Cookie Consent by TermsFeed
 

Alus

Vilniaus alus: Tamsusis Su Žolelėmis

 

Vilniaus alus Tamsusis Su Žolelėmis

 

Puikus lietuviškas alus su labai įdomiu žolelių prieskoniu. Tamsaus alus mėgėjams tailabai geras produktas. Beje, visoms moterims patinka  :)

Vilniaus alus: Nefiltruotas Šviesusis

 

Vilniaus alus: Nefiltruotas Šviesusis

 

Tikrai kokybiškas produktas. Vilniaus alus užsiėmė tokia tuščią skylę lietuviško alaus rinkoje. Jie išleido tikrai labai gerą produktą (4 rūšys) įdomioj taroj (1 l, 0,5 l užspaudžiamais buteliais ir 0,3 užsukamais). Užsukami buteliai žiauriai nekokybiški ir kamšteliai dažnai būna aprūdiję, kartais rankomis net neįmanoma atsukti.

J. V. Boiko

 

J. V. Boiko

 

Pirmas dalykas - tai baisus šriftas, kuriuo užrašytas alaus pavadinimas ant butelio. Boiko įskaityti galima, bet „I“ ar „J“ raidė suprasti sunku,o kad antroji raidė yra „V“ niekada nepasakyčiau (aiškiai atrodo, kad „O“).

Na o dabar apie alų. Tikrai labai skanus ir geras alus. Kurklių bravoro, įtrauktas į kulinarijos paveldo fondą. Alus gyvas, todėl parduotuvėje žiūrėkite ar nespėjo pasibaigti galiojimo data  :)

Bergadler Premium Pils

 

Bergadler Premium Pils

 

Labai lengvo skonio, tačiau labai kartus alus. Man, mėgstančiam kartų alų, ir tai pasirodė gal kiek per daug  :)  Ačiū mamai

Chodovar Zamecke Cerne

 

Chodovar Zamecke Cerne

 

 Tamsus čekiškas alus, gaminamas Lietuvoje. Lengvas tamsus alus. ...ir labai neblogas.

Mythos Red

 

Mythos Red

 

Labai sodraus skonio alus. Būna, kad geri alų ir nesupranti ar tai vanduo skiestas, ar alus skiestas, ar dar kažkas... Čia visiškai išreikštas skonis ir tai alui yra didelis pliusas. Ačiū Ramūnui ir Margaritai

Piast

 

Piast

 

Visiškai eilinis šviesus alus. Ačiū mamai

Warka

 

warka

 

Ačiū mamai už lauktuves iš Lenkijos

Lezajsk Petne

 

Lezajsk Petne

 

Lauktuvės iš Lenkijos. Ačiū mamai.

Memelis: Juodasis alus

 

Memelis: Juodasis alus

 

Gavau lauktuvių. Šį alų gamina Klaipėdoje „Memelyje“. O visai geras alus. Šie ktiek rūgštumo jaučiasi, bet nepasakytum, kad 6% stiprumo. Skaniai suvartojau. Ačiū Margaritai ir Ramūnui.

Starobrno Rezak

 

 

Pusiau tamsus, saldus alus. Šiaip Rezak alus yra tamsus maišytas su šviesiu. Tokiu pavadinimu alus yra ir baruose, kur jie vietoje maišo. Sako, kad jis turėtų būti sluoksniuotis, bet... nemačiau taip niekur.