Cookie Consent by TermsFeed

Gipso montavimas 3 dalis

Kai pradėjau sukti gipsą, pirmose patalpose dariau vienai, dabar šiek tiek kitaip. Tuo pačiu galiu palyginti kaip geriau, kaip greičiau ir pan.

Dabartinis būdas skiriasi ne kardinaliai, bet tuo pačiu viskas kaip ir visai kitaip. Kadangi nesu sertifikuotas statybininkas, o tik mėgėjas, tai skaitau ir mokausi iš čia esančių komentarų. Man nėra gėda prisipažinti, kad kažką padariau ne iki galo gerai ar galėjau daryti kitaip.

Anksčiau dariau tokia eiga:

 1. lubų profiliai
 2. sienų profiliai
 3. laidai
 4. gipsas

Dabar darau taip:

 1. lubų profiliai
 2. laidai
 3. lubų gipsas
 4. sienų gipsas
 5. sienų profiliai

Ir tas ir tas būdas turi minusų, o tuo pačiu ir pliusų.

+ Pirmuoju atveju viską galima pasidaryti vienam, o po to pasikvietus kažką į pagalbą sukti tik gipsą.

+ Antruoju atveju luboms sutaupoma gipso ir laiko, nes nereikia plokščių pjaustyti. T.y. tik galus nupjauni kiek per ilga ir viskas. Darbas beveik be atliekų.

+ Antruoju atveju sienoms taip pat sutaupoma gipso, nes perimetrą susuki beveik be atliekų. Išsimeta tik langai. Na dar jei skiriasi gipsas ir osb patalpose - ten taip pat kažkiek. Bet realiai labai mažai kas lieka.

- Antruoju atveju lubas suki eilėmis. T.y. pasuki gipsą, tada montuoji pertrvaros profilį, prakiši laidus ir taip toliau. Galima tiesiog laidus prakišti per gipsą, o profilius po to prisukti, bet aš esu tas, kuris kai daro, nori, kad būtų tikrai gerai. Viena kryptimi eina lubų profiliai ir per gipsą prie jų galima prisukti, o kita - deja. Todėl ten dedu skersinius.

Palikite komentarąKomentarai
 • Japas

  Aha,kieciausiai tai,kad pirmiausiai sienu gipsas, o po to-profiliai.

 • SVAIKA

  Noriu paklausti kaip apsiuti lagu atkosus su gipsu?

 • Anonimas

  pirmiausiai sienos paskui lubos

 • belekas

  4. sienų gipsas

  5. sienų profiliai

  cia, kaip ginekologas auto taise per duslintuva:)