Cookie Consent by TermsFeed

Gipso montavimas 4 dalis

Praėjusį kartą buvo įžanga, o dabar su vaizdais pavyzdys.

Susuktas gipsas aplink ir reikia nedidelės sienelės tarp jų. Nepamiršau jos, specialiai suku prieš tai šonus, taip taupydamas laiką ir gipsą. Kadangi lubų gipsas šioje vietoje skirtingų spalvų, tai puokiai matosi kad jis nepjaustomas.

 

Štai kaip atrodo profilis apačioje:

 

ir viršuje:

 

Ir štai gipsas:

 

Iš tiesų, pirmoje foto gipso tik vienas sluoksnis dar, todėl apačioje ir viršuje matomi palikti tarpeliai. Antrą sluoksnį užsukus, tarpeliai lieka labai nedideli.

Tiesa, toje vietoje, kur suksis profiliai prie gilso, po gipsu yra specialiai palikti profiliai, kad suktųsi į juos. Vien į gipsą tvirtumo nebus. Kad būtų dar tvirčiau - aš prieš sukdamas profilį dar ir klijuoju. NEžinau ar tikrai to reikia, bet man atrodo, kad taip daug tvirčiau. Tiesa, prieš tepant klijus, būtina nuriebalinti (acetonas tam puikiai tinka).

Foto gerai matosi ir kaip pirmojo sluoksnuo sujungimai užtepami fugenfuller. Tepame tam, kad neliktų tose vietose įdubimų. Jei liks - tose vietose sukant gipsą, jis, greičiausiai, lūš.

Na o čia pabaigai kaip dabar darau ties sujungimu lubų ir sienos. Sienos plokštės viršų nupjaunu 45 laipsniu kampu. Ta vietą užpildysiu fugenfuller kai darysiu apdailą.

Palikite komentarąKomentarai
 • Daniel

  Šiaip reikėjo pirma pertvaros daryt po to sienos.

  Prie sieniniu profiliu UW reikia būtinai klijuot garso izoliacine juosta. Ir tarp sienų - sienų, sienų - lubų reikia slydimo juosta.

 • mekigis

  va cia tai darbelio prisidaret papildomo. Nu, bet gal geriau laikis. Seip uniflotu geriau, tik kad brangesnis

 • ...

  Taip reikejo klijuoti sukant gipsa, tarp sienos ir lubu kampo (slydimo juosta), po visko tepliotis fiuleriu ir galiausiai susipjauti juosta. Dabar turesi telpiotis su armavimo tinkleliu kampuose, kas tau kainuos daugiau laiko ir maziau naudos.

 • nuo

  Jas ir klijuoju iškart

 • ...

  kaip per kampus darysi? kad po savaites tavo dekoro visi kampai skils jei fugenfiuleriu tepliosi...nepaprasiau buvo iskart klijuot skilimo juostas?

 • Blakis

  Pagruntuot ispjautas vietas nepamirsk, o jei gipsas dulketas, tai ir ji visa.

 • Namų projektai

  Ooo, veiksmas iki gipso priėjo! Šaunu, aš jau laukiu viso "dekoravimo" proceso.

  Knauf kataloguose tikrai daug info, man rodos visi iš ten mokosi.

 • nuo

  Jis teisus, jei dedi vieną sluoksnį

 • wes

  Yra gi patvirtintos gipso montavimo technologijos, kad ir Knauf saite, pasiziuri ir darai ir nereikia nieko naujo isradinet ir sukt galva kaip geriau. O be to sau gi darai. Man kazkada vienas darbu vykdytojas is Eikos aiskino, kad darant pertvaras nesvarbu kaip det ant profiliu plokstes, t.y. nesvarbu kad plokstes turi nesutapt ant profiliu is vienos ir kitos puses pertvaros. Sakau parodyk is kur tokia metodika ismastei. Tas ieskojo Knauf, Gyproc kataloguose ir nerado, tai teko viska perdaryt jam.