Cookie Consent by TermsFeed

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 2dalis

Kažkada rašiau apie serialus. Dabar juos taip pat žiūriu. Su dideliu malonumu. Gal ko nebūsite matę ir norėsite pasižiūrėti.

 

End Game

Amerikietiškas filmas apie rusą. Kad ir kaip amerikiečiai įsivaizduoja rusus - tai juokinga. Rusas, gyvenantis viešbutyje ,nes negali iš jo išeiti. Ten sprendžia visokias bylas. Puikiai tinka, kai visai nėra ką žiūrėti, bet nyku, kai norisi gero serialo.

 

Sherlock

Nauja Šerloko Holmso interpretacija. Pirma serija neleidžia suprasti kas bus toliau ir kuria linkme viskas judės. Deja deja, bet po trijų serijų pasidaro visiškai aišku - šitas Šerlokas ne tik kvailas bet ir nuobodus. Jei būtų bandoma filmuoti visiems žinomus Konan Doilio apsakymų nuotykius, tada bent jau kvailumas nebūtų išryškėjęs. Dabar istorijos kuriamos kvailų scenaristų perteikiamas kvailam personažui.

 

The Killing

Viena žmogžudystė per daaug serijų. Labai nyku ir migdo, bet kai nėra ką žiūrėti gal ir tinka.

 

Human Target

Kažkuo panašus š Leverage, tik gal kiek geresnis. Norite nesukti galvos dėl nieko, mėgstate pasaulio gelbėtojus, supermenus?

 

United States of Tara

Po pirmų serijų pasidaro šlykštu. Tikrai neperdedu. Ne dėl žiaurumų, o dėl tokio protu nesuvokiamo elgesio. Vienas žmogus ir ne susidvejinusi ar susitrejinusi asmenybė, o susidauginusi. Tuo pačiu norisi sužinoti „o kas toliau?“. Deja, po kelių sezonų nusivažiuoja į visiškas lankas ir pasidaro taip nuobodu, kad net nebeįdomu kuo tai baigsis. Tačiau pasižiūrėti pirmą sezoną tikrai verta.

 

Boardwalk Empire

XX a. trečias dešimtmetis. Labai gera vaidyba ir toks - kitoks serialas. Jame vaidina visiems puikiai žinomas aktorius - Steve Buscemi. Alkoholis, papirkinėjimas, žudynės, prostitucija... Visai tai beveik prieš amžių.

 

Day Break

Labai įtraukiantis serialas. Kas būtų, jei kasdien vėl ta pati diena, vėl tas pats? Tai jau girdėta? Taip, bet įgyvendinta tikrai neblogai ir įtraukiančiai. Gaila, kad tik 13 serijų.

 

Интерны

Neįtikėtina, bet rusai moka kurti gerus serialus. Kažkada pažiūrėjęs vieną seriją per tv pagalvojau, kad tai nieko vertas dalykas. Dabar peržiūrėjau visas 80 serijų ir... tikrai juokingas ir linksmas serialas. Kažkuo primena House, bet ne tiek apie mediciną, kiek apie linksminimasi darbe - ligoninėje.

 

Spartacus

Žiaurus serialas apie gladiatorius. Daug kraujo, daug kovų ir per daug verkimo dėl moterų. Taip jau gavosi, kad pažiūrėjau pirmiausia antrą sezoną, po to pirmą. O tai nė kiek nesutrukdė. Kodėl? Nes antrasis yra priešistorė.

 

Sons of Anarchy

Baikeriai, ginklai, šaudymasis, muštynės... Labai geras, įtraukiantis, intriguojantis. Tai ko reikia geram vakarui. Iš ptadžių net nesupratau, kad seriale filmuojasi Elo Bandžio žmona

 

Game of Thrones

Serialas savo žiaurumu panašus į Spartacus, bet... Šiek tiek fantazy ir viskas labai kokybiška. Nemėgstate žiaurių scenų, kraujo? Nežiūrėkite. Norite kokybiško įdomaus serialo - tai jums.

 

Na o dabar rašome serialus, kurie tikrai geri ir kurių nemačiau  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • vvv

  siaip visai neblogas WAREHOUSE 13, labai lengvai, kartais su įtampa, fantastinis, bet labiausiai man patiko jo humoras, na ir siaip ideja gera :-)

 • Anonimas

  Flashforward dar nepaminėtas - Visi žmonės žemėje atsijungia 2 minutėm ir 17 sekundžių, per kurias pamato savo ateitį po 6 mėn. FBI skyrius pradeda tyrimą...

  http://www.imdb.com/title/tt1441135/

 • Apoc

  Yra daug gerų filmų, kur visa mintis, esmė, humoras ir visa kita pateikiama koncentruotai. Vien juos pamatyti reikia laiko. Tai kam žiūrėti kaip tempiama guma? Tokia mano bendra nuostata dėl serialų su kažkada buvusiomis keliomis išimtimis.

 • polas

  "The wire" tikrai gerai sukonstruotas policinis serialas apie Baltimores kovos su narkotikais skyriu. Geras garso takelis, leido prisiminti "The Pogues"

 • Karolis

  Nr. 1 - Love and merried

 • Don

  MisFits ziauriai kitoks, l. geras.

  Breaking Bad - kaikurios serijos - uzpildas, bet is esmes super

  Dexter - l. geras

  Ai, dar Sopranos geras :)

 • Bronius Dzukas

  geriausi serialai tai "septyniolika pavasario akimirku" ir "susitikimo vietos pakeisti negalima"

 • Jurgis

  Suits - itraukiantis, apie advokatus. Kolkas tik 6 serijos isejo.

