Cookie Consent by TermsFeed

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau)

 


 

Serialai geriau nei filmai, nes jie tęsiasi ilgai. Kai geras serialas - tai iiiiilgas malonumas  :)

 

House

O taip, visi žino, visi matė. Bet vis tiek geras.

 

Nasha Russia

Taip, daugelis matė. Jis jau baigtas filmuoti, bet humoras teisingai geras. Buvo  :)

 

Californication

Taip, ir šį serialą rodo LT tv. Visas serijas žiūrint gal ir gali atsibosti, bet jis keistai įdomus.

 

Leverage

Pasakėlė. Negaliu sakyti, kad totalus šūdas, bet kai norisi pažiūrėti kažką, kas neapsunkins galvos ir norisi, kad gėris laimėtų - jis pats tas. Geriausių blogiukų kompanija daro gerus darbus. Ir jie nesustabdomi. Jiems nėra nieko neįmanomo.

 

The Black Donellys

Pirmos serijos įtraukia. Šiuolaikiškas krikštatėvis, bet kitaip. Kuo toliau tuo labiau supranti, kad malama ir trinama. O baigiasi taip, kad galimas pratęsimas. O ar jis bus? Kažkodėl abejoju. Bet šiaip galiu rekomenduoti.

 

Hung

Keistai, juokingai, nepadorus filmas. Juk būti prostitutu paprasta! :) Galite žiūrėti, nes tai lengvas, linksmas ir neįpareigojantis serialas. Tiktai neblogas.

 

Breaking Bad

Ko gero geriausias pastaruoju metu žiūrėtas serialas. Šiek tiek šlykštokas, bet tikrai keistas ir geras. Nerašysiu apie ką, nes siužetas skamba labai banaliai. O serialas padarytas gerai.

 

Kadangi nežinau ką žiūrėti - rašykite ir siūlykite. O aš žiūrėsiu laisvalaikiu  :)

 

Palikite komentarąKomentarai
 • a

  OZ. apie kalejma :)

 • vilius

  supernaturall rekomenduoju.

 • Lina

  The Vampire Diaries:))

 • citrinas

  skins geras, paaugliu gyvenimas, meiles, narkotikai, tusai, sexas ir pan. idomus

 • Airpixie

  Visai idomus britu Suvivors.Apie tai kaip nuo viruso mirsta didzioji dalis zmonijos ir kaip likusieji stengiasi isgyventi bei susikurti gyvenimus is naujo.Vietomis gal kiek ir uztemptas, bet veiksmo ir ytampos bei dramos netruksta.

  Fringe geras :) Apie mokslininku eksperimentu padarinius.

  Jei patinka Amerikietisko pyrago tipo filmai su nesveikai nepadoriu jumoru turetu labai patikti Blue Mountain State.

 • Zygimantas

  Iš mažiau žinomų dar patiko "John Doe". Taip pat gerai susižiūrėjo animaciniai simpsonai, family guy, american dad, cleveland show, robot chicken, drawn together. Jei patiko Monthy Python absurdo humoras, visai pakenčiami yra Whitest Kids U Know. Ai...ir dar Eureka, idomūs personažai ir nekasdieninis siužetas.

 • Algis

  Cowboy Bebop

 • Jonas

  Wire. geriausias ir stipriausias serialas apie policijos darbą ever. pirmas sezonas apskritai fenomenalus. kaip tik šįvakar laukia paskutinė penkto sezono serija (ir paskutinė apskritai), todėl reikės kažką naujo rinktis :)

 • Žiūrintis tolerantiškai

  Hm.. "Lost" ir "The 4400" visai įdomūs, tačiau vis nukrypsta nuo temos, pradeda tempti gumą, per daug užsiciklina šalutinėse temose.. Spėju kad prie "Lost" dar bandysiu sugrįžti, bet kai anksčiau bandžiau žiūrėti tai neiškenčiau..

  "Dexter" ir "FlashForward" pradžioj labai užkabina, tačiau bent mane stipriai erzina vis pasitaikančiomis visiškai neįtikinančiomis siužeto detalėmis. Na kaip galima bandyti taip pigiai prasisukti, žiūrovams pakišant visiškai durną variantą..

  "House M.D." ir "The Sopranos" laikau beveik idealiais, na bet šituos aišku jau visi matę :)

  Asmeniškai man labai patiko "Day Break" (http://www.imdb.com/title/tt0801425/). Tikras atradimas. Gal čia labiau filmas negu serialas (tik 13 serijų), tačiau labai rekomenduoju bent pirmą seriją žvilgtelti - galbūt irgi užkabins :) Gal aštunta ar devinta serija buvo pradėjusi atsibosti, tačiau paskutinės serijos vėl sugrąžino susidomėjimą. Žodžiu super :)

  Visai neblogas "Rome" (http://www.imdb.com/title/tt0384766/). Gražiai pastatytas. Šiek tiek muilo opera, bet visai toleruotina.

  Beje, šiuo metu visdar nebaigiau žiūrėti Hauso, bet po jo pereisiu prie "Scrubs" (per tv vadinosi "Daktariūkščiai", http://www.imdb.com/title/tt0285403/). Kiek mačiau serijų - superinės. Hauso lygio :)

  Tiesa, man dar patinka Ligoninės priimamasis ir Grei anatomija. Bet šituose muilo operos elementų šiek tiek padauginta, todėl rekomenduočiau tik toleruojantiems tokį dalyką.

