Cookie Consent by TermsFeed

Dovanoju pusę baro #2

Būtinai paskaitykite pirmąją dalį, prieš skaitant šią.

 

Kol viešinau pats privačiam savo FB ratui, žmonės kreipėsi, domėjosi saikingai. Šiandien 15min.lt parašė straipsnį ir padarė jį TOP 1. Labai smagu, bet tuo pačiu gavau labai labai daug žinučių FB ir skambučių.

Pirmadienį arba antradienį pasirodys ir mano interviu KK2 per TV.

Nusprendžiau čia surašyti daug dalykų, kurie įneštų daugiau aiškumo ir atsakytų į dažniausiai užduodamus klausimus.

Pradėkime nuo to, kad visas šitas dalykas yra socialinė akcija. Tai nėra investuotojų paieška, tai nėra noras pasiskolinti pinigų. Vienu sakiniu: tai yra orientuota į žmogų, kuris turi svajonę turėti savo barą. Aš 10 metų norėjau baro. Atsidariau ir tuo iki šiol labai labai džiaugiuosi. Tiek metų trūko, nes neturėjau pakankamai pinigų ir neturėjau žinių. 

Aš siūlau pusę baro. 49%, jei būti tiksliam. Ir čia praktiškai visi "heiteriai" aiškina, kad tai nėra pusė. Dažniausiai jiems neatsakinėju, nes jiems nereikia baro, jie neturėjo tokios svajonės. Juos mokykloje mokė, kad pusė yra 50%. Ir tai yra gerai (kad mokė, kad lankė). Žiūrėti reikia iš kitos pusės. Žmogus gauna 49% įmonės su nemažu įdirbiu, su pilnu įrengimu. T.y. Gauna nemokamai galimybę neišleisti apie 25000€. Gauna mano konsultacijas nemokamai. Žmogui, kuris turi bent kiek darbo patirties skirtingose srityse supras, kad tai yra verta labai daug.

Kodėl 49, o ne 50 ar 51? Visų pirma, tai kai nežinai su kuo turėsi reikalų, atiduoti nemokamai 51% yra kvaila. Daugiau neturiu ką čia parašyti. 50:50 yra pati durniausia situacija atsiradus rimtesniam ginčui. O kai nežinai su kuo turėsi reikalų, 50:50 yra mirties nuosprendis verslui. Pasakysiu viena - 49% dovanų yra nenormaliai daug.

Tai nėra dovana, nes žmogus turės įdėti savo pinigų. Žmogui dirbti turi būti motyvacija. Žmogus turi suprasti, kad čia yra verslas ir reikia siekti pelno. Jei jums pasiūlytų nemokamai rimtą profesionalų įrankį - pasiimtumėte? O jei reiktų primokėti 100€ už jį? Parduoti tikimybė labai maža. Pirmuoju atveju imtumėte negalvoję, o antruoju - susimąstytumėte. Tas pats ir čia. Žmogus turi įdėti savo pinigų, kad noras uždirbti arba dirbti, kad reiktų įdėti kuo mažiau, būtų kuo didesnis. Reikalavimas labai paprastas - mažiausiai 6 mėnesius dengti visus įmonės nuostolius.

Dar vienas klausimas, kuris labai natūralus: kokios yra išlaidos? Nuoma - 1100, komunaliniai mokesčiai - 150-500 (priklauso ar dirba virtuvė), buhalterija ir kitos - iki 800. Dėl nuomos reikia derėtis šiuo laikotarpiu.

Rašykite komentarus, atsakysiu. Aišku, jei bus prasmė. Nerašykite komentarų jei jums neįdomus šis pasiūlymas. Nėra tam jokios prasmės. Geriau rašykite eilėraščius.

 

Palikite komentarą