  Human target - save the world :D

  Covert Affairs - kazkiek suintriguoja apie CIA, paskui privelia perdaug dramos ten.

  White Collar - lengvas ziuralas

  Eureka - nieko rimto, buvo nusivaziaves, bet dabar ziuriu gelbeja :)

  Alphas - labai naujas, bando uzimti heroes pozicija iveliant daug kriminalo ir valdininku, per anksti sprest.

  The Good Wife - advokatai ir teismai

  No Ordinary family - velgi Heroes tik kitaip kolkas nenusivaziavo, bet jau labai labai skrenda i kosmosa scenaristai.

  Chuck - lengvas ziuralas, daznai su absurdo elementais, jei neziuresi kaip i rimta tai sueis.

  True Blood - vampyrai, kraujas ir visokios kitokios nesamones, idomu tuo kad aplinka ir aktoriai neislaizyti.

  Jau anksciau mineti, M.D. House, The Mentalist, Califonication, Mad Men ir k.t.

 • Niamniam

  Shameless http://www.imdb.com/title/tt1586680/

  serialas be stabdziu :)

 • Valdas

  MisFits- visiskai kitoks serialas apie super herojus :) Britu kurybos, todel atitinkamai su britisku akcentu, kuri kartais sunku suprast.

  http://www.imdb.com/title/tt1548850/

 • Raminta

  Nip Tuck - iškrypėliškai patrauklus :)

 • Aleksandras

  Rusiški "Internai" padaryti amerikiečių "Scrubs" pagrindu. Rusiškų nemačiau, bet amerikiečių tikrai gan neblogai žiūrisi - ir juokingas, ir vos ne iki ašarų kartais. "Scrubs\'ų" yra jau pasibaigę - viso 8 normalūs sezonai, ir 1 ant galo jau galima sakyti nelabai Scrubs\'ai.

  "Prison Break\'o" irgi sąrašuose nemačiau. Gan neblogas. Vietomis nukrypsta į pievas arba šiaip tempia gumą, bet žiūrėti galima be baimės - nes jis jau pasibaigęs ir ta pabaiga yra gan nebloga.

  "Dexter" - apie "gerąjį" žudiką-maniaką, kuris priedo dar yra ir teismo med. ekspertas (ar kaip jie ten vadinasi). Toks savotiškai įdomus, iš pradžių galvojau neįtrauks, bet paskui įtraukė.

  "Supernatural" - pagrinde apie mistikas/siaubiakus/vilkolakius/raganas, bet yra ir viena bendra tema. Man tokio tipo mistikos ir siaubiakai nelabai patinka, bet šito serialo esmė yra pagrindiniai personažai - du broliai, dėl kurių verta žiūrėti serialą net jei viskas kitas nepatinka. Kokias pirmas 8-10 serijų dar galvojau mesti žiūrėt, bet paskui "susigyvenau" su tais "broliais" ir pasidarė įdomu.

 • Darius

  Idomu ir itempto siuzeto, bet senas Jericho.

  Bei Internu kureju Универ.

 • Giedrius

  Harper\'s Island - 13 epizodų, nesveikai įtraukiantis, prisėdi vieną kartą ir viską sužiūri.

  Rome - tiesiog vienas geriausių visų laikų serialų. Žiūrėti būtina.

  Twin Peaks - senolis, bet jei dar nematytas, dėmesio labai vertas.

 • mantozhke

  paskutiniai du tai atradimas sios vasaros (anarchistu ketvirtas sezonas sako bus).

  Dirty sexy money smagi komedija

  Deadliest catch - tikro vyro ziuralas apie tikrus vyrus

  The walking dead - visai skanus apie zombius

  The mentalist - jeigu patiko lie to me ir housas, turetu patikt ir sitas

  Zinoma reik ziuret britiska Top Gear :)

  Sios vasaros kiti atradimai - Suits ir Falling Skies. Dar nei vieno nepradejau ziureti, bet internetas sako, kad bus geri laiko svaistalai :)

  Dar patariu paziuret Band of brothers http://www.imdb.com/title/tt0185906/ reitingas aktoriai ir rezisieriai kalba uz save. Perziureta tris kartus, poto dar po pora kartu panasios tematikos holivudiniai filmai ir keli kompiuteriniai zaidimai suzaisti is naujo :D

 • PauliusP

  Californication arba Rescue Me - abudu panašaus tipo, smarkus, juodas humoras, ne toks tobulas pasaulis, daug gero rocknroll`o, daug ironijos ir kiek žmogus gali sumauti ir vistiek stengtis atsitiesti. Daug sekso, daug moterų ir dar daugiau problemų su jomis, bei bandymai susigražinti žmonas, rūpesčiai su vaikais gyvenant atskirai nuo jų. Žodžiu - gyvenimiški, bent jau man tai labai addicted serialai.

 • m.kosh

  bet tai kaaai skoniai skiriasi, the killing mano mėgstamiausias :]

 • simas

  Breaking bad - linksmas ir pakankamai intriguojantis serialas apie ex chemijos mokytoją, netiketai tapusi narkotiku gamintoju.

  Mad men - apie XXa. vidurio reklamos bizni. idealus serialas.

 • eZiLKA

  Entourage. Labai lengvas ir atpalaiduojantis serialas apie penkis draugelius, kurių vienas tampa žymiu ir turtingu aktoriumi.