Cookie Consent by TermsFeed

Tvora jau yra. 2 dalis

Baigiau graudžiai juokinga istorija. :)

Stulpelius betonavau kas 3 metrus. Ant kiekvieno jų buvo laikikliai, kurie duoda labai nedaug naudos. Realiai vis tiek reikia prisukti tinklą viela. Tarpusavyje tinklai susisuka labai paprastai. Nenufotografavau, bet palikti galai gražiai susipina. Darbas nesudėtingas, galima pasidaryti ir vienam. Dviese greičiau ir šiek tiek patogiau.

Pasidariau 3 vartelius ir vienus vartus. Varteliai į mišką, į vieną namo pusę ir į kelią. Su vartais buvo klausimų, bet kol kas padariau 7 metrų pločio atidaromus. Kadangi sklypą planuoju kelti (kažkada toli ateityje) tai juos padarėme pilnai atidaromus į kelio pusę. Vėliau, galbūt, perdarysiu į slankiojamus.

 

Foto matosi kaip atrodys. Vartus lygiai kaip tvorą aptrauksiu tinklu.

Tvorą virino Jonas su Romu. Panaudojome kvadratinį vamzdį 30x30x1,5. Tokio vamzdžio pilnai pakanka vartams, o apie vartelius nėra ką ir kalbėti. Tiesa, esu žioplys ir nupirkau per mažai. Pamiršau dvi kraštines po 3,5 m. Šeštadienį apskambinus viską ką įmanoma, radome tik Ermitaže 2 m. Todėl skersinius padarėme trumpesnius. Patį metalą pirkau metalais prekiaujančioje įmonėje.

Kaistas jausmas padarius tvorą. Pasijunta tokia atskira teritorija. Gal net saugumo jausmas.

Palikite komentarąKomentarai
 • Julius

  Dėl laikiklių. Kaip gali neduoti naudos laikikliai, kai jie yra pagrindinė (viena iš pagrindinių) tinklo įtempimo detalių? Jie skirti ne tinklui prie stulpo prisukti, o laikyti įtempimo vielą, kuri tempiama per tuos laikiklius. O tinklas tvirtinamas prie tos įtempimo vielos. Viela reikalinga tam, kad laikytų tinklą (kad amortizuotu atsirėmus gyvūnui, žmogui ir t.t.) Jei pritvirtinsi tinklą be vielos, tai paprasčiausiai laikui bėgant tinklas "susibanguos".. Aišku aš nesakau, kad viską reikia žinoti, bet jei detalė yra, tai ji ir reikalinga, o jei nežinote kam ji, tai pasikonsultuokite, o ne klaidinkite kitus.. Tai tiek.. Beje, jei kas norėtų pasikonsultuoti dėl tvoros įrengimo, kreipkitės: [email protected]

 • .

  dzuke koks skirtumas pinigai banko ar vidmanto,tau jie vistiek svetimi.labanakt ps as tau ne kolega

 • hm

  Dzukas , patark kaip pasidaryti pigiau, mano galvoje sukasi mintis apie tvora. Pinigu aisku zero. Bet labai noriu tvoros. Thanks !

 • vytas911

  na nežinau - technologiškai ta viela tikrai reikalinga. Mes irgi darėm prieš kelias savaites, būtų įdomu palyginti kaip dabar atrodo ir kaip vėliau. O dėl "brangi tvora" tai čia jau visai... Pigiau turbūt keli mediniai kuolai ir "piemuo" nuo 220, kad dzūkai neitų :D

 • nuolaida

  O kaip galima buvo pigiau pasidaryti?

 • Bronius Dzukas

  skaiciuojam banko pinigus, ne Jusu branguis kolega. Juk objektas kiek zinau statomas uz paskola ar as klystu?

 • .

  tokie dzukai tik svetimus pinigus tik irsugeba skaiciuoti, nes savu neturi

 • Bronius Dzukas

  brangokai tvora gavosi

 • nuolaida

  Vytai, nepirkau specialios vielos, kurią galima įtempti viršuje tvoros. Ši tvora virinta ir pamaniau, kad nebūtina. Kol kas manau, kad nesuklydau. O laikikliai čia tie, kurie su stulpeliais buvo kartu. Maži tokie prisisuka prie jo ir turėtų tinklą laikyti ar prilaikyti.

 • vytas911

  ar aš truputį nesupratau ar su tvora kiek ne taip darėt? Šiaip tie laikikliai yra įtempamos vielos laikymui, o pats tinklas rišamas jau prie tos vielos kas 20-30cm.

 • Dra

  Pagalvojau, kad kai kelsi kazkada sklypa, tai tada ir pasidarysi slankiojancius :)

 • valdo

  O kodel stumdomi netinka? Vietos maziau uzimtu.

 • nuolaida

  Dėl vartų atsidarymo. Aš planuoju sklypą kelti. Tai reiškia, kad į vidų jie negali atsidarinėti, nes viduje bus aukščiau nei išorėje. Todėl pasirinkau atsidarymą į išorę. Kaip ir minėjau, planuoju pasidaryti slankiojamus kažkada, panaudodamas tai kas jau dabar yra.

 • nuolaida

  Laikikliai buvo prie stulpelių. Už jų užkabini, ir, galbūt, jie laiko tik aukštyn žemyn vaikščiojimą. Įtempimui jie neturi prasmės. Todėl manau, kad pakaktų tik vieno, vietoj trijų.

 • Arturas

  O kodel laikikliai duoda nedaug naudos? Paprastai visi tokie papildomi s...kai normaliai kainoja. Gal neverta is viso ju pirkti?

 • Dra

  Sveikas. As tai vartus daryciau atsidaromus i vidu, pvz, atvaziuoji namo (kaip supratau tas keliukas yra siauras ir tau ivaziavimas pasukus 90 laipsniu kampu pro vartus), sustoji ganetinai tolokai, atidarai vartus 180 laipsniu grizti prie masinos, ivaziuoji, uzdarai.

  O jei butu i kiemo puse: vartus uztektu atidaryti 90 laipsniu ir galetum drasiai ivaziuoti, masinos nereiktu taip toli statyti, kad galetu vartai pilnai atsidaryti, maziau vaikscioti su vartais "ratais".

  Na tokia mano nuomone. :)