Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Corgon

 

 

4% (10%) stiprumo. Ačiū Agnei

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto...

Šiaip gyvenime nemėgstu smurto, bet kaip sukyla kraujas kai ryte išeini ir kažkoks pideras pradūręs abu priekinius ratus.

Taip, pastačiau priekiniais rašais ant tos vietos, kur būna žolė, bet dabar ten krūva sniego, netrukdo praeiviams ir t.t.

Vistiek jis susilaužys vieną kartą koją...

Fasberg

 

 

5,7% stiprumo. Ačiū Ričardui.

Taip, taip skaičiau...

Ką tik man pasakė, kad aš nieko nepasakoju. Man atrodo, kad aš viską visiems pasakoju ir jau nebėra žmonių, kurie kažko nežino. Tada susimąsčiau. Dažnai būna ir taip, kad pradedu pasakoti kažką, o man atsako:

- taip, taip skaičiau jau...

ir tada supranti, kad blogas nėra vien gėris. Reikia pasakoti visiems, o po to rašyti? Bet tada pamiršiu. Tikrai.

Žubr

 

 6% stiprumo. Ačiū Ričardui

 

Betvarkė prie seimo ar seime?

Nerašau apie politiką, nes dažniausiai tai nuobodu, o ir yra žmonių tikrai išmanančių tai. Kaip tik šiandien labai teisingai parašė:

Nepykit mielieji, bet protestuoti reikia žinant dėl ko protestuoji. Antraip viskas tampa farsu…

Deja, šiandien nenuėjau, nors ir planavau. Dabar džiaugiuosi, nes smurto nepateisinu. Nepateisinu ir langų daužymo, laužymo ir pan. veiksmų. Manau, kad galima savo pasiekti savaitę kasdien renkantis masiškai prie seimo. Efektas būtų daug didesnis.

Ar žinau kodėl eičiau protestuoti? Taip. Man atsibodo visi vagys. Seime jų ne dauguma. Kiekvienoj valdiškoj įstaigoj jų pilna. Rašiau apie leidimo statyboms gavimą, kuris mane palietė tiesiogiai. Man pakanka proto matyti kaip kai kurie gyvena ne pagal pajamas, bet tai visiškai neįdomu toms tarnyboms, kurių tiesioginis darbas tai yra. Ir niekas nepasikeis pakeitus vieną ar du žmones. Reikia iš esmės permainų. Aš už protestus.

Tvarka ant stalo

Niekaip nesuprantu kaip galima dirbti, kai stalas idealiai tvarkingas? Kad ir kiek besistengčiau, jis vistiek „užsikrauna“ daiktais. Bet aš jį kartas nuo karto susitvarkau idealiai kokiai dienai.

serveriai.lt

Ne paslaptis, kad dirbau „Interneto vizijoje“. Šiuo metu serveriai.lt yra, ko gero, vienintelė jų veikla. Bet kai kurie dalykai ne tik, kad nustebina, bet labai nustebina.

Tiesa, pasakysiu, kad Arvydas manęs neapgavo ir negaliu niekuo skųstis. Santykiai buvo geri. Dabar jokie, bet kadangi jokių blogumų nebuvo, tai kaip ir jokie su pliusiuku  :)

Taigi, apie ką mes čia... Aaaa apie bendravimą... Suprantu, kad yra klientų lochų ir kai kada kai kuriuos norisi pasiųsti, bes čia konfliktą provokavo pirmas serverių laiškas ir po to sekusi diskusija verčia atsilošti. Ją skaitykite čia. Nebendraukite taip su klientais, jei bent kiek rūpi jūsų įmonės įvaizdis.

Kauno Fano Šviesusis

 

Kauno Fano Šviesusis

 

Mėgstu „Kauno“ alų, nes jis natūraliai brandintas. Jo skonis tikrai jaučiasi. Šitas alus nuvylė, nes toks birzgaliukas. Yra kitų rūšių Kauno alaus, kuriuo galima mėgautis.

Mineralinis vanduo

Pastaruoju metu Maximose mineralinio buteliai visi būna tik išpakuoti. Anksčiau būdavo dalis supakuotų, dalis išpakuotų. Mes mineralinį perkame ne po vieną butelį, o po daug.

Matau vienintelį variantą - jie nori priversti pirkti daugiau maišelių.

Apostel brau

 

apostel brau

 

Pagal skardinę norėtųsi kažkokio „kitokio“ alaus. Iš tiesų alus nėra blogas, bet ir ne išskirtinis. Taigi, eilinį vakarą arsigerti visai gerai.

2011-08-13 Alus turi tam tikrą prieskonį. Panašiausia gal į sintetinės karamelės. Šiaip birzgaliukas, kuris nelabai tinka atsigaivinimui, o gal labiau tinka pjankėms  :)

Litovel Classic

 

litovel classic

 

Juoda skardinė, bet alus šviesus. Skanus alus. O laukiu kelionės į Čekiją.