Cookie Consent by TermsFeed

Tauras 1860 Jubiliejinis

 

Tauras 1860 Jubiliejinis

 

Naujas lietuviškas alus. 150 Tauro metų jubiliejui paminėti išleistas produktas. Labai solidžiai atrodo. O dabar apie skonį. Niekas nepasakys, kad blogas alus. Jis tikrai neblogas, nors išraiškingo skonio norėtųsi tokia proga. Šis alus turi vieną didelį minusą. Galvojau, kad pasirodė, bet po kelių bandymų - visada tas pats. Pradėjus gerti viskas tvarkoje, o po pusės bokalo lieka vanduo. T.y. skonis alaus, bet visiškai „išsibezdėjusio“. Bet drąsiai galite pirkti, nes išpilti neteks  :)

Palikite komentarąKomentarai
 • alaus zinovas

  Man po Tauro tradicinio poto labai bloga daros. Daznai ji geriau su draugais ir rytais labai bloga buvo. Db to tauro nevartoju. Nuo kito alaus bloga nedaros kaip nuo Tauro.

 • antanas

  alus visai neprastas,gan skaniai suejo:)

 • nuo

  Tu teisus. Bet skonis priklauso ir nuo pašalinių kvapų, nuo to ką valgei prieš tai, kokia tavo nuotaika.

 • Marius

  taip ispudis labai stipriai itakos nedaro. bet kai tie skoniai skirasi labai mazai, tai ir to pakanka alui laimeti kliento simpatijas. jei alus myzalo atsiprasau, skonio, tai nepades joks ipakavimas. bet visais kitais atvejais tai daznaiusiai suveikia, sie mazyciai skirtumai gali daug pelno atnesti tai ar kitai kompanijai. juk mes irgi laikome sokolada skanesniu jei jis ipakuotas graziai, tarkim i blizguti, o pabanddykime ta pati sokolada ipakuoti i popieriu,ir paragaukim. sakau paragaukim ir tada sakykim. nes is anksto as aisku kad pasakysiu, bus tas pats, bet kai realiai ragauji, mus pasamone kitaip itakoja.....

 • Darius

  nesuprantu kaip galima diskutuoti apie SKONI. bet koki. Juk tai toks individualus dalykas. Pvz. man joks alus nera skanus(nesakau kad kartais as jo neisgeriu), net vanduo man yra daug skanesnis :)

 • nuo

  Įspūdis nedaro alaus skaniu. Daro, galbūt, skanesniu. Bet jei alus neskanus - jis yra neskanus.

 • Marius

  siap daugelis tyrymu irodyta kad alaus skoniai labai panasus, JEI NEZIURETI I IPAKAVIMA ir PREKES ZENKLA. taigi daug duoda emocijos, ir siuo atveju jubiliejinis ipakavimas mus privercia galvoti kad cia turi buti skaniau, SKANIAU IR TAMPA :) na cia tik toks psichologinis pastebejimas, kad lyginti gerima reikia neutralioje taroje, ir gerti uzsimerkus.