Dienos
Mirtini vaistai
Ar gertumėte tokius vaistus, kai jų lapelyje yra parašyta tai (žiauresnes suprantamas man vietas pabraukiau):
Aš geriu. Noriu tikėti medikais.
Man kyla kitas klausimas - kaip galime registruoti tokius vaistus?
Ar gertumėte tokius vaistus, kai jų lapelyje yra parašyta tai (žiauresnes suprantamas man vietas pabraukiau):
Aš geriu. Noriu tikėti medikais.
Man kyla kitas klausimas - kaip galime registruoti tokius vaistus?
INUTĖ
Brexino reklamacijoje aiškiai parašyta, jog senyviems pacientams šie vaistai nepatartini, o virš 80-ies metų gerti negalima. Man 84. gydytojas išrašė. Negeriu .Bet pasipiktinau, nes man atrodo, kad mūsų gydytojai dabar žino tik tiek - NUO SKAUSMO - tai ir išrašinėja. Galima būtų ir teimuose pasiaiškinti, tačiau kur kas matė, kad varnas varnui į akį kerta?
Anonimas
Jokio šalutinio poveikio.
Anonimas
O man tiko, jokio šalutinio poveikio nepastebėjau
tomas
man nuo situ vaitu berimas ziaurus prasidejo kaip dilgeline 2 diena praktiskai 80% kuno isberta ziauru ,pries vartojima paskaites salutinius poveikius dar labai abejojau gerti ir abejones pasitvirtino
Juozapas
pradėjus vartoti šiuos vaistus, kuriuos vaistininkas gyrė ir siūlė net susiriesdamas, prasidėjo įvairios komplikacijos kurių ankščiau niekada nebūdavo. Perskaitęs instrukciją supratau, kad tai ne vaistai , o gryniausias nuodas, trenkiau juos į šiukšliadėžę ir baigėsi visos bėdos... juk yra tikrai ir kitų gerų, patikrintų vaistų nuo skausmo. Saugokite savo sveikatą.
birute
katik baigiu vartoti siuos vaistus,savaite raizo vidurius,ziuresiu,kai nebegersiu,jei praeis tai bus aisku,kad salutinis poveikis,nu ir velniop tokius vaistus,viena gydai,o kitka skaudet pradeda
ina
parase brehin tai pradejus gerti taip uzkietejo viduriai kad nebezinojau ko besiimti ir kai nebeisejau lau tai nuejau pas seimos gydytoja nieko kito neliko kaip griebtis ricinos ir tai tik po antro buteliuko isejau lauk su bauisiu skausmu daugiau tu vaistu nebenaudojau
Aš kaip kada pats nusperku
kiek bandes vaistu nuo skausmo, šitas geriau veikia už juos visus. Kažkada stomatologė nurodė. Kai buvo ištines žandikaulis. Turiu problema pastoviai su vienu dantimi negyvu, jis sveikas nekiauras, bet kiekviena rudeni pirma kart pašalus kojas ji visad pakelia aukštyn ir prasideda uždegimas. Šitas vaistas veikia kaip reikiant, jokių šalutinių poveikių neastebėjau. Bet nereikia kamuotis kelias dienas, kol atslugsta patinimas.
dana
as turiu koju pentinu problema labai skauda peda tai daktare paskyre brexin tai po 3 dienu taip sukilo remuo kad nezinojau kur detis va taip
rut
visų nesteroidinių priešuždegiminių vaistų šalutinis poveikis panašus. tam ir yra indikacijos kada juos reikia gert. o kada nereikia nieks ir neliepia dažniausiai.
DMB91
Prostitucija, narkotikai, ginklai, nafta, ... farmakologija...
nuo
Ona, ačių. Kad susitaręs tai tikrai, nes vaistai brangūs (apie 2 Lt tabletė) ir lapeliai ten iškart jų užpildyti buvo.
Ona
O kodel brexin liepe gerti? Turbut su firma jau koki susitarima turi, kiek uz juos mokejai?
Lygiai tiek priesuzdegimiskai ir skausma malsinanciai veikia ibuprofenas. 1.pigiau 2.senai rinkoj, patikimesnis, nes labiau isbandytas. 3.skiria ji net vaikams. Deja, ir tas turi daug salutiniu poveikiu, kaip ir kiekvienas vaistas. O firmos PRIVALO lapelyje parasyti VISUS salutinius, kuriems irodyta kad atsirado nuo ju vaisto (kam idomu, galit pasidometi - farmakologinis budrumas).
Nepageidaujamų reiškinių pasireiškimo dažnis apibūdinamas taip:
labai dažni ( 1/10),
dažni (nuo 1/100 iki <1/10),
nedažni (nuo 1/1000 iki <1/100),
reti (nuo 1/10 000 iki <1/1000),
labai reti (<1/10 000).
nuo
Man nuo uždegimo jų reikia. Koja ištinusi, tai liepė gerti savaitę :)
uriukas
Vienas draugas kadaise jautė kažkokį kojos raumens tirpimą, tai gydytojai irgi buvo prirašę vaistų, nuo kurių "gali sutrikti regėjimas, kartais iki visiško apakimo". Tai nusprendė, kad geriau nutirpus koja. Ir ką gi - praėjo gal 10 metų, o jis vis dar paeina ir mato abiem akim. Sprendimas buvo geras.
a
Visi vaistai daugiau ar mažiau yra nuodai
Ricardas
dar nepasireiske, ne vienas salutinis poveikis? :D
:o)
ir ne vieni su tokiom indikacijos . kyla klausimas jie gydo ar zudo.
paziurekit i farmacininkus ir i bankininkus. ju pilys labai panasios
martynas
Per bioetikos paskaitas apie tai šnekėta.. Tai čia tie susirgimai nurodyti kaip "gali būti" ir vienam iš tūkstančio ar net iš 100 000.... šansas gana mažas.
O esmė viso to, kad dažnai tokios ligos nennurodomos, nenorint išgąsdinti pacientų. "o jeigu kas..." tada teismai, bylos...
Esmė ta, kad gydytojai apie vaistą gauna apie 40, o kartais ir daugiau psl informacijos.. netgi dar4me tyrimą ir žiūrėjome kiek informacijos pateiktos gydytojui ir esančios paciento lapelyje sutampa. dažni atvejai, kad yra nutylima apie mirtinas ligas, tačiau gydytojas būna skaitęs jam pateiktą informaciją ir drąsiai skiria vaistus, nes ŽINO kad jos negresia.
SpX
o kas cia per vaistai ?
aiskauda
čia maždaug aštrių pojūčių žmonėms :) gal pavyks ir liksi gyvas...
saulias
man baisesnis atrodo nagu augimo sutrikimas ir plauku slinkimas, eina sau :)) negerciau tokiu vaistu