Cookie Consent by TermsFeed

Betvarkė prie seimo ar seime?

Nerašau apie politiką, nes dažniausiai tai nuobodu, o ir yra žmonių tikrai išmanančių tai. Kaip tik šiandien labai teisingai parašė:

Nepykit mielieji, bet protestuoti reikia žinant dėl ko protestuoji. Antraip viskas tampa farsu…

Deja, šiandien nenuėjau, nors ir planavau. Dabar džiaugiuosi, nes smurto nepateisinu. Nepateisinu ir langų daužymo, laužymo ir pan. veiksmų. Manau, kad galima savo pasiekti savaitę kasdien renkantis masiškai prie seimo. Efektas būtų daug didesnis.

Ar žinau kodėl eičiau protestuoti? Taip. Man atsibodo visi vagys. Seime jų ne dauguma. Kiekvienoj valdiškoj įstaigoj jų pilna. Rašiau apie leidimo statyboms gavimą, kuris mane palietė tiesiogiai. Man pakanka proto matyti kaip kai kurie gyvena ne pagal pajamas, bet tai visiškai neįdomu toms tarnyboms, kurių tiesioginis darbas tai yra. Ir niekas nepasikeis pakeitus vieną ar du žmones. Reikia iš esmės permainų. Aš už protestus.

Palikite komentarąKomentarai
 • Citata

  „Tokių mokesčių nepakeltų net Chuckas Norrisas“

 • Smalsutis

  Ir as nekenciu sio Abonento ir visokio plauko abonenteliu. Lietuvos dujas padovanojo gazpromui uz 200mln, dzin , rinkos kaina birzoje po pusmecio stovejo 1,5 mlrd. HA ha ... O ponai marketaviciai ir elektros tinklu privatizacija, 700 mln, ekspertai po metu istato kaina 2,7mlrd ? O Alita, Boska,cia, vopsce galima romana rasyti "Vilniaus pokeris ". O AMB ir Valdovu Draugystes viesbuciai ?? O Lubio kranai per ofsorke, mylimas partiju draugas ! Kaune tulika valdzia pastate uz 500 tukstanciu ant savo zemes: skarbonke ir trys myzimo vietos... Cia BIX' dainavo- jis VAGIS!

 • nuo

  ppj: jo, esu pienburnis. jų yra daug kur. Ypač valdiškose įstaigose, įskaitant ir seimą. Jei teismas neįrodė arba net nesiėmė tam tikros bylos - tai nereiškia, kad ji nėra vagis. Pakanka pasižiūrėti kaip žmonės gyvena. Čia šiaip kelios pavardės pamąstymui: Vieša paslaptis apie buvusį Vilniaus merą ir jo 15%. Visi kas gaudavo užsakymus iš savivaldybės žinojo, kad jam (žinoma, kad ne tiesiogiai) yra mokami 15% nuo sumos. Balčytis savo sūnų gynė visaip kaip, ir sakė, kas jis nekaltas, o jis dokumentus padirbinėjo. Barakauskas su „Fima“. Kirkilas su chebra ir Leo Lt... Kai Uspaskichas pabėgo, jį kaltino viskuo kuo tik galėjo. Kai grįžo - iškart pasakiau, kad nieko jam nebus. Ir nėra. Taiko visokius debiliškus apribojimus ir nieko. Ir nieko nebus. Kai Paksą vertė. Nesu jo fanas, bet realiai už nieką nuvertė. Pasakykit ką jis padarė tokio, už ką jį reikėjo nuversti, ko nepadarė Adamkus? Nesidalino? Telefono įrašuose Zuoką vadina Abonentu, bet teismui to nepakanka. Konservatoriai loja ant Leo Lt prieš rinkimus, po rinkimų nutyla. Ir viskas toliau su Leo Lt eis kaip ėjo. Per dideli pinigai. Petriko niekaip negalėjo atgabenti į Lietuvą. Visus gali, o jo ne. Pagaliau atgabeno. Ir ką? Ar jis sėdi? Ir nieko jam nebus, nes vienas tiek nepavogsi.

 • renaldinis

  Malaciu PPJ. parasiai konkreciai, kaip su mazgote per snuki.

 • PPJ

  Čia vis dėlto užklydau dėl alaus, bet pastebėjęs šią temą visgi nusprendžiau tavęs (blogo autoriaus) paklausti to, ko klausiau vianame iš naujienų portalų, bet turbūt dėl didelės komentarų lavinos mano kelis kartus užduoto klausimo "nepastebėjo". Pavadinai dabartinius seimo narius vagimis. Iš to ir išplaukia mano klausimas: ar tu esi dar viena gandų auka ir šiaip neturintis kur sriutų pilt pienburnis ar visgi pavardinsi tuos vagis ir ką konkrečiai jie pavogė, nes tavo išsireiškimas "nedauguma" reiškia jog vagių seime visgi yra? Kiekvienas marozas gali prie seimo rėkt "o kiek litų jau į kišenę įsikišai", bet paargumentuot už savo žodžius tokie tris klases baigę pilnamečiai diskusijoje nelabai ir galėtų. "Ai nu taip yr, ko če lend pri mans, visiems aišku ka vags yr, nors ir aš va vakar automagnetol nukaliau"

 • vienastoks

  Visiškai pritariu. Vasario 3 buvo numatytas smulkiųjų verslininkų protestas. Bjauriausia, kad dabar nežinia, ar bus ir ar bus toks, koks numatyta. Kokia prasmė eiti, jei neprašyti prisijungs skustagalviai? Šios riaušės dvigubai nykios, nes atėmė galimybę protestuoti nesiveliant į muštynes.