Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

avarija

šiąnakt važiavau iš sodų už europos parko. netoli žaliųjų ežerų, vidury kelio, gulėjo raudonas automobilis ant stogo. keturiese girti važiavo, suko į kairę ir vertėsi. matyt nelėtai lėkė. visi gyvi ir vaikštantys. sustojom, vieną pavežėm atgal link namų pagalbos pasikviesti. grįždami nufotkinom. gaila tik vieną kadrą. reiks vakare ištraukti ją iš fotiko ir pažiūrėti kas ten gavosi. jei ką - reiks ikelti čia. ai dar policijai paskambinau. klausia: „o čia vilnius ar vilniaus rajonas?“. ir ta operatorė pasimetė kai pasakiau, kad nežinau. tada pamatęs, kad nieko nebus - pasakiau, kad vilnius. :)

grybai

savaitgalį praleidau ilsėdamasis kaime. oras labai geras, gamta... išėjus pasivaikščioti netikėtai prisirinkome grybų. aikšku, akd sekmadienį niekas nieko su jais nedarė, bet vakar... išvirė puikiausią pienišką grybų sriubą. mmm... nerealiai :)

rašykas ru

jau keturios dienos kaip sukasi rusiškas rašyko variantas - www.pishitevse.ru. dar labai daug liko versti ir tvarkyti, bet vartotojų minimali dalis veikia. atrodo ir klaidų nelabai daug :)

lost

vakar pažiūrėjau net 5 serijas. pažiūrėjau dvi. buvo anksti, todėl nusprendžiau ir trečią pasižiūrėti. pačiam gale po dviejų savaičių pasirodė nėščia iš miško ir... serija baigėsi. tada jau tikrai reikėjo ketvirtos dalies. žiūrėjau žiūrėjau ir nieko nesupratau. pasirodo, kad vieną dalį netyčia praleidau. teko ir penktą prasukti :) jau 16 pirmojo sezono serijų peržiūrėjau.

alus

dar vienas žmogus pagaliau suprato, kad švyturio ekstra yra šūdas. jis gėrė ekstra ir aš jam pasiūliau paragauti tauro pilsner. jis paragavo ir pasakė: bet tai koks šūdas tas ekstra. :)

metų įvykis

kolkas matau metų įvykį: ltu moterų krepšinio rinktinės kelionė į pasaulio čempionatą. tokių bajerių seniai negirdėjau :)

airija

vienas draugelis airijoje gyvena jau kelis metus. jaučiu nebegrįš jau. dabar jis vairuoja traktorių su radija. traktorius naujas, gal su kondicionierium. jis labai patenkintas. kitas draugelis jo paklausė: „ar kada svajojai, kad džiaugsies traktoriumi, vpu suole?“

lost

kasdien po dvi serijas losto pasižiūriu. vakar japonas nigerį sumušė, bet po to tipo geras pasirodė. juokinga labai man buvo, kaip iš laužo išsitraukė pagalį ir su juo po mišką vaikščiojo. jis degė kaip fakelas ir nuo jo krito kažkokios atplaišos. matyt amerikiečiai niekada nėra kūrenę laužų :)

lost

man net pačiam keista, kaip pasiduodu aplinkinių įtakai. visi tiek kalba apie lost'ą, kad pats nusprendžiau pasižiūrėti. vakar pasižiūrėjau pirmas dvi dalis.

Cesu Special Export

 

Cesu Special Export

 

Esu gėręs ir skanesnio latviško alaus. Čia tiesiog eilinis birzgaliukas. Ačiū Laimei.

Vertinimas: 6/10 

A.Le Coq Pilsner

 

A.Le Coq Pilsner

 

Nelabai skirasi skonis nuo Premium rūšies. Jei reiktų rinktis - siūlyčiau Premium. Man jis pasirodė kiek skanesnis. O šiaip pasirodo ir estai moka alų gaminti :)

Vertinimas: 7/10

A.Le Coq Premium

 

A.Le Coq Premium

 

Kažkaip Palangoje užsukom į parduotuvę Leader Price. Ten normalaus alaus nebuvo, tai pasirinkau šį. Etiketė labai prmena lietuviškąjį Horn. Nustebino ir skonis. Nusipirkau dar daugiau. Vienintelis minusas, tai gal kiek perdaug saldus.

Vertinimas: 8/10 

Sakara Gold

 

Sakara Gold

 

Kai buvau Egipte tai įsitikinau, kad jie nesupanta nieko apie alų. Alaus skonį gerina puiki vieta, puikūs atsiminimai. O šiaip - visiškai eilinis birzgaliukas. Labai ačiū Gintarei, kuri partempė net tris butelius iš tos tolimo šalies.