Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

sapnas

šiąnakt mano sapnas buvo apie šeškus. labiausiai keista, kad jis buvo juokingas ir naktį labai juokiausi. dabar juokiuosi iš to kad juokiausi per sapnus.

buvo pavakarys. žingsniavau neskubėdamas. stengiausi neužminti ant šaligatvio plytelių kraštų - tokios taisyklės. priėjus makdonaldą iš tarnybinių durų pusės, jas pravėriau. net ir pats nelabai supratau kodėl. pamačiau antras duris, pro kurių apačią vidun šmurkštelėjo šeškas. spėjau pamatyti tik jo uodegos galiuką. supratau, akd gero iš to laukti neverta, todėl paėjau į šoną. po keleto sekundžių iš vidaus išbėgo darbuotojas ir klausia:
 - ar nematei iš kur tas šeškas viduj? kas jį įleido?
 - mačiau, pro durų apačią pralindo. - tuo pat metu pastebėjau, kad pirmųjų durų apačioje plyšio kaip ir nėra. darbuotojas nesureagavo.

išbėgo besikeikdamas antrasis darbuotojas. klausimas tas pats. atsakymas irgi. juk negaliu kiekvienams atsakinėti skirtingai. paskui jį išlindo ir šeškas.
 - ar jis viduj apmyžo? - pasiteiravau
 - taip, spėjo...

kažkaip neplanuotai atsitiko, kad mes sustojome ratu, o šeškas vidury jo. atsuko į mane užpakalį ir paleido čiukšlę. laiku sureagavau ir į mane nepataikė. dar vieną paleido į šoną. „jei viduje paleido vieną, čia dar dvi - turėjo likti trys bandymai“ - suskaičiavau mintyse. kažkada per tv pasakojo, kad jie turi šešis bandymus. dar viena čiukšlė skriejo į antrąjį darbuotoją. pataikė.

tada atsitiko tai, ko niekaip negalima buvo tikėtis. visi (aš irgi) prasisegėme kelnes ir predėjom myžti ant šeško. kerštas būna saldus.

pelės

vieną dieną viena pelė atsivedė tris peliukus. po dviejų dienų dar dvi pelės atsivedė dar peliukų. šiandien ryte surinkau derlių (kaip uogas) ir nuleidau klozete kart usu vandeniu. žinau, kad žiauru, bet tikrai neturėčiau kur dėti dar 8 pelių.

žmonės

yra žmonės, kurie nusiųsdami vieną žinutę per mėnesį už 2 lt mano jog išlaiko visą rašyką. tikrai yra. ir tada jie jaučiasi lyg ir aukštesni už kitus, nes jie išlaiko svetainę. man tai nelabai suprantama. na gerai, tarkim aš esu išimtis.

yra žmonės, kuriems nupirkti knygą už 16 lt yra blogai, nes rašykas iš jų gaus papildomus 4 litus. tikrai ne todėl, kad nereikia knygos ar nenori jos pirkti. jie nori, bet neperka, nes jie ir taip jau išlaiko svetainę.

yra žmonės, kurie tiesiog jaučiasi perdaug teisūs. neduok dieve nesiskaityti su jų nuomone.

yra žmonės... o gal tik aš jų nesuprantu...

skelbimas

štai tokį dalyką radau priklijuotą prie lauko durų:

     DĖMESIO!
Pristatau į namus geros kokybės
Skanias bulves.
Pasinaudokite šia paslauga
Ir neliksite abejingi.
Mažiausias kiekis 50kg.
           Tel.8 605 230..

to: inga

vakar pristatymas praejo gerai. blogai, kad zmoniu mazai buvo. bet visa kita buvo norma.  :)  po pristatymo mūsų bendras pažįstamas geba pakviete i baltus dramblius. ten pasirodo ir koncertas buvo. o vieta seteti susiradom nerealia. kazkur ten uzlindom aukstai ir sedejom kaip bunkeryje. grojo siela. sieloj su dudele groja gebos gera pazistama - teta milda. tai dar su ja pasikalbejom siek tiek. tu ja gal ir matei kazkada, kai buvom tokiam levam kabake salia busi trecias. tai aptarem ten kaip geba nutare kabinti viena merga. sake pradzioj nutare. po to kazkaip pasikviete i vakareli, kur nei jo labai kviete nei tos jo aukos. taigi, atvare, o seimininke tai pikta. sake visa vakara kazkaip piktai viska kalbejo, labai su uzvaziavimais. kadangi gebos kabintine atsinese daug visko i vakareli, tai ji visiems draugeliams labai patiko. geba sake prigere, paruke zoles ir nutruko. tai po to labai geda jam pries ta merga buvo.  :))  sake, kad dar vis kabinimo etapas tesiasi, bet nelabai efektyviai. sako, kad dar nesupranta ar ji turi berna ar ne  :)))

stai taip gyvenam lietuvoje  :))

from: inga

Labutis :)
 
tai kaip Lietuva laikosi? :) Pas mus cia is ryto rukas, apsiniauke, tai keltis buvo labai sunku, bet dabar jau saulute lenda, tai faina. Turiu jau savo kabineta, stala, kede, kompa nauja su plonu monitoriumi, spinta su lentynomis, siuksliu deze, langa per visa auksti ir vaizda grazu pro langa :) Aisku, reikia dar isikurti, bet kaip pradziai tai neblogai. Kai saule atsisuka ir pradeda sviesti tiesiai, tai automatiskai nusileidzia zaliuzes ir atsireguliuoja, kad neuztamsintu, bet ir nesviestu tiesiogiai, o paskui vel pasikelia, kai saule nusisuka - technika.. Pries pora minuciu nusileido, tai is gretimu kabinetu jau atbego tokios pat naujokes klausti, kas cia vyksta, kas atsitiko, gi nieko nepaspaude.. :) 

