Cookie Consent by TermsFeed

Penkta atostogų diena

Ble ble kaip pikta. Po vakarykštės puikios ir rezultatyvios dienos šiandien visiškas gaidys. Atvažavus pamačiau, kad nuo vagonėlio dingo spyna. Aišku - viską pavogė. Įrankius vežiojuosi su savimi, bet kampukai labai daug svėrė, todėl paliau vagonėlyje. Taigi, pavogė maždaug tai:

 1. virš 400 kampukų (vieno kaina apie 2,65 Lt)
 2. labai daug varžtų ir medsraigčių
 3. šluotą
 4. kastuvą
 5. grąžtus
 6. kaltus
 7. darbines pirštines 
 8. senus mano kedus

Na dėl kedų tai, manau, prašovė, nes ten 48 dydis  :)

Taigi, važiavau į parduotuves iš naujo užsipikrti. Po to iškviečiau policiją, šiek tiek padirbau, prasidėjo lietus. Susipakavau. Lietus baigėsi, išsipakavau. Atvažiavo policija. Net du ekipažai. Tada išvažiavo. Prasidėjo lietus. Susipakavau. Baigėsi - išsipakavau. Prasidėjo - susipakavau ir namo. 18:00 jau buvau namie. Nieko gero nespėjau nuveikti. Žauriai pikta. Už tokią blogą dieną man turi būti visas puikus savaitgalis. 

Palikite komentarąKomentarai
 • Anonimas

  na ir radai vieta statybai. neapsiginsi nuo vagiu. vogs ir vogs

 • Siru

  Gerai, kad medienos dar nenuvogė.

 • Uzuojauta

  Jei pagausi, gali drasiai i subine sukisti grebli....

 • buves salininkietis

  heh salininkai, cigonai ir kita "sava" chebra... :D

 • Vaidas

  Oi Salininkų soduose tai ten viską ima - visus metalinius daiktus susirenka. Iki tiek, kad senus aliumininius šaukštelius ir puodus. Ir organizuoti jie baisiausiai. Paskolinau seneliui mašiną į sodą, tai trečią naktį ratus numovė... O senelis pasitatęs tai buvo prie pat lango (gal kokie 2 metrai nuo lovos kurioje miegojo).