Cookie Consent by TermsFeed
Komentarai
 • Jonas

  Reikejo pirkt Krombacher Hell, visai kita kokybe

 • Gotiško šrifto žinovas

  Visiškai sutinku dėl komentarų apie alų bei užrašus :) , tik manau inicialai kaip ir pati pavardė parašyta anuomet buvusiu Gotišku raštu arba jo įtakoje ir tas šriftas gali būti baisus tik mūsų kartai, bet anuometei :)

 • PETRAS

  Aš išsiverdu naminio alaus duotu patarimu.čia parašyta viskas teisingai" pirmaklasiui\'. Norint pasigaminti stipresnio alaus aš papildomai dedu puslitrį medaus kartu su skystu salyklu ir kartu pavirinu.Gaunasi skanesnis alus.Greičiau,pertrumpesnį laiką įrūgsta 27 laipsnių temperatūroje ir dedant vieną gramą alaus mielių vienam litrui misos.Nebandęs--nežinosi.Čia yra savos rūšies menas pasigaminti skanų gėrimą.

 • EENamas

  Užkliuvo man teiginys, kad šiluma eina į viršų. Teisingai turėtų skambėti - šiltas oras kyla į viršų, o šiluma sklinda į visas puse vienodai tiek spinduliavimo būdu, tiek kondukciniu, vienintelis konvekcinis būdas, kada šilumą nuo paviršiaus perneša oras, šilumą pernešą aukštyn.

  Buvo, sutikau vieno protingo statytojo blogą, kuris parašė: šiluma kyla aukštyn, todėl grindų šiltinti nereikia :D. Taigi, neteisinga taip sakyti. Šiluma perduodama trimis būdais - 1. spinduliniu (infraraudonieji spinduliai), 2. kondukciniu (šildom vieną šaukšto dalį, bet šyla ir kita), ir konvekciniu (kada šalia šildo objekto esantis oras sušyla ir kyla aukštyn nusinešdamas šilumą).

 • Vidmantas

  Lytagroj ieškokit

 • Vaidotas

  Reikia lataku Nicoli sujungimo kampo 90*. Vilniuje

  Kokiu adresu ir kaina?

 • Vycka

  Kaip keisti tel nr DSC PK5501 per pulteli, be jokiu usb ir kompiuteriu? Tikrai galima, nes jau buvau taip dares. Tik pasikeiciau telefona ir pradingo SMSe rasyta instrukcija ir dabar nebeprisimenu :( bet pamenu, kad kazka reikejo telefono numeriu siusti ir is pacio telefono. Nepamenu, ar per pukteli kazka dariau.

 • srth

  žiauriai skanus, dažnai paragauju, tikrai rekomenduoju

 • Anonimas

  Jokio šalutinio poveikio.

 • Vytautas

  Labas ,aciu tikrai tai paprasta ir asku ,sekmes jums

 • rimas

  gerai yra gerai tai kas visada super gerai isverciama tvarkyngai ir teigiamai norimai ir tik tinkamai suteikia ir padeda pasiulomas ir daromas timkamumas aciu jums dekingai

 • Marė

  Megrame jau prarado savo gerą vardą. Jų langai ir durys į terasą jau po pusmečio ėmė lūžinėti, kai kurie užstrigo ir liko pusiau praverti, reikėjo plėšti, kad atidaryti. Išlūžinėjo beveik visų langų detalės - tragedija, o ne langai. Meistrai - chamai, neįmanoma nei jų išsikviesti, nei su jais susišnekėti. Nors garantija dar tebegaliojo, teko samdytis kitus meistrus, kad nors kiek paremontuotų Megrame broką. Kai Facebook\'e parašiau neigiamą komentarą po jų reklama, tai mane iškart užblokavo. Rekvizitai.lt irgi nerasite nė vieno neigiamo komentaro, nes ten tiesiog nėra tokios galimybės. Užtat niekur nerasite jokio neigiamo atsiliepimo apie šią sūdarankių ir melagių firmą.

 • dainius

  За час до рассвета. na nera puikus. personazai idomus, ypac Katinas. bet lokacijos labai liudina. viskas nusilmuota tam pacias apliestam fabrike :) ) serialo neiveikiau

 • Artūras

  Tik ne Megrame !!!

  Dešimt metų vargstu su jų gamybos langais ir plastikinėmis durimis. Statydamas namą susidėjau 6 kamerų, 3 stiklų langus, kurie tuo laiku buvo vieni iš geriausių. Vienų iš plastikinių durų varčia susėdo jau po kokio pusmečio. Iš vidaus per viršutinį kampą matau dangaus žydrynę (įstrižainių skirtumas beveik 2 cm). Visų langų apatinėje dalyje nėra jokio fiksavimo vėjai pučia kaip per neuždarytą langą, žiemai tenka klijuoti juostas kaip tarybiniais laikais.

  Kol vyko statybos, nelabai kreipiau į tai dėmesio, maniau gerai nesureguliuoti, per tą laiką bankrutavo juos pardavusi ir montavusi įmonė, tad kol susigaudžiau kreiptis tiesiai į gamintoją buvo praėję penki metai ir vienas mėnuo (tai yra vienas mėnuo po garantinio termino ). Su kokiu palengvėjimu tai išsiaiškinusi "Megrame" darbuotoja pasakė, kad garantinis terminas jau pasibaigęs ir mandagiai pasiuntė mane ant trijų raidžių. Paklausus, kaip išspręsti problemą bent su durimis pasiūlė nusipirkti naujas...

 • Ona

  Rašykite dienoraštį

  Darykite rangdarbius

  Pagaminkite atvirukus