Cookie Consent by TermsFeed

TV serialai, kuriuos žiūriu (žiūrėjau). 4 dalis

 

Pasirodo praėjo jau beveik 10 mėnesių nuo paskutinės serialų apžvalgos. Kaip visada — siūlykite ką varta žiūrėti ir kritikuokite mano nuomonę. Visiems bus naudinga.

 

666 Park Avenue

Daug žadantys aktoriai ir visiškai man nepatikęs dalykas. Nemėgstu siaubo, fantastikos. Gal todėl. Man pasirodė nykus ir neįdomus.

 

Anger Management

Dar viena visiškai nejuokinga, banali ir nuobodi komedija. Visiškas šlamštas. Bet sąžiningai iškentėjau net 3 serijas.

 

Arrested Development

Kažko nesuprantu. Jis vertinamas imdb labai gerai, o man tai kažkoks briedas. Peržiūrėjau kelias serijas, bet taip ir nesupratau kas jame gali būti įdomaus. Visi tokie ale juokingi serialai man netinka  :)

 

Arrow

Šitą serialą reikia uždaryti. Nors gal kam patinka visokie supermenai, žmonės vorai ir pan, patiks ir šitas. Man jis super banalus, super nuspėjamas ir priedo dar visiškai nevežantis scenarijus.

 

Awake

Toks lengvas, kai nesupranti ar jis įdomus ar ne. Policininkas gyvenantis kelis gyvenimus. T.y. jis pats nežino kuris tikras, ar jo žmona žuvo, ar ne. Kartais neblogai tą išnaudoja, o kartais nueina iki banalybių. Spėju, kad uždarys (jei neuždarė dar). Peržiūrėjau visą pirmą sezoną.

 

Castle

Sąžiningai peržiūrėjau visą pirmą sezoną ir kelias antrojo serijas. O tada supratau, kad jis nuspėjamas ir nebeįdomus. Ilgai truko? Na sako, kad 4 ar 5 sezone jie pasibučiuoja. Kas? Kas matė bent seriją — supras. Detektyvas. Gal sakyčiau moteriškas per daug, bet kas nori lengvo laiko praleidimo — galite žiūrėti.

 

Continuum

Detektyvas. Fantastika. Detektyvė iš 2077 ar kurių ten metų atsiranda mūsų laike. Nu ir t.t. Kaip jau minėjau ne kartą, fantastika ne man. O detektyvai, kurie nenušaunami tuo labiau.

 

Elementary

Dar viena Šerloko Holmso interpretacija. Tikrai nėra šlamštas, nors iki Sherlock jiems toloka. Ar žinote, kad daktaras Vatsonas gali būti moteris? Lengvas, ramiam vakarui.

 

Entourage

Net 4 sezonus pražiūrėjau iki tol, kol supratau, kad tai yra smegenų plovimas. Šį serialą reiktų uždrausti, nes jaunimui jis nieko gero neduos. Duos blogo. Tikrai, tikrai. Viena kino žvaigždė, kurios gyvenimas banguoja ir iš jos pinigų gyvenanti ketveriukė. Dulkinamės, pramogaujame, niekuo nesirūpiname. Bet mano 4 peržiūrėti sezonai sako, kad tikrai užkabina.

 

Father Ted

Na ne man tokie ale juokingi serialai. Kunigai ir namų tvarkytoja. Ne, čia ne porno filmo scenarijus, čia jiems atrodo, kad juokinga. Liūdesys.

 

Game of Thrones

Šis serialas yra apribotas knygų. O tai reiškia, kad kažkada jis baigsis ir ne todėl, kad populiarumas kris, o todėl, kad knygų kiekis ne begalinis. Ir tada bus labai labai liūdna. Tai vienas geriausių serialų visomis prasmėmis. O tiesa, aš gi nemėgstu fantastikos. Tačiau čia yra daugiau pasaka. Sulaukęs naujo sezono iš jo tikiesi maksimaliai daug ir gauni būtent tai. Tik 10 serijų per metus, tačiau kiekviena kokybiška visomis prasmėmis. Labiausiai mano laukiamas naujas sezonas prasidėti turėtų kovo 31

 

Hell On Wheels

Jaučiu silpnybę vesternams. Tie laikai kažkokie magiški. Tikrai geras serialas ir labai laukiamas trečiasis sezonas. Jei nematėte - būtinai pažiūrėkite.

