Cookie Consent by TermsFeed

Durų ir langų apdaila

Labiausiai nepatinkantis dalykas yra apdaila aplink duris, langus. Čia žaidimo labai daug. Užima labai daug laiko, o rezultatas nedidelis.

Pirmiausia pabandėmė tiesiog skersinukus susisukti ir prie jų gipsą, bet... gipsas plonas ir pasiraito. Supratau, kad taip nieko nebus ir reikia daryti kažkaip kitaip. Tada padariau taip:

 

Osb juostas prisisukau taip, kad jų kraštas būtų lygiai su stakta. Tada gaunasi, kad gipsas užeina ant staktos visu savo storiu.

Problema buvo kitoje pusėje, kur prie durų storis buvo minimalus ir osb buvo per stora. Teko pavargti kol sugalvojau sprendimą. Nusipirkai metalinę juostą, skirtą lygiam sienų tinkavimui. Maždaug taip atrodo: „_^_“. Kelių aukščių būna. Ir visai gerai man tiko.

Po to visus tarpus užpildžiau vata. Vata būtinai reikia užpildyti, nes šilumos skirtumas fan didelis:

 

Ir užsukau gipsu:

Palikite komentarąKomentarai
 • mekigis

  dazytojai pavargs, kol uzglaistis, vien siules ir varzteliai

 • nuo

  Kol normaliai negyvenu, laikau +14. Todėl nelabai galiu ką pasakyti. Tokie šalčiai tikrai nebaisūs.

 • visa

  Norėjau paklaust kaip geoterminis šildymas. Ar patenkintas šiluma ir kaina? Pats pas save dėjau kieto kuro katilą, bet gaunasi kad žiema dirbt nelabai daug ką gali, nes reikia pečių išvalyt, pakurt, prisinešt malku kitoms dienoms. Ar prie tokiu šalčių užtenka tos "žemės" šilumos?

 • Tandem

  vidury sujungima galima daryt, negalima kraste, bet jeigu ten dvigubas ir suklijuotas popierium, tai laikys simta metu :)

 • G

  negerai tik toje vietoje virs duru taip gipso deti negalima butinai truks:)