Cookie Consent by TermsFeed

Tauras Porteris

Tauras Porteris

Tauras išleido naują alų - porterį. Man teko jo paragauti prieš porą savaičių, kai dar lentynose jo nesimatė, bet neskubėjau su aprašymu. Paragavau pats, paragavo draugai. O dabar galima ir pasakyti ką apie jį galvoju?  :)

Susitarkime, kad alus buteliuose yra lyginimas tik su alumi buteliuose. Nereikia fantazuoti, leistis į beribes keliones. Turime parduotuves, kuriose stovi butelinis alus.

Pirmą kartą ragaudamas laukiau kažko panašaus į Kauno Senąjį Porterį, bet nusivyliau. Ne blogąja prasme, o ta, kad mano lūkesčiai subliuško - jis kitoks. Jis kur kas arčiau Volfo Engelman Porterio. Skonis švelnus, subalansuotas. Spalva visiškai juoda. Man skonis gal kiek per švelnus, bet tai leidžia šiuo alumi mėgautis ne išskirtiniais atvejais, o dažniau. Tikrai neblogas alus gavosi Taurui, todėl visi bėgte į parduotuves ragauti.  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • Kunakas

  Skonis tikrai netikėtas, bet manęs nesužavėjo... Kauno Senasis liko pirmoje vietoje!

 • nuo

  Aiškaus degėsio skonio jame nėra

 • Daalius

  Paragavau vakar, man visiškai nepatiko, kažkoks šlykštus degėsis.

 • Karolis

  tikrai ne kiekvienas ir tas nėra privaloma... tuo ir skirasi banalioji pilkų piliečių masė nuo to ką čia žmogus parašo... dėl to populiariausias alaus utena švyturys kalnapilis :)

 • Karoliui

  Nusisneki brolau konkreciai. Nereikia absoliutinti zmogaus rasliavu. Negi kiekvienas visur turi pabrezti, kad cia tik jo vienintelio nuomone. Jei man neskanu, tai sakau sudas, Vsio. Koks tau skirtumas.

 • Karolis

  tu ir rašyk savo nuomonę, įvertink, bet išlik neutralus. rašyk viską kaip yra, nes matai liaudžiai nepatinka, "gavau, kol dar parduotuvėse nebuvo..." ta prasme jaučiasi skanesnis iš skanesnių.. po tokių žodžių. ir kai sakai savo nuomonę, turi ir likti prie jos iki galo. šūdinas-tau, nereiškia visiems... "Apie alų skaito ne vienas, kuris nori paragauti neragauto, bet nenori nusipirkti šūdino alaus.". gal geriau? ...man asmeniškai, mano nuomone šūdino alaus.

 • nuo

  Paskaityk kitus mano alaus aprašymus ir rasi ne vieną tokį sakinį. Aš esu už tai, kad reikia ragauti visų rūšių alų, jei nori daugiau mažiau jausti skirtumą tarp alaus. Apie alų skaito ne vienas, kuris nori paragauti neragauto, bet nenori nusipirkti šūdino alaus.

 • Karolis

  "Tikrai neblogas alus gavosi Taurui, todėl visi bėgte į parduotuves ragauti" pigūs žodžiai gavos, ypač paskaičius paskuičius tavo paskutinį parašytą postą "Neskatinu nieko nei gerti, nei......" :) juk tu neturi teisintis. ok paprašė padegustuoti, ir parašyt nuomonė ta prasme- pareklamuoti. bet tas "bėkit ir ragaukit..." nu bbd. būk vyras. šiaip aš ir už šitą porterį. šiaip laukiu kada pareklamuosi kokį čiužinį ir sakysi aš jo nereklamuoju jis iš ties fantastiškai geras už tokią kainą ir panašiai :D

 • nuo

  Neskatinu nieko nei gerti, nei laikytis blaivybės. Kiekvienas turi savo galvą. Alų aprašinėju dažnai, tačiau įrašus retai kada parodau kaip naujus. Pirktas - nepirktas tai nereiškia, kad mano nuomonė apie alų pasidaro iš blogos gera. Jei tai yra šūdinas alus, kaip naujasis Utenos, tai taip ir parašysiu. Niekam niekur nepasirašiau, niekas iš manęs iki šiol neprašė rašyti gerai arba blogai.

 • Darius

  kai neziuri teliko, rekia gi kazkuo uzsiimti(pvz. ragauti alu). kai is alaus gamintoju gauni jo nemokamai (darom tokia prielaida is citatos: "teko jo paragauti prieš porą savaičių, kai dar lentynose jo nesimatė"), tuomet galima ir kiek imanoma nesaliskai(?) parasyti apie nauja produkta. matyt, Googlej ivedus konkrecia alaus rusi, Vidmanto puslapis gan aukstai stovi, jei aludariai tokie suinteresuoti "pafundyti" jo autoriui :)

 • studentas

  rasyti nuomone galima :) bet nereikia agituoti, plius pateikiama vaizdine medziaga, manau... Istatymu yra draudziama alhoholio reklama.

 • Dainius

  to na, studentas:

  http://www.nulis.lt/alus

  vieni uzsakymai ir reklama :D Zmogus tiesiog raso savo atsiliepimus ir tiek.

 • rapolas

  zmogus issake savo nuomone ir man asmeniskai nesvarbu ar jis uz tai gavo pinigus. pats isgersiu ir suzinosiu kaip kas.

 • studentas

  Administracine tvarka bausti uz reklama

 • na

  kazkoks jausmas kad tai uzsakomasis straipsnelis:)