Cookie Consent by TermsFeed

Tvora jau yra

Kadangi man visiškai nedegė tvora, tai laukiau akcijų parduotuvėse ir kai kaina pasirodė tikrai gera, nusipirkau tinklą. Po to susipirkau per kelis kartus ir stulpelius.

Anksčiau jau rašiau šiek tiek apie tvorą. Rekomenduoju pasižiūrėti foto čia. Dar rašiau apie kaimynų reakciją.

Kadangi kaimynai pyko labai, o aš turėjau daug laiko pagalvoti, todėl nutariau, kad bus naudinga atitraukti per pusę metro nuo kelio. Toje vietoje kasiu griovį, kad vanduo nubėgtų keliu tolyn, o ne į mano sklypą. Jei visi taip - bus daug laimės ir džiaugsmo. Už 150 m yra dujų trasa, ant kurios gali vanduo bėgti. Jei ne - patys kalti. Ne aš kelią pakėliau tiek, kad dabar vanduo lieka ties mano ir kaimynų priešais sklypais. Kampinius stulpelius kol kas palikau kaip orientyrą ne tik sau, bet ir kitiems.

Gal kas gali patarti, ką geriausia dėti griovyje po ta vieta, kur mašina į kiemą įvažinės? Paprastas plastikinis vamzdis tai bus greitai sutraiškytas.

 

Foto matosi kampinis stulpelis. Tiesa, dabar jie neatrodo vidury kelio, nes kelias žole apauga. Pro mūsų namą tolyn pravažiuoja kokia viena mašina per savaitę.

Tokią tvorą rinkausi visų pirma dėl ekonomijos. T.y. tokia tvora yra pigiausia. Kitas dalykas, noriu visą perimetrą apsodinti tujomis, kad būtų žalia tvora. Kitas dalykas - laiko sąnaudos tokiai tvorai yra žymiai mažesnės nei „rimtai“.

Čia galiu įterpti tokį juokingai graudų dalyką. Dar prieš pat pastatant tvorą pas vieną vietinį pijokėlį užsipildė srutų duobė. Jis pradėjo vaikščioti į mano lauko tualetą. NA jis ne visai mano, bet stovi mūsų sklype. Jis liko nuo buvusių šeimininkų, kurie iki šiol turi sklypą gretimais. Jie juo rūpinasi, tvarko, naudojasi, o ir pasiims jau tuoj tuoj. Matyt tai pamatė kiti, ir prasidėjo masinis ėjimas į mano lauko tualetą. Aš to nemačiau, nes prie manęs niekas nevaikšto ten. Kai kaimynė pasakė pastabą, ją dar apkoliojo, kad čia ne jos tualetas ir ko ji aiškina. Juokinga ar graudu?

Ilgų įrašų niekas neskaito, todėl pratęsiu kitą kartą  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Besidomintis

  O tai kokia 1 m kaina pas tave, Vidmantai?

 • nuolaida

  Mantai: dėl kainos

 • Mantas

  Jei planuoji tureti zalia tvora kodel nesirinkai tvoros pintos is vyteliu ar kaip ten tiksliai nezinau, dvigubo pinimo kiek girdejau tai tik 25lt metras kainuoja.

  man asmeniskai tuju kvapas tai primena kapines tai pasirinkciua ka nors kita.

 • Laura

  2 Ernestas, gal ir nebloga mintis, vistiek is triju pusiu gaunasi kelias pas mus, tai butu turbut originaliausia mintis ir gatve nesimatytu :)

 • nuolaida

  betonavau

 • MK

  Stulpelius betonavai ar tik ikalei i zeme ?

 • del tules

  uzsuk 90mm medvarsciais , niekas tikrai neis!

 • nuolaida

  Nededu drenažinio vamzdžio dėl žiemos. Žiemą užšąla ir pavasarį ankstyvą nesusigeria toje vietoje. Grioviu viskas gražiai nubėga.

  Tomai: ačiū, bandysiu skambinti

 • Ernestas

  Laura, atitrauk metrą nuo ribos ir sodink gyvatvorę. Vidmantai, aš asmeniškai siūlau tau nusipirkti betoninius lovelius ir susidėti palei tvorą, o kur įvažiavimas, pas kokį nors vietinį šaltkalvį užsisakyti groteles. Aš kaip tik dėjausi kiemą trinkelėm, ir loveliai su grotelėms specialus dėti tarp trinkelių labai brangus, o vienas betoninis lovelis ~13 litų. Groteles man padare nemokamai, nes kaip tik pas tą šaltkalvi užsakinėjau vartus. Tarp kitko labai gražus ir tik 3 500lt.

 • smalsutis

  Kodel kasi griovi o nededi drenazini vamzdi ?

 • tomas

  kai dirbau senajame akveduke sefas vienoj parodoj netycia uzpirko tu vamzdziu. dabar jie guli nereikalingi, nes yra firmu kurios tik tuo ir prekiauja, o mes nebenorejom i reklama mesti pinigu paskambinkit jadvygai 2705021 ir tikrai susitarsit kokio norit diametro ir kokios noresit kainos, jiems by ju tik atsikratyti

 • 2 laurai

  jei kaimynai nededa parasu, tam yra atskiros proceduros kaip tai apeiti, geodezinkai turejo isaiskinti.

 • Linas

  Netoli Daugu yra moliniu plytu cerpiu ir kitokio gerio gamykla :) ten gali ir toki vamzdi nuspirkti papigiai :) tik vat klausimas ar apsimoka vaziuoti ~100 km :)

 • na

  ir kur dabar sisiot pijokeliui?

 • valdo

  as paprasciau dariau. :)

  Nusipirkes soda is karto su kaimynais derinau klausima del tvoros, apie ribas nebuvo ne kalbos, kadangi geodeziniai matavimai buvo padaryti, ko psekoje pusmetriu sklypas pasislinko i sona. Is kaimynu puses pristaravimu nebuvo.

 • Laura

  Kaip smagu, o va mes per kaimynus negalim pasistatyt net paprasciausios tvoros, nes jie nededa parasu jog sutinka su ribomis....