Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Knygų nugarėlės

Gal pastebėjote kaip ant knygų nugarėlių rašomi pavadinimai?

Iš tiesų jie rašomi visaip. Bet man įdomiau vertikaliai rašomi pavadinimai. Pastaruoju metu beveik visos knygos yra su užrašu, kuris teisingai matomas paguldžius knygą viršeliu į viršų. Atrodo logiška, kol nepagalvoji kaip gi aš namie knygas laikau. Mano beveik visos knygos yra sustatytos, o ne suguldytos. Ir kai statau knygą viršeliu aukštyn kojom, mane apima baimė, kad tuoj visos raidės iškris. Jei statau normaliai, turiu skaityti nepatogiai - galvą palenkęs į dešinę.

 

Kaip aš susipažinau su Rimvydu Stankevičiumi

Nors mūsų sandėlyje yra labai daug knygų, bet dalį parduodame iš leidyklų arba tiekėjų sandėlių.

Būna taip, kad nuperka knygas, kurių tiekėjas nebeturi, arba apmoka pavedimu po kelių dienų, per tą laiką kažkas kitas tą knygą nusipirko. Tokiu atveju knygos ieškome kitur: knygynuose, parduotuvėse. Tik jei tikrai niekur neberandam - pranešame žmogui, kad nebegalime tos knygos pristatyti.

Panašiai buvo ir su Rimvydo Stankevičiaus knyga „Randas“. Nusipirko, o jos Rašytojų sąjungos leidykla nebeturi. Mano brolio klasiokas yra geras autoriaus draugas. Taigi, gavau kontaktus ir pasiskambinau. Knyga pristatyta. Kol su juo važiavom iki jo namų ir atgal į darbą labai teisingai pasikalbėjom. Žiauriai geras ir paprastas žmogus. Net keista.

Alus gardus

Kažkada Jonas paklausė kodėl nebetalpinu alaus aprašymų. Atsakymas buvo paprastas: talpinu, bet atbuline data. Taip darau tam, kad nefloodinčiau žmonėms eterio. Tie kas nori - gali pasiskaityti atbuline data arba pasirinkę meniu „Alus“.

Blogiausia, matyt, kad renku butelius ir skardines vis atidėdamas ateičiai. Po to būna dar sunkiau prisiversti kai pamatai tokį kalną.

Taigi, šiokia trumpa santraukėlė su vertomis to alaus rūšimis:

  1. Aecht Schlenkerla Rauchbier Marzen. Tikrai labai rekomenduoju visiems, kurie mėgsta alų.Nepažadu, kad patiks, bet būsite paragavę tikrai išskirtinio skonio alaus. Dūmų skonio alaus. Įsigyti galite Prismoj
  2. Dvariškas ir J. V. Boiko. Nors pirmasis yra tamsus, o antras ne, bet abu jie pažymėti „Gurmanai“ prekiniu ženklu. Abu galima įsigyti Iki. Abu verti dėmesio.
  3. Champion Golden. Perskaičius kad jis apelsinų skonio nereikia išsigąsti. Būsite labai maloniai nustebinti. Gal dar yra Vynotekose.
  4. Vilniaus Nealkoholinis. Geras yra visas Vilniaus alus, bet šis labai gerai, kai tenka vairuoti. Rasite Maximose.

Įvaikinimas

Pažįstamų sūnus įsivaikino berniuką. Smagu. Tikrai.

Pora faktų, kurie pasako esmę, bet visiškai neatspindi vargų ir nervų:

  1. visa procedūra truko 5 metus
  2. kainavo 50 000 Lt.

Turėtų gerokai sumažėti klausimų kodėl tiek vaikų neįvaikinami.

Kas tu toks?

Ketvirtadienį sudalyvavau „lrytas tv“ žaidime „Kas tu toks?“. Iš tiesų studijoje žiūrėti dar linksmiau nei per tv.

Tiems, kas nežino kas tai tokio galiu trumpai apibūdinti. Žaidimo esmė: atspėti žmogaus specialybę ar pomėgį, bei atspėti žinomą žmogų.Yra 4 daugiau mažiau žinomi žmonės, kurie uždavinėja klausimus, o atsakyti galima tik „Taip“ arba „Ne“. 10 atsakymu „Ne“ ir žaidimas baigtas.

