Cookie Consent by TermsFeed

Tvora ir kaimynų reakcija

Kaip ir sakiau - prasidėjo panika  :)  Visi pradėjo aiškinti, kad tvorą nevietoje statau. Vieni aiškina, kad užlipau ant kelio, kiti draugiškai prašo šiek tiek patraukti.

Jei ne pirmininkė, tai netraukčiau. Susitarėme, kad šiek tiek paaukosiu savo žemės. Dar gaila kaimynų priešais, nes tokiu atveju kelias ant jų žemės užliptų.

Keisčiausia reakcija kaimynystėje statančio namą. Jis perka sklypą, pastato ir parduoda. Vieną namą pastatė ir kai galėjo parduoti užsiprašė 1 200 000 Lt. Na gal pasimokys iš savo klaidų, nes kainą nuleido, o namas vis dar neparduotas. Baisiausia, kad visą namą aptvėrė betonine tvora. Tik spygliuotos vielos trūksta  :)

Jam tvora aktualiausia, nes jo mašinos važinėja didelės. Bet jis atėjęs pirmiausia pradėjo aiškinti, kad čia negerai darau, kad jo mašinos mano tvorą visą laiką kliudys ir griaus, kad pastačiau tvorą ne pagal savo sklypo ribas ir pan. Ir tada toks pyktis suėmė, kad vos susilaikiau jo nepasiuntęs. Jam reikia, kad aš tvorą patraukčiau, o jis atėjęs ne prašo tai padaryti, bet nesąmones kalba. Toks noras kyla netraukto tvoros ir tegu jis pasikaria.

Pasiskaitęs įstatymus sužinojau, kad betoninės tvoros jis savo kitam sklype nepastatys, nes ji jam bus šiaurinėje pusėje ir privalės gauti mano leidimą. Tai niekuo nesusiję su šiuo įvykiu. Tiesiog į betoninę sieną žiūrėti nenoriu.

Palikite komentarąKomentarai
 • wes

  tai kam tada gyventi su kaimynais, jei pastoviai nesusitariama, pykstamasi del visko ir visokiu smulkmenu? Pastoviai kovoti? Gal geriau taupyti savo nervus arba gyventi vienkiemyje?

 • tomuco

  tai visą gyvenimą reikės nuolaidžiauti vien tik dėl to, kad nenori pyktis su kaimynais. Aš manau, kad tu turėtum ginti savo interesus ir turtą. Nebent visiškai dzin, kad tik kaimynams būtų gerai :)

 • nuo

  Jei turiu matavimus, reiškia patvirtinta viskas. :)

 • zzz

  Nekreip tu demesio i tuos kaimynu sapaliojimus, jei turi patvirtintus kadastrinius matavimus tiesa tavo puseje, tie kas tikrino matavimus savo planuose mate kad tavo sklypas ant kelio neuzeina, o jei naturoje yra kitaip visuomet galima pakeisti, aisku su kaimynais pyktis nesinori, bet juk kai dareisi kadastrinius matavimus savo sklypo ribas susiderinai su kaimynais ir su sodo bendrija?

 • senis_saltis

  tie kaimynai jei jau seni, tai greit nebepyks. o pats savo zeme aukoji. kai ateis vietoj senu kaimynu nauji, jie net nezinos kas ir kaip anksciau buvo. as neatiduociau nei metro savo zemes. graziai paaiskinciau, kad viskas pagal istatymus ir nuo savo puses zvyra perkasciau i kita puse.

 • m

  aš čia taip susidomėjau, nes mano uošvė neseniai tvorą tvėrė. tai gavosi per kelio vidurį. aišku, kelias ne tiek daug naudojamas, bet važinėjo žmonės dažnai. tai ką darė - ėmė ir tvėrė, nepaisė jokių skundų. nesinori aukoti net pusės metro, kai žemės ir taip maža.

 • nuo

  Na man ten gyventi ir jei su visais susipyksiu tai... O kaip užlipa aš nežinau. Ne aš matavimus dariau, bet kelio plotis turi būti 4 m.

 • m

  nesupratau, kaip kelias gali užlipti ant kaimynų žemės? ar ten nebuvo suprojektuotas kelias? nes jei tavo žemė užeina ant dabartinio kelio, reiškia, kaimynai pasivogę per daug žemės. neaukočiau ir taip mažo sklypo, bet kiekvienas savaip gyvena :)