Cookie Consent by TermsFeed

Dovanoju pusę baro

Kažkas žinote, kažkas ne, bet baras "Local pub 3" uždaromas visam laikui. Tai nusprendžiau per dieną po mokyklų uždarymo. Yra kelios to priežastys:

 1. Karantino metu nežinau ar sugebėsiu mokėti nuomą iš savo santaupų už abu barus. Pasirinkau saugesnį variantą - saugoti vieną.
 2. Jei sugebėsiu sumokėti nuomą karantino metu, nesu tikras, kad sugebėsiu išlaikyti abu barus po karantino, kol jis taps pelningu.
 3. Baras vis dar buvo nepelningas, bet buvo aiškus augimas ir tikrai svarstėme apie lauko terasos įrengimą. Skaičiavau, kad nuo rudens baras turėjo save išlaikyti.

Atėjo laikas viską, kas mano išmontuoti ir išsivežti. Nuoma apmokėta iki gegužės 15. Liko nebedaug.

Kadangi aš labai tingiu viską išmontuoti, išardyti ir išsivežti. Kadangi baras buvo įrengtas su labai didele dalimi manęs. Kadangi lankytojų srautas augo. Kadangi tikiu, kad toje vietoje baras gali būti ir gali gyvuoti. Matyt todėl mano pasąmonė sako, kad reikia įdomaus eksperimento.

Dovanoju 49% baro. Svajojote turėti barą? Norite jame tvarkytis taip, kaip jums atrodo geriausia? Norite turėti nemokamą konsultantą, turintį tikrai daug patirties šiame versle? Dovanoju pusę baro ir visišką laisvę.

Ko reikia iš jūsų?

 1. Pusę metų mokėti nuomą ir kitas išlaidas be manęs. Jei dirbsite patys - tai bus paprasta.
 2. Dirbti bare pačiam. Be to baro neužkursite pilnu tempu.
 3. Viskas.

Turite klausimų - rašykite ir atsakysiu. Jei tai bus populiarus klausimas - papildysiu šį įrašą. 

Neturite klausimų - rašykite savo motyvacinį laišką man ir vienas jūsų galės turėti savo barą.

Palikite komentarąKomentarai
 • Aurex

  Sveiki. Kurioje vietoje

 • Vidmantas

  čia yra socialinis eksperimentas. Man nereikia investuotojo. Norite, pirkite visą barą, norite steikite nuo nulio. Viskas jūsų rankose. Tačiau skaityti reiktų prieš komentuojant.

  Baimės dėl rizikų gali būti. Klausimas ar turite 50-70k atsidarymui baro ar ne. Jei turite ir norite - pirmyn. Jei nenorite, tai jūsų komentarai beprasmiai. Versle rizikų daug. Versle daug sėkmės atvejų susiradus gerą partnerį. O gauti nemokamas konsultacijas yra nerealu. Tai ne tik gera dovana, bet ir rizikos sumažinimas labai didelis. O apvogs, apgaus, išdurs - ne viskas pasaulyje juoda ir ne visada apie kitus galvokite blogiausiai.

 • Vytenis

  Ted: ne tik moki nuoma, bet ir dirbi, rizikuoji būti atšauktas (direktorius skiriamas daugumos), rizikuoji, kad laiku nepaskelbei bankroto ar įlįsti į teismus dėl suteiktų paskolų. Paprasčiau palaukti, kol susirinks žaislus, išsiveš ir išsinuomoti patalpas pačiam :))

 • Ted

  Ta prasme tu moki nuoma o tas su 51% paketu paema puse uzdarbio ir esant geresnei situacijai gali istatyti tavo lagaminus uz duru?

 • Kestutis

  Kokia nuomos kaina?

 • Tomas

  Kaip suprasti puse baro?

 • Ernestas

  Labai viliojantis pasiūlymas , tai taptų mano svajonės išsipildymo , jau 12 metu judu ta linkme , kad pasieksiu tai ko noriu ir turėsiu savo barą