Cookie Consent by TermsFeed

Maximos akcijos ir nuolaidos

Tikiu, kad taip daroma ir kitur, bet čia apie Maximos nuolaidas, kur akivaizdžiai durninami žmonės. Kaip parduoti daugiau? Padaryk akciją. Štai trys Maximos „sąžiningos“ akcijų veiklos pavyzdžiai:

 1. Paskelbk, kad tai akcija, ar pažymėk prekę, kad tai sumažinta kaina, o realiai palik tokią pačią. Taip buvo su skalbimo milteliais Neutral. Jie kainavo apie 22,xx L, po to padarė akciją už 23,xx Lt. Šiandien be akcijos ta pati kaina 23,xx Lt. Na gerai, gal skyrėsi kokiu vienu ar dviem centais.
 2. Padaryk akciją 20%, bet senas kainas užkelk. Maximoje taip yra dabar su sauskelnėmis. 20% nuolaida, nubraukta „sena kaina“ 62,xx Lt, nors prieš akciją mačiau ne kartą tų pačių sauskelnių kainą be jokių akcijų 58,xx Lt
 3. Paskelbk didelę nuolaidą, bet geroms prekėms pritaikyk kitą. T.y. Tarkim visam vynui 30% nuolaida, bet tiems vynams, kurie geri ir kuriuos šiaip perka padaryk nuolaidą 50 centų ar litą. Juk akcijinėms prekėms 30% nuolaida negalioja.
Dar mane labai nervina ir nuolaidos IKI 50% ir pan. Parašo iki belekiek, o realiai krūva prekių be nuolaidos. Šiuo atveju labai paprasta viską kontroliuoti. Jei prekės nuolaida nurodoma procentais iš yra žodis „iki“, privaloma nurodyti minimalią prekėms taikomą nuolaidą. Tarkim yra prekių, kurioms netaikoma nuolaida, tai privalėtų rašyti „nuolaidos nuo 0 iki 50%“.

 

Palikite komentarąKomentarai
 • pirkėjas

  Kodėl dingo Vidmanto KOMENTARAS dėl AKCIJŲ IŠAIŠKINIMŲ ???

 • airina

  geriausias varijantas kai vienam daiktui ar prekei nuolaida tai prie tu prekiu prideta be nuolaidu ziurekit barkodus tada gal pavyks akcijine preke nupirkti

 • edvis

  kur akcijos

 • akciju maniake :)

  tiesiog mes nepasimokom ir vel, ir vel pasimaunam ant akciju kalbliuko. Kazkuri pavasari pirkau basutes uz 139lt, tipo naujiena, bet labai reikejo tai pirkau, po kiek laiko pamatau tom pat basutem akcija 139lt, o sena kaina 199lt... veliau jau jos tekainavo 99lt ir galutinai 79lt - uz tokia kaina pasigyre drauge jas nusipirkusi... siaip dabar beveik nieko ir neperku be akcijos, jei ko reikia - issiaisknu kainas ir laukiu akcijos. kartais buna pasiseka. Bet paskutiniu metu tikrai pasipiktinusi prekybininkais - labai jau nesazinigai elgias.

 • hm

  pritariu, kad perkant akcijines prekes reikia žinoti tikrąją kainą. Pvz, aš visuomet perku tą patį mineralinį vandenį ir žinau kiek jis kainuoja, kai padaro kuri parduotuvė akciją, nusiperku didelį kiekį ir matau, kad nuolaida tikrai yra.

 • kam?

  smauko ta maixma

 • karolis

  akumuliatorių akcija :) kiniškas visur kainuojantis 120 maximoje 220 ir 40 proc. nuolaida... dabar ~130, senukuose kamino indėklas 130mm kaina ~100Lt ir akcija 50 proc. be akcijos jis kainuoja ~55 Lt,

 • smalsutis

  zieminis skystis langu automobiliams 4 litrai- 11-13 lt visa sezona. Per akcija 40% - 22lt. Jau antri metai tokia pat baika "akcija" pries pat ziema. Po savaites akcijos kaina grizta i 12 litu. \'Daro\' mus marketaviciai per visus galus...

