Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Telefonas Nokia 6300

Jau rašiau, kad turiu naują telefoną. Dabar galiu surašyti šio telefono trūkumus. Nežinau ar verta vardinti pliusus, nes aš juo tikrai labai patenkintas.

 • Trumpas laikas nuo pakrovimo iki pakrovimo. Realiai man užtenka apie 4-5 dienom kai kalbu nedaug ir muzikos nesiklausau.
 • Skambučių sąrašas. Nokia (dėl kitų tel. nežinau) turi tokią savybę, kad savo skambučių sąrašą lengva pasiekti paspaudus žalią mygtuką. Anksčiau ten rodydavo tik tuos numerius, kuriuos aš rinkau. Dabar čia atsirado ir tie numeriai, kurie man skambino. Man jų nereikia, nes man skambina ir tie žmonės, kuriem aš niekada neskambinu. Ne gana to, vardai sąraše kartojasi.
 • sms. Išsiuntus sms manęs kaskart klausia ar noriu jį išsaugoti. Pakaktų konfigūravime tą nustatyti.

Tiesa, šiam telefonui nusipirkau 1 GB kortelę už 50 Lt. Muziką įsirašau per bluetooth. Minusas - labai lėtai viskas vyksta.

Dešimta ir vienuolikta atostogų diena

Dešimtą dieną nieko nepadariau. Meistras pasirodo turėjo kažkokių reikalų, todėl važiavo tik pažiūrėti. Peregaras nuo jo labai stipriai trenkė. Matyt reikėjo pachmielo. Taigi, aš grįžau į miestą, nuvežiau dar kartą sutvarkyti vieną ratą. Jis vis dar leido orą. Po to turėjau labai daug darbų, kurie susikaupė per tą laiką, kol stačiau namą. Taigi, pasiėmiau sau dieną atostogų nuo statybų.

Antradienį dirbome iki 16:00. Po to prasidėjo lietus, kuris pila iki šiol. Labai tikiuosi, kad ryt galėsiu dar padirbėti ir oras bus geras. Kad meistrui nereiktų labai vargti ir gilintis į brėžinius, tai pasakiau, kad darytų pertvaras, kurios sužymėtos. Kai būsiu aš - padarysime likusius langus.

Aštunta ir devinta atostogų diena

Per savaitgalį padarėme labai daug. Kampinės kolonos ir langai jau paruošti beveik visur. Liko viena siena ir vienoje sienoje langai. Tada galima bus dėti tarpines atramas, gegnes...

Šiandien bedirbant pravažiavo juodas golf su numeriais 947. Nulėkėm gaudyti, o kai suradom kur sustoję, išsiaiškinom, kad jis šalimais gyvena. Snukis baisus, dantys geltoni, girtas, su žmona aiškinosi santykius kodėl visą naktį negrįžo. Brrr...

Žinokite, kad per dieną susukti virš 1000 varžtų yra normalu  :)

 

 

Gubernijos Ekstra

 

Gubernijos Ekstra

 

Ekstra alus - aukso medalis pasaulio alaus čempionate. Įvertinimas. Alaus kvapas šiek tiek švelnesnis, bet vistiek man nepatinka. Alus saldokas.

Vertinimas: 4/10 

 

Papildyta 2011-07-13. Paskaičiau kokių nesąmonių prirašiau. O gal ir alaus receptas šiek tiek keičiamas patyliukais? IŠ tiesų nėra blogas skonis vakaro paįvairinimui. Kartais nusiperku, kai noriu šiek tiek kitokio skonio alaus. O vertinti jau senokai nebesiryžtu  :)

Gubernijos Stella

 

Gubernijos Stella

 

Kai jie išleido šį alų, aš jau buvau apsilankęs Egipte. Ten populiariausia alaus rūšis - Stella. Šis visai kitoks. Jis gyvas. Gubernijos alus išsiskiria žaliais buteliais. Ko gero tai pliusas. Bet kada jie kažką darys su tuos šlykščiu alaus kvapu? O pats alus - nieko gero. Tiesa, geriu jį ne pirmą kartą, bet tik šį sugalvojau aprašyti  :)

