Cookie Consent by TermsFeed

Dovanoju pusę baro #3

Praėjo beveik mėnuo nuo mano sugalvoto baro išgyvenimo plano. Daug emocijų, daug komentarų ir po to tyla iš mano pusės. Nenorėjau rašyti iki šios dienos sąmoningai. Bet viskas paeiliui.

Apie šį planą rašė portalai, rodė televizoriai ir dar parašys spauda. Kai kurie patys tai pastebėjo, kai kuriems padėjo Marius. Ačiū jam už pagalbą. Visada įdomu bendrauti su žurnalistais, nes didžioji dalis jų nuoširdžiai domisi tuo ką pasakoji, kas vyksta. Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesitikėjau to. Tačiau tarp "tikėtis" ir "pavyko" dažnai yra didelis tarpas. Dar kart noriu padėkoti žurnalistams už dėmesį ir nuoširdų susidomėjimą.

Dažniausiai žmonės užduoda klausimą: ar daug žmonių susidomėjo?

Tiesa sakant, buvo dvi kritinės dienos, kai nežinojau ar iškęsiu, nes rašė, skambino visais įmanomais būdais. Kitom dienom viskas buvo proto ribose. Ką padariau gana greitai - pradėjau prašyti parašyti motyvacinį laišką. Juk jei nori kažką gauti dovanų - parašyti "kodėl" nesudarys problemų? Net aš nesitikėjau, kad tiek mažai laiškų gausiu. 

Buvo žmonų, kurie norėjo investuoti į šį barą. Buvo žmonių, kurie norėjo investuoti į abu barus. Buvo tokių, kurie norėjo dalies pirmojo. Buvo tokių, kurie matė dideles perspektyvas plėtroje. Tikiu ir aš, bet blogai, kad vis dar neturiu aiškaus vaizdo ir turiu visą kalną dalykų, kuriuos noriu išbandyti. Buvo tokių, kurie nesugeba sakinio suregzti. Buvo ir tokių, kokių tikėjausi.

Turėjau pasirinkti vieną, o pasirinkimai buvo labai įvairūs. Živilė. Toks žmogaus vardas, su kuriuo šiandien pasirašėme dokumentus. Štai ir priežastis, kodėl iki šios dienos nieko neviešinau.

Taigi, yra realus žmogus, realiai nuo šiol atsakingas už barą. Sakydamas, kad pradėsiu viešinti jos būsimus darbus šiek tiek meluočiau - dvi dienos puikaus darbo ir turime terasą prie baro. Puikią, jaukią terasą. Kitą savaitę atsidarysime! Sekite FB ir Insta.

 

Palikite komentarą