Cookie Consent by TermsFeed

rasyk.lt - tai blogis

čia kažkaip užsukau į vieną puslapį, o ten dar vienas monstras rašinėja:

Ir štai susilaukėme draugiško žesto iš rašykų. Tokio, kokį tik jie moka padaryti. Nuplagijavo žmonės mūsų ligšiolinį logotipą. O ką - jiems galima. Pas juos savi žmonės Vyriausybėje, jų biudžetas -dešitys tūkstančių litų pelno per mėnesį, jie gali tai sau leisti. Juk jei būtų teismas - jie galėtų pasamdyti visus geriausius advokatus ir net nepajustų (finansiškai) kad pasamdė. Tačiau likimas teisingas. Šiuo niekšišku poelgiu (nes plagijavimas visada yra niekšiškas) jie pasirašė sau moralinės mirites nuosprendį. Nuo šiol apie rašykus galima kalbėti taip pat, kaip kalbama apie nacistus,fašistus, "Al-Qaeda". Nežinau, ką nuspres autoriai, tačiau aišku viena: nuo šiol mūsų reakcija į tai bus greitesnė ir griežtesnė. Nesiruošiame toleruoti chamų ir liumpenų - kokiais yra rašykiniai 6 lygio plagiatoriai.

Ką gi, su logo bus paprasta: deja, bet jokio viešumo. Ką parinks profesionalai, tas ir bus. Po to jis bus iš karto užpatentuotas, o tarp mūsų autorių atsiras kas nors, išmanantis teisę. Rašykų pusžmogiams tai reikš pastovų galvos skausmą. Mes nebesiruošiam tylėti. Faktas.


o čia žmonės pradeda verkti:

Kažkas su duombaze negero darosi - programuotojas bandys išsiaiškinti kas. Jei ne, ūdysime hostingo kompaniją.Jie ten vakariečiai, į viską itin rimtai žiūri.

Bandau dėti užrašus, nors nežinau kas pavyks. Vakar visą dieną lūžinėjo, blyn

Viskas krentra iš rankų - nuo buities iki žaidimų. Koktu, negera, pikta. Dar problemos su mūsų duombaze. Programeris sako, kaltas hostingas. Hostingas sako - mes neatsakome. Pereiti į kitą - įmanoma, bet tenka vėl iš nuosavos kišenės pinigus ploti. Nors nušauk ar nusišauk - pikta iki pasiutimo. ką aš turiu aiškinti eiliniam autoriui, kuris ir girdėt nenori apie hostingus ir duombazes? Juk atsakymas iš jo pusės - paprastas: esi moderatorius ne tam, kad dienoraščius rašinėtum ir forume offtopikus trintum. Esi moderatorius tam, kad mums, autoriams tarnautum. Taip, tai tiesa- ir, dejam man šioje srityje tarnystė sekasi itin prastai, tiesiog nepatenkinamai. Tačiau mes negauname vyriausybės paramos, mūsų biudž-etas nesieka dešimčių tūkstančių per mėnesį - laikomės tik iš to, ką kas duoda. Koktu ir tiek.

Minčių nėra. Duombazė lūžinėja. Hostingas mandagiai siunčia velniop. Išvada:gyvenimas

Susirašinėjimai hostingfe - tušti. Nieko nevyksta, niekas į niekaą neatsako, nors tu nusišauk.
Palikite komentarąKomentarai
  • nuo

    čia ixaon'ui papasakot gali :P

  • Baltas vilkas

    jetus tu mano - rašiklių vartot negalima, nes jau kažkas juos vartoja. idiotizmas. o rašant eilėraštį negalima vartot nė vieno žodžio, kadangi visi jau kažkur yra pavartoti. nekenčiu debilizmo. P.S. skyrybos pasimokyt reiktų.