato, kur dalyvauja, ką ragauja. Pingvi - ko gero produktyviausias blogas. Rašo ir daugiau kas, bet dažniausiai su laaaabai didelėmis pertraukomis.

Namo statybos man labai patinka. Gaila, kad daugelis galvoja, kad pakanka tik fotografuoti. Pats įdomumas yra sprendimų argumentavime. Geriausiai tai daro Statau sodybą autorė. Dar skaitykite ir šiuos blogus: A&A namukas, nuo A iki Z.

Kiti blogai suplakti į vieną indą. Darau, Blė - apie daug ką, bet dažniausios temos yra elektronika ir maistas. Apie dizainą (nors kartai pamiršta argumentuoti) rašo įdomiai Dizainologija. Apie vaikų ugdymą šiuolaikiškai -Dirbu mama. Na ir, žinoma, du seneliai: Rokiškis ir common sense.

Palikite komentarąKomentarai
  • ..

    oho kaip seka visus lietuvos blogerius. matyt laiko vadeles.