Vertinimas: 5/10 

Gubernijos Kvietinis

 

Gubernijos Kvietinis

 

Baltas alus. Nežinau ar keista, bet visai nepanašus į Švyturio Baltą. Šis alaus lyg ir be skonio. Kažaip keistai gert alų, kuriam trūksta skonio, Dar vienas minusas - jis smirda. Taip, smirda ko gero visi Gubernijos alūs. Bet jis turi ir pliusų - jis kartesnis.

Nojus

Vakar buvau Nojaus (berots Darius Mileris tikrai iš Airijos) koncerte. Atrodo jis albumą solinį išleido. Prisiminiau kaip mane veža jo balsas. Net jei dainuotų visišką šūdą - vistiek gerai skambėtų. Ir kaip veža elektrinis smuikas (Eimantas Belickas)... Labai vykęs koncertas.

Septinta atostogų diena

Vakar teko važiuoti į darbą, pūstis ratus ir t.t. Taigi, darbus pradėjau vėlai, anksti bagiau, nes norėjau dar spėti susiklijuoti padangas. Labai daug su Juozu nenuveikėm, bet šį tą padarėm.

Statydamas labai džiaugiuosi, kad gerai padaryti pamatai. Jie tiesūs ir lygūs, o tai reiškia, kad tiesiai atpjovus brusus, tiesiai susidės ir gegnės. Jei reiktų kiekvieną atskirai matuotis...

Dar vakar man sakė, kad vagystės naktį matė juodą golfą su skaičiais 947. Paskambinau 112, jie davė 3-io komisarjato telefoną. Ten paskambinus pasakė, kad jis tik dvi dienas per savaitę dirba ir nieko nežino. Po to dar pasakė, kad pas jį tik naujos knygos, o gal užrašyta senose (prieš dvi dienas). Davė informatikų telefoną ir liepė skambinti jiems. Paskambinau jiems. Davė tyrejo telefoną. Paskambinau, jo nebuvo, bet atsiliepė kolega. Užsirašė mano telefoną ir pažadėjo perskambinti. Neperskambino.

Daunai ir jų bajeriai

Ble ble... vakar galvojau, kad prasidūriau kažkur padangą. Šiandien ryte radau jau kitą tuščią, o praeinanti kaimynė paklausė: kelinta jau?

Fak... kažkoks daunas pjausto automobilių ratus. Mano abiejų remontas kainavo 80 Lt. Pasirodo, kad dar bent 7 mašinos supjaustytos pastaruou metu buvo. O vieni sakė, kad į servisą nuvažiavus sakė, kad labai daug tokių atveža iš mūsų namo pusės. 

Šešta atostogų diena

Ačiū tau dangau, kad nelijo :)

Šiandien vėl dirbau vienas, bet po vakar šūdinos dienos buvo pagaliau gera. Daug nuveikiau. Nepamiršau ir nufotografuoti visko.

Dar išvažiuojant pamačiau, kad mano mašiniuko ratas nuleistas. Taigi, teko visą mašinos bagažinę iškraustyti (oho kiek ten visko buvo) ir trauktis atsarginį ratą. Gerai, kad turiu gerus kaimynus - tuos, kurie pardavė man sklypą. Palikau didelę dalį daiktų pas juos. Taip pat pas juos jau antrą dieną palieku kopėčias. Nebereikia tampytis į butą ir iš jo.

Paskutiniomis žiniomis, meistras galės nuo sekmadienio. Jei ne - siųsiu jį... Tada atsisakysiu ir kambariuko nuomos, nes dabar tik elektrą iš ten imu. Elektrą galiu imti ir iš gerųjų kaimynų.

Dar architektas derina su elektros tinklais dėl elektros įvedimo. Tai reikia laisva forma gauti kaimynų leidimus, po to per elektros tinklų teisininkę, dabar nebesuprantu.