 • besidomintis

  gal ir senamadiskas pasirodysiu, bet mazai rusisku serialu ziurite... nesu TV megejas, bet patiko ROME (galetu buti tesinys) ir APOSTAL (beje nauji rusiski serialai apie II pasailini gana teisingi)

 • Ona

  My Name Is Earl. O Nasha Russia, nepykit dėl nuomonės, bet totalus sh...

 • P.P.

  Dėl Firefly pritariu, turėtų būti 5. :)

 • Adis

  Jei patiko Nasha Russia, tai pabandyk Little Britain, pagal kurio licenziją NRussia ir kurtas. Kai kur gerooookai apšoka rusiškąjį produktą...

  O iš rekomendacijų - Firefly (space western), True Blood (vampyrizacija), The Big Bang Theory (geek life).

  Dėl IT Crowd - su juo blogiausia, kad labai jau nuo IT vietomis nutolsta...

 • Vilmantas

  Vienareikšmiškai Lost, aišku, jei nesuprantat fantastikos ar filosofijos, tai ne jums :)

 • Mindaugas

  "Arrested development". Jei patinka juodesnis jumoras :)

 • Mindaugas

  Two and a Half Men - labai rekomenduoju, puikus lengvas humoras.

 • Darius

  Aciu Dievui baigesi Prison Break ir Aciu Dievui baiginejasi Lost. Kol ziuri visai nieko, bet kai pagalvoji kiek laiko veltui praleidi ziuredamas, ech... Vien del to nepradedu jokio naujo ir zmonai nerodau :)

 • PinkCity

  Anksčiau pats geriausias buvo My Name Is Earl, dabar užsikabinau už How I Met Your Mother, bet per jį maivosi. Ir gal toks labiau mergaitiškas. Bet teisingas ir juokingas!

 • P.P.

  Dar prisiminiau

  4. Dead like me

 • P.P.

  1. Dexter

  2. House M.D.

  3. Castle

  šitie verti mano dėmesio, pasidomėsiu ir Breaking Bad

 • romualdas

  Dexter - apie zudika maniaka, keistai uzkabina, ypac pirmas sezonas.

  Big Bang Theory - bet jau kazkas rekomendavo

  War at home - rode net lietuvoje

  Worst Week ir Worst Week of my life (amerikietiskas ir angliskas variantai) banali komedija vakarais ;)

  Spartacus - apie istorine asmenybe. Kiek banaliai pastatytas, daug nuogybiu, bet kazkodel uzkabina

  Pacific - visiskai naujas, dar nezinau ar vertas demesio. Apie II pasaulini kara. Amerika su Japonija.

 • nuo

  Lie to me manęs neužkabino. Pasaka. Bet aš jas irgi žiūrėjau. Pvz.: Leverage :)

 • Šilas

  Lie to me dabar su žmona vakarais po seriją sužiūrim

 • tori

  Į Breaking Bad šiek tiek panašus yra Weeds - irgi kartais gali šokiruoti, kartais gan ciniškas. Taip pat The Wire - pirmus 3 sezonus neatsitraukdamas žiūrėjau. Dabar žiūriu Big Bang Theory - bet jei nepatinka maivymasis - gal ir neverta žiūrėti, bet mane užkabliavo. Taip pat lengvas žiūralas - 30 Rock.

 • Petras

  Deadwood ir Rome

 • nuo

  Lost pirmą sezoną žiūrėjau. Antram prasidėjo nesąmonės ir mečiau :)

  IT Crowl pažiūrėjau pirmą seriją ar porą ir man nepatiko. Man nepatinka humoro serialai, kur maivomasi. :)

 • audriusD

  neabejotinai - Mad Men, du metai iš eilės geriausias USA serialas anot Emmy awards. Gilūs personažai, plačiai atskleisti socialiniai pokyčiai Amerikoje 60-aisiais, ypač moterų padėtis ir darbo kultūra. Skamba rimtai, o siužetas - 60tųjų Niujorko reklamos agentūros. Visiškai rekomenduotinas.

  Kaip knygyno savininkui - Black Books. Jau gan senokas - 2000ųjų - Britiškas sitcom. Lengvo turinio, nėra rimtos ir nuoseklios siužeto linijos, tačiau be galo juokingas. Pagrindinis veikėjas - Londono knygyno savininkas airis, mėgstantis daug išgerti.

  Kaip dirbančiam su IT - IT Crowd. Vėlgi britiškas produktas, vėlgi panašu į Black Books - nėra siužeto tąsos, tačiau be galo juokingas, ypač jei IT terminologija pažįstama, nes daug geek\'iškų juokelių.

  Ir paskutinis siūlomas, vėlgi britiškas :) The Thick of it - bet pradžiai siūlau pažiūrėti filmą "In the loop", kurį berods dar prieš porą mėn. Skalvija rodė. Nes filmas paremtas serialu - dauguma aktorių tie patys, kaip ir scenaristai. Serialo (ir filmo) esmė - politikos užkulisiai, tačiau ne viskas gražu ir tvarkinga kaip buvo West Wing (jei žiūrėjai), bet panašiau į realų gyvenimą - keiksmažodžiai, nesusipratimai, žioplumas. Gera satyra.

  Pradžiai tiek. Kadangi tiek stengiausi, tikiuosi pažiūrėsi bent kažką iš sąrašo, kad nebūtų darbas veltui :) iš tavo paminėtų - californication ir breaking bad - ir mano sekami serialai, va kaip tik breaking bad trečias sezonas prasidėjo :)

 • don

  o kaip del LOST ?! as tai kazkaip uzsikabliavau... :)

 • Tandem

  Tu ne serialus ziurek, o apie statybas galvok, foruma tvarkyk :D statybos statybos ir dar karta statybos :D

 • Vytenis

  The Big Bang Theory

  EUReKA