 

Hit and Miss

Na čia jau toks... sudėtingas. Ne visi ištvers žiūrėdami. Kitus tai ir verčia žiūrėti. Manau, kad naujo sezono nebus, nes scenarijus labai nevykęs. Prasidėjo super gerai ir įdomiai, pagrindinis herojus sukurtas šokiruojančiai. Daug šiaip tokių pošlykščių situacijų todėl norėtųsi, kad ne tik jos vežtų serialą į priekį. Idėja labai gera, bet visas įgyvendinimas prašosi kritikos. Norite šiek tiek ekstremalių jausmų? Aš visą sezoną pažiūrėjau.

 

Homeland

Labai stiprus serialas. Antrasis sezonas neblogesnis už pirmąjį. Čia jau scenaristai šaunuoliai. Kai tik atrodo, kad viskas baigiasi, čia pat atsiranda kažkas, kas viską apverčia. Tuo pačiu nėra jokio gumos tempino, kas įprasta daugeliui serialų. Labai rekomenduoju, nes tai vienas geriausių.

 

Boardwalk Empire

Va čia jau sunkiau. Serialas kaip ir neblogas. Kaip ir įdomus, bet labai daug serijų apie nieką. Taip trūksta veiksmo, kad kartais neskubi žiūrėti naujausios serijos, o lauki kol susikaups kelios. O kartais viskas vyksta labai greitai. Per daug. Bet iš esmės tikrai neblogas ir vertas jam skiriamo laiko.

 

Breaking Bad

4 sezonai ir jis vis dar įdomus. Kaip ir Boardwalk Empire, jis turi problemų su tempo paskirstymu. Tačiau narkotikus gaminti jėga!

 

Last Resort

Povandeninis laivas. Atsisako paklusti įsakymui. Pabėga. Apsigyvena saloje. Tai tiek priežasčių šio serialo nežiūrėti.

 

Lilyhammer

Netyčia visai atrastas labai linksmas ir nuotaikingas serialas. Rašo, kad 14 metais bus naujas sezonas. Neskuba. Tikrai verta pažiūrėti. Pamatysite kuo gi tie Norvegai tokie keisti ir kaip amerikiečiui ten sekasi.

 

Mad Men

Pradėjau žiūrėti ir visai patiko. Žiūrėjau žiūrėjau ir vienu metu supratau, kad ten nebe Mad Man, o Marisol iš Brazilijos plantacijų. Normaliai prasidėjęs serialas pavirto muilo opera. Todėl nelabai galiu jį rekomenduoti.

 

Magic City

Dar vienas serialas su daug potencialo ir nelabai geru jo išnaudojimu. Nežinau ar reikia jį žiūrėti ar ne. Gal labiau verta nei ne. Turite laiko ir neturite ką žiūrėti, tada galite ramiai jį pasirinkti.

 

Parks and Recreation

Eilinė nejuokinga komedija. Nežinau ką ten žiūrėti, bet su humoru taip jau yra... vienas juokiasi iš piršto, kito neprajuokins niekas.

 

Person of Interest

Jei manęs paklaustumėte kodėl žiūriu šitą serialą, nežinočiau kaip argumentuoti įtikinamai. Kai yra laiko serialui ir nėra ką žiūrėti, šitas man sueina. Pasaka apie gerus dėdes gelbstinčius gyvybes.

 

Reno 911

Apie tūpus besimaivančius policininkus. Man nepatiko. Visiškai. Nejuokinga.

 

Suits

Labai smagiai susižiūrėjo abu sezonai. Gal galėtų būti daugiau bylų ir mažiau intrigų, bet šiaip labai neblogai ir įdomiai. Advokatų didelė agentūra kovoja už savo klientus ir viduje.

 

The Big Bang Theory

Pažiūrėjau visą sezoną. Todėl nepulkite garsiai ant manęs rėkti. Pradžioje lyg ir visai linksma buvo, o po to tas pats per tą patį. Todėl manau, kad jis nepakankamai juokingas. Todėl daugiau ir nežiūrėsiu.

 

The Killing

Jis vis dar geras ir vis dar kitoks.

 

The Newsroom

Apie žurnalistiką. Visai užkabina. Tikiu, kad galima padaryti be proto gerą serialą, jei atskleistų daugiau vidinių dalykų, kurie daug kam nežinomi. Dabar jis toks blankokas, bet žiūrimas.

 

Touch

Toks šeimyninis. Apie tėvo ir vaiko ryšį, apie atsidavimą, pasitikėjimą. Apie tai, kad galima jei nori. Vertas žiūrėjimo.