Kwak

 

Kwak

 

Kitaip dar Pauwel Kwak alus. Alus 8,1% stiprumo. Na skonis kaip Belgiško alaus. Man jis tiesiog keistas. Skanu gerti iš tokios taurės, nes man Raimonda atvežė visą paketą.

Vertinimas: 5/10 

Penkta atostogų diena

Ble ble kaip pikta. Po vakarykštės puikios ir rezultatyvios dienos šiandien visiškas gaidys. Atvažavus pamačiau, kad nuo vagonėlio dingo spyna. Aišku - viską pavogė. Įrankius vežiojuosi su savimi, bet kampukai labai daug svėrė, todėl paliau vagonėlyje. Taigi, pavogė maždaug tai:

 1. virš 400 kampukų (vieno kaina apie 2,65 Lt)
 2. labai daug varžtų ir medsraigčių
 3. šluotą
 4. kastuvą
 5. grąžtus
 6. kaltus
 7. darbines pirštines 
 8. senus mano kedus

Na dėl kedų tai, manau, prašovė, nes ten 48 dydis  :)

Taigi, važiavau į parduotuves iš naujo užsipikrti. Po to iškviečiau policiją, šiek tiek padirbau, prasidėjo lietus. Susipakavau. Lietus baigėsi, išsipakavau. Atvažiavo policija. Net du ekipažai. Tada išvažiavo. Prasidėjo lietus. Susipakavau. Baigėsi - išsipakavau. Prasidėjo - susipakavau ir namo. 18:00 jau buvau namie. Nieko gero nespėjau nuveikti. Žauriai pikta. Už tokią blogą dieną man turi būti visas puikus savaitgalis. 

Trečia ir ketvirta atostogų diena

Kažkaip vakare nebūna jėgų įsijungti kompą. O ir noro, turbūt. :) Dirbame pilnu tempu. Pirmadienį teko vienam dirbti. Vienam iš tiesų gaidys, nes niekas nieko nepaduoda, nepalaiko. Taigi, progresas nedidelis, nors visą dieną pradirbi. Čia pirmadienio darbas:

Vakar dieną adėjo Virgis. Progresas nerealus. Foto gal rytoj sumesiu. Geriau fotkinti ką tik atvykus, nes bent šviesu būna ir kažkas matosi.Dar vakar Senukai sunervino, kai atvažiavau tik medsraigčių, o prabuvau pusė valandos. Iš jų 20 min pardavėja ieškojo jų ir rado tik 6 storio. Tiko ir tie, bet ten betvarkė nereali, nes nesugeba surasti net ta, kuri tuos varžtus dėlioja. Šiandien geriau į Ermitažą važiuosiu.

 

Antra atostogų diena

Deja, bet ryt teks dirbi vienam. Draugai dirba, o samdomas meistras dingo. Nieko čia naujo, bet man labai laikas išsitempia. Na o tai nėra gerai. Šiandien daug nuveikėm:

Svetainės ir virtuvės sienoje padarėm tris pagrindinės atramas (tiesa, viena jų vakar padaryta). Ant jų sugebėjom užsikelti didelį pasiruoštą didelį brusą: 10x15x800 cm. Vertikalūs buvo maždaug 4,50 m, todėl reikėjo kelti aukštai.

Kitoje sienoje pasistatėme kampinį mazgą ir dvejas duris (vienos iš kambario, kitos iš pirties).

TV, Valinskas ir Kernagis

Valinskas toliau kelia savo reitingus, rengdamas koncertą Vytautui Kernagiui. Nu dalyvauja daug žmonių, žinau, kad jis sunkiai serga, bet fak, kodėl žiūrėdamas koncertą negaliu atsikratyti jausmo, lyg jis būtų miręs?

Ir dar... jo kolegos paskelbė akciją, kurios metu renkami pinigai Kernagiui operuoti ar gydyti. Jei jau Valinskas taip stengiasi dėl Kernagio, gal paprasčiau būtų padengti šias išlaidas?