Cookie Consent by TermsFeed

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Vis mačiau anonsus apie naują laidą „Humoro klubas“.

Šiek tiek nuklysiu... Televizorių žiūriu tada, kada man norisi jį žiūrėti. Niekada nežiūriu tv programos ir jei nepažiūriu kažkokio serialo ar laidos, kuri man lyg ir patinka, neverkiu. Jų bus ir ne viena.

Taigi, dėl anksčiau paminėtos priežasties niekada nepataikiau laidos rodymo metu įsijungti laidos rodymo kanalo. Vakar atsisiunčiau visas tris rastas dalis ir nutariau pasižiūrėti kas gi gero toje laidoje.

Ši laida būtų numeris vienas, jei įtrauktumėm: dzin, sekmadienio šou, ambrozijos tv. Ko gero pagal ką lygiuojamės - tą ir turime. Salėje gal kas juoko dujų paleidžia, nes ten visi juokias, o man nejuokinga? Sumeluočiau, jei pasakyčiau, kad nenusišypsojau nė karto, bet... 

Prisiminiau senesnę istoriją kai buvau Kauno dramos teatre ir žiūrėjau spektaklį „Savižudis“. Man buvo gėda būti salėje, o dalis išeinančių liaupsino spektaklį.

Su mano humoro jausmu viskas gerai... turbūt...

Palikite komentarąKomentarai
 • TJB

  Nors toli grazu ne viskas juokinga, taciau yra geru vietu.. Turint omenyje lietuviu humoro lygi, manau, kad postumis i prieki.. Man labiausiai patiko Bingelio lietuvisko popso analize [apie silta veja!] ir Rokas Zilinskas.. :)

 • MR

  Na man taip pat nieko ispudingo neparode. visas jumoras tyciojimasis ir viskas. Dar tas (stambesnis) jaunuolis kaska idomesnio pasake, o kiti tai maziau slamsto lygio -2 is 10. tas ale rasytojas tai is to sustrumo nusivaziavo, o tas su siaurais akinais taip jaudinos ir trypciojo kad atrodo i tuoaleta labaiu nori nei i scena. tai cia ir bando comedy club kopijuot, bet nekas gaunasi . taip kaip LABA DIENA - nasha russia. cia issakyta nuomone yra tik mano asmenine.

 • majestas

  Uhu, uhu. Irgi prieš kelias dienas žiūrėjau per kompą Humoro klubą. Kažkaip irgi nejuokinga visai. O su Comedy club, manau, negalima lyginti.

 • m

  nuo, comedy club rusiškas? nes aš tai jo visiškai nesuprantu ir man ten nė kiek nejuokinga (esu labiau britų humoro mėgėjas, o rusiško humoro nemėgstu visiškai - čia vėlgi skonio reikalas :) ). jei užsienio comedy club - tai gal ir nieko, na bet manęs visokie standupai ir pašnekesiai niekada nežavėjo.

 • nuo

  Povilai: mačiau Loretą :) m: comedy club tikrai viena geriausiu šiuo metu esančių laidų.

 • Rokas

  @Povilas. Salėje turbūt vaišino nemokamu alumi, kurio namie prie TV nebuvo :-)

 • Povilas

  šiaip tai įdomus dalykas čia gaunasi :) pirmas dvi laidas stebėjau iš salės (abi filmavo ta patį vakarą). nu tai tai tikrai buvo juokingu vietų. BET paskui žiūrėjau tas pačias laidas per TV, tai viskas atrodo tikrai LABAI kitaip. lyginant gyvą variantą ir TV vertinčiau atitinkamai 7 ir 2 balais iš 10. mielai nueisiu ir dar pažiūrėt, tik tiek, kad vietas reikia rezervuot prieš savaitę :)

 • m

  turbūt :) tačiau, visokios humoro laidos ir man nejuokingos. nesvarbu, ar lietuviškos, rusiškos ar angliškos.

 • NeVisaiRimtai

  Su tavo humoro jausmu viskas tikrai tvarkoje... skirtingai nei kitų trijų čia pakomentavusių.

 • Šaras

  visiem man pažystamiem, tame tarpe ir man, juokinga. Nesakau kad kiekvienas pasakytas bajeris, bet per laidą tikrai prisižvengiu. Taigi tavo humoras savotiškas, matyt:)

 • Laurius

  Viskas gerai. Tiesiog lietuviško gumoro lygis yra labai žemas. Džiugu, kad kažkas naujo vyksta...

 • Šilas

  Ir "Rokas Žilinskas" nejuokingas?

 • septyni

  mistaipus išsitaisyk, humoriste tu :>