Aš dalyvavau su pomėgiu „Bloginimas“. Galima sakyti nepasisekė, nes po 3 „Ne“ buvau sutriuškintas. Ne todėl, kad pats užsiėmimas lengvas, o todėl, kad mano pomėgio apibūdinimas Arnoldui Lukošiui iškart pakišo atsakymą. Jeijo ten nebūtų, spėju, niekas net po 30 „Ne“ nebūtų atspėję. Žodžiu respektas Lukošiui už neatitrūkimą nuo realybės  :)

Grimbergen Blonde

 

 

Visada įdomu būtų paragauti tą patį alų gaminamą skirtingose šalyse. Bet paragauti vienu metu, kartu. Anksčiau gėriau Prancūzijoje gamintą, dabar Belgijoje. Labai neblogas, pakankamai švelnus alus. Tiesa, stiprumas 6,7  :)

Vilkmergės Iš statinės

Bene seniausias Vilkmergės alus, pradėtas pilstyti į stiklinę tarą. Negaliu jo girti, bet peikti labai taip pat nebūtų sąžininga. Tiesiog pakeitimui. Pasikeitusios etiketės nuo to karto kai paskutinį kartą ragavau. Buteliukai - taip pat.

Vilkmergės Tamsusis

Gėda neatsinaujinti savo puslapio. Alus yra, o puslapyje info - ne. Pradėjo prekiauti mažais (0,33 l) atsukamais buteliukas. Nieko išksirtinio ir nieko blogo.

Virgis viską žino apie dievą

Nepamenu ar kada rašiau, bet kadangi nutiko ta istorija, prisiminiau ir Virgio pasakojimą.

Jis nuomavosi kambarį. Kitame gyveno bobutė. Pas ją ateidavo Jehovos ar kokie ten kiti liudininkai ir jie skaitydavo info apie dievą. Virgis nugirdo vieną atkarpą. Po jos jam daugiau jokių klausimų nebekilo.

- Dievas yra geras ir gailestingas. Iš kur mes žinome, kad dievas yra? - klausia bobutės.

Bla bla, o po to pasakomas teisingas atsakymas:

- Nes taip pasakė dievas.

Dievas yra, Dievas viską žino

Paskambina į duris ir pradeda:

- Ar susimąstote, kodėl čia taip ligos siaučia visam pasaulyje?

- Ne.

- O kaip galvojate, ar ateis laikas kai bus geriau ir žmonės įpirks vitaminų visokių?

- Pamatysim

- O vyksta visokie žemės drebėjimai, nelaimės pasaulio mastu. Ar pagalvojate kodėl?

- Ne.

- Šventajame rašte yra parašytos trys priežastys kodėl taip nutinka. Mes kviečiame jus diskusijai apie tai.

Tyla

- Matau kompiuteris, tai matyt dirbate ar mokotės? Mokotės tikriausiai?

- Dirbu.

- Kaip gerai, kai namie dirbti galima, nereikia kamščiuose stovėti ir pan. O kokioj sritį dirbate?

- IT.

- Tai labai įdomu, šiais laikais be to niekaip. Kodėl žmonės visada nori išbandyti tai kas nauja?

- Ne visi.

- Taip, teisingai, bet kodėl kiti vis dar senais būdais kankinasi?

- Ne visi.

- Norime Jums duoti paskaityti čia apie .......... Mes dar norėtumėm užsukti pas jus diskusijai.

- Nežinau.

- Laimingos jums dienos, dar pas jūsų kaimynus užsuksime pakalbėti.

 

Na labai įdomios 5 minutės. Paruoštos kalbėjimui tikrai - nė vieno neigiamo sakinio, visur pagyrimai man ir pan. Bet jei žmogus nesupranta ką kalbą ir pradeda teiginiais sau prieštarauti, tai jau ir paruošimas nepadės. Neturiu kada, bet reiktų jas ištraukti iš tokių sektų.

 

Švyturio Baltijos

 

Švyturio Baltijos

 

Neblogas tamsus alus. Jį prisimenu tiek, kiek prisimenu alų. Tiesa, tuo metu jis buvo kitokiuose buteliuose, kitokios etiketėm  :)

Vilkmergės Gyvasis

Gyvas alus žaliuose buteliukuose. Žaliuose buteliuose alus turi specifinį skonį. Nefiltruotas - o tai pliusas :)