 • labai įdomiai gaunasi sveriamų prekių kaina MAXIMOS parduotuvėje, kai pav. vienas saldainis sveria 12 gramų (tai pasakė saldainių parduotuvėje), o paėmus 24 saldainius sumoki už 26 saldainius. Aišku čia smulkmena, bet jeigu nuo kiekvieno pirkėjo už sveriamą prekę, tai....gaunasi nemaža suma, gal tai pavogtų prekių iš salės nuostoliams padengti? :)

 • nuo

  Taip, šiandien pirkau už 43, rimi 49 akcijinė kaina, o sena nubraukta 60 ar 62.

 • Ieva

  Kas jau kas, bet Vidmantas Nuolaida turėtų išmanyt nuolaidas ;))

 • Ieva

  Na, kai nuolaidos mažos, tai lengva sukčiauti, nes tų kelių litų žmonės dažniausiai nepastebi. Visai kas kita nuolaidos -40%, nebent sumos didelės. Bet kaip sakė Dali.us, norint neapsišauti, reikia žinoti, kiek tas daiktas be akcijos kainavo. O sauskelnių apskritai maximose pirkt nereikia. Žymiai pigiau ugio.lt ar assorti.lt. Ech, dabar mano postas bus priskirtas reklaminiams ir ištrintas?:)

 • pow

  aš tai mačiau geresnę akciją Moki-veži parduotuvėje :)) Prieš Kalėdas atrodo, mama nusipirko puodą už 65 ar 75 litus. Prieš savaitę pamačiau, kad akcija puodams - 50% nuolaida. Nuvažiavom - pasirodo normali kaina ~130, o su akcija lygiai tokia pati, kaip ir prieš mėnesį, kai pirkom be akcijos... kažkokia nesąmonė :)))

 • Dali.us

  Akcijos yra toks dalykas.. kad reikia mokėti jomis naudotis. Aš esu didelis akciju gerbėjas. Žinant ką ir kada pirkti.. tiek maximoj tiek kituose prekybcentriuose gali gerai apsipirkti. Tik nereikia pamiršti logikos ir lyginti kainas.

 • Dedis

  Oj kaip Maxima lenkia tokais kaip Rimi ir IKI savo kainomis, tikrai pigiausia Maximoje, cia faktas.

 • Anonimas

  Reiketu klaidas pasitaisyti.

 • Darius

  jei labai nori sutaupyt, reik pirkt tik tas akcijines prekes, kuriu kaina zinai kokia buvo iki akcijos. O seip prekybcentriai jau ismustravo taip zmones, kad be zodzio "akcija" tapo labai sunku ka nors parduoti...

 • Jadweega

  Su tom akcijom.. kazkada suvokiau nauda ejimo i parduotuves 'for fun', kai tiesiog dairaisi "geru naujienu". Man ypac su batais pasiteisino. Per didziausias nuolaidas pamatai didziausias kainas. 2nuo> del Neutral milteliu ir man abydniakas buvo! :)))

 • m

  Neseniai pastebėjau dar geresnį variantą - leidinyje paskelbia didžiulę nuolaidą pavyzdžiui skalbimo milteliams. Ir prirašo - "prekių kiekis ribotas". Ir tada pasirodo, kad tų akcijinių miltelių tėra kokie 10 maišų, žmonės nuvažiuoja, nieko neranda, ir perka ką nors kitą, ko jiems galbūt net nereikėjo. Triukai, tik triukai, kaip išvilioti daugiau pinigų iš pirkėjų :)

 • ech..

  Tai, kad čia ne marketavičių ar kitų vičių. Imk bet kurį prekybos centrą (nesvarbu ar tai maisto prekių ar dar kieno nors) visur tas pats. Blogiau, kai taikydami 2 variantą užmiršta pakelt kainą. Tuomet labai linksmai atrodo nubraukta kaina 58Lt, akcijinė 62Lt :) O akcijos tai tik vienos būna geros. Guinness po 3.99 ar Vilniaus alus po 1.29Lt :D

 • smalsustis

  nera ka noreti is marketaviciu, toks ju prostitucinis biznis- pirk pigiau parduok 2x brangiau. prisimink invalidu bizni, vst privatizavima, leo, nelegaliai uztvertas miskas ir t.t. o dar akcijos akcijos