Palikite komentarąKomentarai
 • lel

  Kaimietis sita apzvalga rase, jei nesupranta Parks and Rec arba Arrested Development humoro, tokiems tik Ela Bandy arba How I met your mother ir teziuret.

 • bla

  The Shield - vienas geriausiu kriminaliniu serialu po Wire

  Southland - taip pat apie policijos darba, siek tiek naujoviskai

  Louie CK - netipiskas sitcom humoras, labai juokingas

  Curb Your Enthusiasm - seinfeldo kurejo serialas, na tikrai lb juokingas

  Coupling - britu humoras

  Boss - vienas stipriausiu nauju serialu per paskutinius metus kartu su Homeland

 • Raminta

  P.S. Aš savaitgalį atradau "Go On": apie visiškai disfunkcinę grupinę terapiją, bet man patiko. Aišku, labiausiai dėl to, kad Mathew Perry vaidina :)

 • Raminta

  Nuo: tai kad ką tik naujų serijų pasirodė.. :)

 • Polas

  "The Boss" stiprus serialas apie psichiką veikiančia liga sergančio Cikagos mero Tom Cane valdymą, politinio gyvenimo fasafinę pusę ir jos uzkulisius. Rekomenduoju.

 • besidomintis

  lietuviai tik Lietuvoj negali dirbti po 14 val, kitur dirba po 18, kad tik pinigus moketu, o like turi uz tuos isvaziavusius dirbti ir po 24, kad isgyventu oriai, nes didzioji dalis likusiu yra tikri slunkiai ir dejuotojai...

 • Vidmantas Nuolaida

  eiyou: pažiūrėsiu

 • Vidmantas Nuolaida

  besidomintis: žmogus negali dirbti po 14 valandų per dieną.

 • eiyou

  iš tų kur geresni tai visus žiūrim, dar rekomenduočiau Once Upon A Time ir Scandal abu gana vežantys ir dar kažkaip pasigedau True Blood jau 4 sezonas baigia išsikvėpti bet pirmi 2 du tai gerai kabinantys

 • besidomintis

  matau kad sis blogas mirsta, nes 0 ziauriai pasinese i serialus... jei as tiek laiko tureciau... ziureti ~ 30 serialu per 10 men. cia jau iki nupusimo netoli, gal imk ir knyga parasyk, prasme bent jau butu (elektronine, ne del pinigu)

 • Vidmantas Nuolaida

  Forbrydelsen ir The Bridge pažiūrėsiu

 • Vidmantas Nuolaida

  House of Lies pažiūrėsiu

 • Vidmantas Nuolaida

  Raminta: jis uždarytas jau. :)

 • Anonimas

  Borges banalus labai. Deadwood pažiūrėsiu

 • vicko

  Forbrydelsen zeba!

 • 4a

  pabandyk paziureti Deadwood (kazkas i Boardwalk Empire puse) ir Borges apie vatikano nuklydimus

 • reboot

  Ppp... gyvenime nėra kitų užsiėmimų nei žiūrėti serialus?

 • Raminta

  O man kaip tik "666 Park Avenue" labai patiko. Dabar net erzina, jog po 9 sukurtų serijų daro pusmečio pertrauką.. Nors nesu fantastikos mėgėja, bet užtat visokie mistiniai čiurum-jurum labai patinka..

 • orange

  Mane neseniai užkabino House of Lies - Don Cheadle už jį auksinį gaublį gavo ir, sakyčiau, ne veltui.

  O dėl Arrested Development - na, gal jis ne kiekvienam. Bet "surijau" visus sezonus ir dabar laukiu naujo - pranešė, kad filmuoja. Rekomenduoju prasilaužti per tas kelias serijas - paskui veiksmas įsivažiuoja ir tas psichodelinis humoras įtraukia.

 • Nerijus

  Jei jau "The Killing" patinka, tai siūlau pažiūrėti "Forbrydelsen" (The Killing) danų serialą. Amerikietiškojo pirmo sezono įdėja paimta iš daniškojo. Kai kurie siužeto pasūkiai sutampa, bet skirtumų daugiau. O ir blogietis kitas :) II ir III sezonai nieko bendro su amerikietiškuoju neturi.

  Kitas įdomus kriminalinis danų/švedų serialas Bron/Broen (The Bridge).

  Internetuose nesunkiai rasi abu tiek originalo kalba su angliškais subtitrais, tiek rusiškai įgarsintus.