Dar nelabai zinau, ka cia savaitgali reiks veikti, bet ziuresim:)
Iki!
Inga

siela

kai apie tarą rašiau, tai paminėjau sielos dainelę. taigi, vakar visai netyčia pataikiau į sielos koncertą. nežinojau, kad toks vyks. tiesiog draugelis pakvietė į baltus dramblius. o siela nepasišiukšlino ir padainavo dainelę apie tarą  :)

drambliuose virtuvė tikrai nekokia. čia didžiausias jų minusas. o geriausia, kad ryte gali apsirengti tuos pačius drabužius, su kuriais buvai kabake. jie nedvokia rūkalais!

radijas

šiandien kalbėjau per radiją. LR pirmoji programa. 16:05. www.lrt.lt galima paklausyti įrašo. aišku, jei kažkam įdomu  :)

tara

kažkada buvau „sargio šou“. buvo toks renginys kažkada vėlyvą rudenį. vyko gal tris metus paeiliui. tuo metu mokiausi mokykloje ir man tas renginys buvo geras. tai va.. grojo kažkuriam iš jų grupė „siela“. atliko jie dainą apie tarą. kaip jie nešė priduoti tara rara rara... kažkaip taip.

atėjo ir šiandien tokia diena, kai tamsusis kambarėlis perpildytas ir mirtinai reikėjo išnešti tarą. liaudiškai tariant bonkes. iš viso susikaupė 5 maišai ir viena dėžė. kad nereiktų lakstyti aukštyn, žemyn, tai viską iškart nešiau. ir kodėl gi gyvenime toks sutapimas, kad kaip tik tuo pat metu visi kaimynai sugalvoja eiti namo? visi žiūri kaip į bomžą ir šypsosi  :)))

per kančias priduotos taros kiekis buvo 153 buteliai. gautos pajamos: 30,60 Lt.

telefonofobija

sergu liga - telefonofobija. man reikia labai daug pastangų, norint prisiversti paskambinti kažkam. draugams ,tai kažkaip din, bet kur rečiau kažkam skambinu, tai man trauma. kiekvieną kartą kankinuosi, kol prisiverčiu. dar išimtis yra, kai labai supykstu. tada skambinu ir piktai labai kalbu be jokių fobijų. o šiaip tai man ši liga trukdo gyventi  :)

laptopas

hehe.. ir vėl sugedo laptopas  :))))  jau juokinga :))  šį kartą tik sužinojau, kad kai įjungtas telikas ir kompas, negalima jokių laidų sujunginėti. vešiu taisyti  :)

tv

šiandien per panoramą mane parodė. ne tik mane, bet man leido ir pakalbėti dar. o jei rimčiau, tai parodė reportažą iš knygos pristatymo šiauliuose. super.

šiaip ryt dar straipsnis išeis „šiaulių krašte“.

radijas

ryt vakare eisiu į lietuvos radiją pakalbėti apie internetą, rašykus ir kitus visuomenei labai įdomius dalykus  :)  sakė laida bus trečiadienį ir tada leis mano ir poros kolegų balsus.

pertraukėlė

na šiokia tokia pertraukėlė mano dienose buvo. labai sąžiningai (per daug) dirbau. todėl nebuvo nei kada rašyti, nei noro tam. dabar gi sekmadienis ir, man rodos, kelios valandos poilsio būtų gerai. pažvelgsiu tai ką gero pamačiau.

1. music.lt nulūžo. nesilankau ten. tiesiog man parodė ten pasirodžiusį straipsnį apie nesveiką konkurenciją internete. nė žodžio apie muziką. na gal tokia tos svetainės politika. mano požiūris į tokius dalykus kiek kitoks.

2. pasileido naujas krepšinio puslapis www.basketnews.lt žiūrėsim kas iš jo bus. manau, kad tikrai geriau nei eurobasket ar kiti. labai nemėgstu kai puslapiuose būna žiauriai daug klaidų. eb tų klaidų buvo perdaug. tiesiog ten būdavo naujienos, kurias skaitydavau. alternatyva visada gerai. žiūrėsim kas geriau.

3. šeštadienį šiauliuose įvyko knygos „rašyk!“ pristatymas. man visai patiko. nemėgstu garsiai skaityti. neturiu jokio protingo argumento tam. tiesiog neskaitau garsiai. per šį renginį privertė  :)  liko dar trys.  :)

4. šiandien laimėjom pirmąsias atkrintamojo rungtynes. liko dar vienos ir išeisime į kitą etapą.

5. išleidom ingutę į briuselį. dabar neaišku kada grįš. gavo ten darbą. manau, kad vasarą tikrai nusigabensime iki jos, aplankyti.