Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Gavno Hvedeol

 

Gavno Hvedeol

 

Šitą alų įdedu visiems matomu būdu tik dėl pavadinimo. O skonio aprašyti normaliai negaliu, nes jis spėjo parūgti kol sugebėjau atsiimti lauktuves iš Vilijos.  :)

Kalnapilis Kaštonų

 

Kalnapilis Kaštonų

 

Iš tiesų tai buvau piktas, kai sužinojau, kad kaštonų šiame aluje nėra. O kaip jaustumėtės nusipirkę „Apelsinų“ sulčių, o ten pasirodytų, kad tik spalva kaip apelsinų, o šiaip ten mineralinis vanduo, arba citrinų sultys? Kalbininkai mane gali pataisyti, bet visą gyvenimą sakydavau „Morkinis“, „Apelsininis“... Ir kai išgirstu „Apelsinų“, „Morkų“ man nekyla mintis apie spalvą, o tik apie skonį.

Na pamirštam šitą „melą“ ir atsiduodam skoniui. Iš tiesų neblogas skonis. Emocijos trukdo jį vertinti visiškai objektyviai, bet jei jau pikčiurnai pavyksta pasakyti, kad neblogas, reiškia neblogas tikrai  :)

Kaip suprantu, netrukus Kalnapilis pristatys dar porą naujų rūšių. O šitą alų aš įtrauksiu į kitus blind testus ir pažiūrėsim kaip realiai jo skonis skirsis nuo kitų tamsių alų.

Prezidentė Obama Kubilius

Prezidentei nevažiuoti į susitikimą su Obama, o vietoj savęs nusiųsti Kubilių yra akibrokštas. O kviesti daugumą premjerų ir tik 4 prezidentus jau ne akibrokštas?

Pavardžių lietuvinimas

Iš tiesų kvaila yra lietuvinti pavardes. Ne LT raidėmis rašyti, bet lietuvinti. Aš nenorėčiau, kad mano pavardę rašytų kitur taip, kaip jiems skamba. Aš pats jos nepažinčiau.

Metukai

Pagaliau metukai. Turi 7 dantis ir moka vaikščioti.

Kelionė į darbą

Tikrai keista keltis anksti ir eiti į darbą. Po pusantrų metų pertraukos tai ypač jaučiasi

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau)

 


 

Serialai geriau nei filmai, nes jie tęsiasi ilgai. Kai geras serialas - tai iiiiilgas malonumas  :)

 

House

O taip, visi žino, visi matė. Bet vis tiek geras.

 

Nasha Russia

Taip, daugelis matė. Jis jau baigtas filmuoti, bet humoras teisingai geras. Buvo  :)

 

Californication

Taip, ir šį serialą rodo LT tv. Visas serijas žiūrint gal ir gali atsibosti, bet jis keistai įdomus.

 

Leverage

Pasakėlė. Negaliu sakyti, kad totalus šūdas, bet kai norisi pažiūrėti kažką, kas neapsunkins galvos ir norisi, kad gėris laimėtų - jis pats tas. Geriausių blogiukų kompanija daro gerus darbus. Ir jie nesustabdomi. Jiems nėra nieko neįmanomo.

 

The Black Donellys

Pirmos serijos įtraukia. Šiuolaikiškas krikštatėvis, bet kitaip. Kuo toliau tuo labiau supranti, kad malama ir trinama. O baigiasi taip, kad galimas pratęsimas. O ar jis bus? Kažkodėl abejoju. Bet šiaip galiu rekomenduoti.

 

Hung

Keistai, juokingai, nepadorus filmas. Juk būti prostitutu paprasta! :) Galite žiūrėti, nes tai lengvas, linksmas ir neįpareigojantis serialas. Tiktai neblogas.

 

Breaking Bad

Ko gero geriausias pastaruoju metu žiūrėtas serialas. Šiek tiek šlykštokas, bet tikrai keistas ir geras. Nerašysiu apie ką, nes siužetas skamba labai banaliai. O serialas padarytas gerai.

 

Kadangi nežinau ką žiūrėti - rašykite ir siūlykite. O aš žiūrėsiu laisvalaikiu  :)

 

Pūstagalviai

Gal galite sugalvoti pavadinimą vairuotojui, kuris taip elgiasi? Iš tiesų jie trys ir mažai kuo skiriasi vienas nuo kito. Bet tiems, kas tingi skaičiuoti, tai parašysiu, kad paskutinis užstatė 15 automobilių. Mano smegenys per silpnos, kad suvoktų kaip taip galima daryti.

Mokesčiai skirti autoriams

Kadangi vyksta žodžių karas, tai aš dar kartą apie tai  :) Tačiau šį kartą su klausimu-pasiūlymu ir vienu argumentu, kuris žudo.

