Cookie Consent by TermsFeed

Blogas

Brewdog Punk Ipa

Brewdog Punk Ipa

Norite kambario kvepiančio taip, kad belieka tik kvėpuoti pilna krūtine? Skonis man skystokas pasirodė, bet kvapai, kvapai...

Teo yra tikrai gerai

 

Kartais nutinka neįtikėtini dalykai. Pradėjusi labai blogai Teo man įvedė internetą ir tuo labai nudžiugino. Moku daug, bet neturiu jokio normalaus pasirinkimo. Praėjo beveik du metai.

Kokybe negalėjau skųstis, kaip ir labai girtis, nes tai yra dsl. Pastaruoju metu dažnokai pradėjo atsijunginėti ryšys. Kokioms 10 sekundžių. Kadangi namie būnu tik vakarais ir savaitgaliais, vis tingėdavau paskambinti ir pranešti apie problemas. Kažkiek trukdė, bet ne tiek, kad negalima būtų naudotis. Ir štai vieną dieną įvyko stebuklas — man paskambino iš Teo. Jie paklausė apie kokybę, nes „mato, kad ryšys negeras“. Jie tai padarė patys! Susitarėm, kad jie atvažiuos ir pažiūrės viską. Pasiskambino, atvažiavo, patikrino liniją. Pasiskambino paklausė ar gali užeiti. Užėjo, patikrino ir pakeitė modemą, nes problema buvo su juo. Kadangi modemas buvo jų, o aš 3 metus negaliu nieko keisti, tai jie už tai nepaėmė jokių pinigų. Po kelių dienų pasiskambino ir pasiklausė ar tikrai dabar viskas gerai.

Neįtikėtina, bet viską padarė taip gerai, kaip tik galima sugalvoti. Džiaugiuosi pasirinkęs juos!