Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Starobrno Rezak

 

 

Pusiau tamsus, saldus alus. Šiaip Rezak alus yra tamsus maišytas su šviesiu. Tokiu pavadinimu alus yra ir baruose, kur jie vietoje maišo. Sako, kad jis turėtų būti sluoksniuotis, bet... nemačiau taip niekur.

Pardal

 

 

Kartokas vidutiniškas alus.

Sv. Norbert Amber

 

 

Vienuolyne gaminamas alus. Skonis lyg būtų stipraus belgiško, bet šiek tiek švelnesnis. Nežinau kiek tiesos, bet rusams turistams gidė sakė, kad šį alų galima nusipirkti tik vienuolyne. Ten ir gėrėm.

Susiderinkime laikrodžius

Mama pasakojo istoriją kaip jie nuėjo į parduotuvę vakare ir norėjo nusipirkti alaus. Taip, dabar nuo 22:00 alaus parduot inegalima, bet... Prie kitos kasos žmonės alų pirko. Ir pardavė. O viskas todėl, kad laikas kasos aparatuose skiriasi maždaug 3 minutėmis.

Kasa Nr X - alų pirkite

Kasa Nr Y - alaus neparduodame

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Vis mačiau anonsus apie naują laidą „Humoro klubas“.

Šiek tiek nuklysiu... Televizorių žiūriu tada, kada man norisi jį žiūrėti. Niekada nežiūriu tv programos ir jei nepažiūriu kažkokio serialo ar laidos, kuri man lyg ir patinka, neverkiu. Jų bus ir ne viena.

Taigi, dėl anksčiau paminėtos priežasties niekada nepataikiau laidos rodymo metu įsijungti laidos rodymo kanalo. Vakar atsisiunčiau visas tris rastas dalis ir nutariau pasižiūrėti kas gi gero toje laidoje.

Ši laida būtų numeris vienas, jei įtrauktumėm: dzin, sekmadienio šou, ambrozijos tv. Ko gero pagal ką lygiuojamės - tą ir turime. Salėje gal kas juoko dujų paleidžia, nes ten visi juokias, o man nejuokinga? Sumeluočiau, jei pasakyčiau, kad nenusišypsojau nė karto, bet... 

Prisiminiau senesnę istoriją kai buvau Kauno dramos teatre ir žiūrėjau spektaklį „Savižudis“. Man buvo gėda būti salėje, o dalis išeinančių liaupsino spektaklį.

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Primator Weizenbier

Galima gerti, kai norisi atsigaivinti vasarą. Jei norima vakare pasimėgauti pilnu skoniu - ko gero geriau rinktis kitą.

Dačicky dark

 

 

Tamsus 10% (lengvas) alus. Gerai, kad nesaldus. Čekijoje visiškai užvaldęs miestelį Kutna Hora. Ten beveik visi barai su šio alaus iškabomis.

Master pusiau tamsus

 

 

Pusiau tamsus čekiškas alus. Stiprumas 13%. Nieko įspūdingo, bet kad blogas negaliu pasakyti. Pateikiamas tokose taurėse lyg sakytų, kad tai „lygis“.

Alkoholį vartojote?

Vakar vakare iš Vytenio grįžinėjome su Raimonda. Žvėryne daug policijos - visus stabdo. Sustabdo ir mus:

- Alkoholį vartojote?
- Aš vartojau - sakau.
- Jums galima. Važiuokite

Dokumentų taip ir nepatikrino.

Teatras

Kai esi teatre ir kažkam suskamba telefonas - pagalvoji, kad kažkas pamiršo išsijungti. Kai po to jis pradeda skambėti antrą kartą, pradedi pykti, nes reikįjo išsijungti po pirko suskambėjimo. Kai suskamba trečią kartą - supyksti. Kai ketvirtą - galvoji, kad kaimynai, sėdintys šalia to žmogaus, yra lochai, nes nesugeba telefono savininko išvaryti lauk iš salės. Kai penktą kartą - pasidaro nebejuokinga. Kai šeštą pradedi galvoti apie skambinančiojo nenormalų užsispyrimą. Kai septintą - norisi atsistoti ir garsiai pasakyti kur tam žmogui eiti. Kai aštuntą - atsiranda kaimynas, kuris paima telefoną ir išjungia. Ačiū, žiūrime toliau.

Staropramen Granat

 

 

Pusiau tamsus skanus alus. Čekijos baruose jį pilsto į taures po 0,4 l.

Stella Artois

 

 

Alų gėriau gyvą, pilstomą Čekijoje. Manęs labai nesužavėjo, nors Čekijoje jis kaip ir „prestižiškas“ daugiau.

Hubertus Medžiotojų alus

 

Hubertus Medžiotojų alus

 

Naujai atsiradęs alus. Bent jau aš anksčiau nebuvau matęs. Ne visada perku naujas alaus rūšis, bet šią nusipirkau todėl, kad tik 5% stiprumo. Dar prisidėjo ir gamintojas - Kauno alus. Ir kas keisčiausia - nenusivyliau. Lengvas, su aiškiu kartumu alaus. Labai puiku kai nori neskubėdamas atsigerti.