Cookie Consent by TermsFeed

Politika: kaip viskas nuspėjama

Nemėgstu rašyti apie politiką. Ne todėl, kad nesidomėčiau, bet tiesiog nepatinka. Kai kada neišlaikau, bet tai būna labai retai. Atleistina ane?  :)

Kai kurie dalykai taip lengvai nuspėjami ir prognozuojami, bet jiems įvykus vistiek labai pikta. Nesigilinsiu kas teisus, o kas ne, bet jei nuspėjami dalykai įvyksta, reiškia tiesos tame daug. Prasidėjusi sveikatos apsaugos reforma sukėlė didelį pasipiktinimą. Ir tik laiko klausimas buvo, kada Čapliko galva lėks.

Ar kada bandėte numušti širšių lizdą?  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • ZALGIRINIS

  BASKETNEWS tupa chaltura- Tiesioginę vaizdo transliaciją galite žiūrėti paspaudę čia . Fig, nieko nerodo ! bARDAKAS

 • to Jadwygai_Bevardis

  "Tiesiog daznai smerkiame tuos, kurie gauna tam tikras aplinkybes ir elgiasi atitinkamai.. " Dabar pati apypyliai mane su S.. as toks ir anoks, bet ne : abonentas ne toks jau ir blogas. :) :)

 • Jadweega to Bevardis

  Kiek tamstai metu? Nes toks jausmas, kad info nueina iki tam tikros vietos ir tiesiog nutruksta del susiaurejusio poziurio kanalo ir susilpnejusiu diskusijos igudziu..

 • Cia tas bevardo- Jadwygai

  "Tiesiog daznai smerkiame tuos, kurie gauna tam tikras aplinkybes ir elgiasi atitinkamai.. Visi mes greiti teisti, taciau ar is tiesu, patys pakliuve i pagundiska situacija nesusiviliotume tuo greitu uzdarbiu?" 1. O tai ka man abonenta girti ir didziuotis ? 2. Jei senelis butu bobute, tai jis vaikus gimdytu, jeigu jeigu ...

 • Jadweega

  Cia tam be vardo: visiskai ne i tema mano komentara suvyniojai! Apie joki pasiteisinima nera nei kalbos. Tiesiog daznai smerkiame tuos, kurie gauna tam tikras aplinkybes ir elgiasi atitinkamai.. Visi mes greiti teisti, taciau ar is tiesu, patys pakliuve i pagundiska situacija nesusiviliotume tuo greitu uzdarbiu? Cia apie musu paciu morale, o ne pasiteisinimus..

 • nuo

  Ten ne taip pavojinga. Ten tokių pinigų nėra ir nebus.

 • Ieva

  Na o švietimo reforma?

 • to Jadweega

  O cia pasiteisinimas ? Jei seimo narys vagia valstybes pinigus, tai as kaip ir galiu senukuose pasivogt vyniu ?? Arba atvirksciai, jei bomzas maximoje nukarasino puslitri, tai ka seimo narys negali uz rinkeju pinigus nusipirkti naujo Lexuso ?

 • Jadweega

  O man daznai klausimas kyla.. Kazin, jeigu mus i ta sirsiu lizda suleistu- netaptume tokiais pat?

 • smalsutis

  Cia geresnis klausimas, ka abonento klano atstovas veikia potencialiai korupciskiausioje ministerijoje ? Cia tas pat kas vilka ileisti i aviu banda ir tiketis kad nepjaus aveliu :)