Cookie Consent by TermsFeed

Kalnapilis Kaštonų

 

Kalnapilis Kaštonų

 

Iš tiesų tai buvau piktas, kai sužinojau, kad kaštonų šiame aluje nėra. O kaip jaustumėtės nusipirkę „Apelsinų“ sulčių, o ten pasirodytų, kad tik spalva kaip apelsinų, o šiaip ten mineralinis vanduo, arba citrinų sultys? Kalbininkai mane gali pataisyti, bet visą gyvenimą sakydavau „Morkinis“, „Apelsininis“... Ir kai išgirstu „Apelsinų“, „Morkų“ man nekyla mintis apie spalvą, o tik apie skonį.

Na pamirštam šitą „melą“ ir atsiduodam skoniui. Iš tiesų neblogas skonis. Emocijos trukdo jį vertinti visiškai objektyviai, bet jei jau pikčiurnai pavyksta pasakyti, kad neblogas, reiškia neblogas tikrai  :)

Kaip suprantu, netrukus Kalnapilis pristatys dar porą naujų rūšių. O šitą alų aš įtrauksiu į kitus blind testus ir pažiūrėsim kaip realiai jo skonis skirsis nuo kitų tamsių alų.

Palikite komentarąKomentarai
 • alaus fanas

  Sudas cia o ne alus... gazuotas sudas, gamintojai net zodzio ALE i lietuviu kalba isversti nesiteike..

 • nuo

  Lietuviškai turėtų būti Elis :)

 • Ieva

  O kodėl ant jo etiketės parašyta "Ale alus"? :)

 • Pawka

  Man šitas irgi patiko. Toks lengvai tamsus. Nors esu paskelbęs embargą daugumai didžiųjų lietuviško alaus gamintojų produktams į savo šaldytuvą, šiam reikės padaryti išimtį. Tikėkimės, kad jam pavyks išsilaikyti rinkoje ilgiau, nes Lietuvoje dauguma specifiškesnių alaus rūšių dingdavo po pusmečio.

 • besidomintis

  vidmantui - manau laikas bent su grebliu apie statybviete pasisukioti, oras geras, ar jau visai rankos nusviro... ziuriu "degustacijos" suaktyvejo

 • Tadas

  Gubernijos kunigaikščių - mano mėgstamiausias. Na jei per vakarą išgeri vieną ar du bokalus, tai laipsniai ne taip ir svarbu.

  Visi Kalnapilio alūs man nepatinka, tačiau kaštonų reikės pabandyti (jau ne vieną gerą atsiliepimą girdėjau).

 • martinez

  cia "elio" tipo alus skaitosi

 • Dali.us

  Is butelio foto neatrodo kad alus butu tamsus...

  Kadangi as labiau linkes prie tamsaus.. teks paragauti.

  P.S. gebernijos kunigaiksciu neseniai teko pabandyt (seniai lietuvisko alaus gegeriau). Skonis visai nieko, tik laipsniu daugoka.