Argumentas, kuris nežinau ar reikalauja didelių komentarų. Tie, kas mąsto, supras kodėl jis žudo:

„Nesuprantu kodėl šis įstatymas kelia tiek diskusijų. Jis gi jau yra seniai, dabar tik laikmenų sąrašą norima papildyti.“

Ir štai klausimas, kuris man seniai neduoda ramybės:

Ką yra padariusi LATGA-A A A A ir kitos panašios įstaigos, kad muzikantai gautų daugiau pinigų? T.y. ne gaudę, ne apmokesdinę, ne baudę, o kaip jie patys padėjo uždirbti? Todėl mano pasiūlymu gali pasinaudoti ne tik šios lodarių įstaigos, bet ir Kultūros ministerija, su švelniai tariant nelabai protingu vadovu.

Padarykite pagaliau puslapį, kur galėtų ateiti žmogus, pasirinkti autorių ir jam pervesti pinigų. Nežinau kaip tai vadinama lietuviškai, bet angliškai „donate“. Jei pinigai ne visi pasieks autorių - aiškiai parašykite kuri jų dalis juos pasieks. Tikrai nieko sudėtingo šiame projekte nėra, bet pagaliau visi autoriai padėkos tam, kas tai padarys.

Aš neperku muzikinių CD ir nepirksiu. Galiu tai vadinti „žalia“ idėja, galiu dar kitaip, bet esmė tame, kad man nereikia muzikinių CD. Man reikia mp3. O tai tikrai skirtingi dalykai. Deja, to nesupranta lodarių kontoros.

 

Beje, laišką su šiuo pasiūlymu išsiunčiau: kultūros ministrui Remigijui Vilkaičiui, kultūros ministerijos informacinės visuomenės plėtros skyriaus vedėjui Laimonui Ubavičiui, kultūros ministerijos autorių teisių skyriaus vedėjai Nijolei Janinai Matulevičienei, latga-a generaliniam direktoriui Edmundui Vaitekūnui.

Nekenčiu balandžio 1-osios

Aš tikrai nekenčiu balandžio pirmosios, nes man nepatinka kai meluoja. Nesu nieko prieš pokštus, juokus ir pan. linksmybes. Tokia ir turėtų būti ši diena. O kai naujienų portalai rašo išsigalvotus straipsnius, kai per žinias skelbia netikras naujienas tada man atrodo, kad tai ne tik nepagarba kitiems, bet ir sau.

Gubernijos Žalgirio

 

Gubernijos Žalgirio

 

Iš tiesų, tai kitokia etiketė dabar. Kai Gubernija rėmė Žalgirio krepšinio komandą, tai išleido tokį alų. Paskui jį leido Kalnapilis (aišku, kad skonis kitas, tik pavadinimas tas pats). Kalnapilis tą alų pervadino LKL (čia tik spėju, kad taip padarė, bet skonis man nesiskiria), o Gubernija sugalvojo, kad Žalgiris ne tik krepšinio komanda, bet buvo ir toks mūšis.

Tada žalgirio komandos logotipą pakeitė vėliava su stilizuotu vyčiu, parašė "Kalaviju grūdintas".

O skonis tai nieko gero...

Laikmenų apmokestinimas

Daug skirtingų nuomonių dėl to. Kas nežino, tai nuo kiekvieno parduoto tuščio CD, DVD ir pan. yra mokamas mokestis „autoriams“ arba „kūrėjams“. Dabar nori apmokesdinti ir daugiau laikmenų. Pvz.: usb raktus.

Iš vienos pusės - smagu, autoriai gaus daugiau. Gerai, juk vistiek tuščiomis laikmenomis naudojamės ir muziką, filmus, kitą info, platiname.

Iš kitos pusės - kodėl aš turiu mokėti už tai, ko nedarau, arba nedarysiu. Turiu gal 5 usb raktus ir su 4 jų niekada nekopijavau, nedauginau muzikos, filmų ir pan. info. Tai kodėl turiu mokėti tą mokestį 5 kartus?

O jei jau apmokesdinate galimybę, o ne faktą, tai:

  • pieštuku, tušinuku, kreidutėmis galima rašyti ir perrašyti knygas. Anglimi taip pat galima rašyti. Norint ir vinimi. Tą galima daryti popieriuje, ant lentelių ir t.t.
  • kopijavimo aparatais galima knygas dauginti
  • skenavimo aparatai visi iki vieno prisideda prie knygų skaitmenizavimo.Reiškia galima ir dauginti
  • telefonu galima gotografuoti knygas, filmuoti. Nekalbu apie fotoaparatus, vaizdo kameras. Atmeskime tuos, kurie neturi savo atminties
Nesvarbu kas ką daro, bet galimybės apmokesdinti negalima!

Pozityvas

Čia nuotaikai pakelti. Sekmadienį to ir reikia. Ar mylit ją jūs?