Cookie Consent by TermsFeed
Komentarai
 • Vidmantas

  Labai ačiū už protingą komentarą.

  Dėl nesilaikymo, tai pabandysiu tada nedidelį plotą ir pažiūrėsiu kaip bus.

  Siena yra įtrūkusi, bet jau seniai ir daugiau nesėda, tai gal čia ir teisingas pastebėjimas, kad nepadės jei tiek metų stovi. Neturiu profesionalų statybininkų draugų, todėl pats ieškau info ir dėliojuosi. O hidroizoliacija padės gal nepkiti taip aukštai. Plius klijuojant polistirolą gal geriau laikysis.

 • Darius

  Manau, nesilaikys betonas ant to akmenu/zvyro pamato arba bus labai sunku ji "nutinkuoti". O siena kur nors yra skilusi? Jei ne - tai net toks pamatas, vadinasi, buvo pakankamas (iki isplovimo), jei jo gylis nuo zemes pavirsiaus bent 80 cm. Vargu ar pastatas smenga, jei smegtu, tikrai matytusi itrukimai pamate ir sienose, nes niekada nesmenga visu perimetru vienodai, O kampuose papildomos atramos irgi manau naudos neduos, nes esamam pamate garantuotai nera armaturos ir jos gali tik pabloginti situacija, nes nepasiskirstys tolygiai apkrovos. Hidroizoliacijos tepimas irgi nuo nieko negelbes nes dregme ir toliau kils per pamato pada. Reik tiketis, kad yra padeta hidroizoliacija tarp pamato ir sienos ir, manau, to pakanka. Juostiniams pamatams svarbu, kad isalas nebutu gilesnis nei pamatas, kad ju "neiskeltu", o ne, kad nesmegtu. O jei dregsta rusys, visos numatomos priemones irgi nepades, gal tuomet drenazas daugiau padetu visu perimetru. Cia tik mano nekvalifikuota nuomone, jei turi patikima specialista, patarciau pasisnket, o as tai nieko nedaryciau su pamatu ir geriau laika ir medziagas investuociau i storesni siltinimo sluoksni. sekmes.

 • šariuks

  Rašote nesąmones,5.val.iš kur traukia.5.min.nuplikote karštu verdančiu vandeniu.atskirame kojele.Paverdame 30.min.ir pakepiname ant sviesto su prieskoniais.skanaus..padažui grietinėlės.

 • Remis

  " lango šiluminė varža daug didesnė nei sienos". Tikrai ne. Termovizorius tiesiog užfiksavo šaltą sieną ir galbūt nuo saulės šiltą langą. Termovizorių geriausia jungti saulei nusileidus

 • Renata

  Sveiki, ar po PKR operacijos jums skyrė kraują skystinančius vaistus? Jei taip, kiek laiko reikėjo vartoti?

 • Antanas

  Ačiu

 • Marius

  Nesąmonė kazkokia

 • StatybininkoNamas

  Rekomenduoju pabandyti kristalinę betono hidroizoliaciją, ji dirba betono porose ir kapiliaruose. Bet pačiam turbūt nepavyks pasidaryti. Tam reikalinga speciali įranga. Nors reikia ieškoti tinkamos technologijos.

 • Vidmantas

  Geriausia vesti atskirą laidą. Magnetukas jungiasi per varžą. Jei norės sujungti į vieną judesio daviklį ir magnetuką - visada tą padarys vėliau

 • Mindaugas

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti, o kaip pajungti langų magnetuką? Kokį laidą naudoti magnetukui? Kaip teisingai įvesti laidą į lango rėmą? Ar magnetukai poruojami kartu su judesio davikliu zonai ar ne? Vienas elektrikas sakė, kad reikia atvesti laidą iki judesio daviklio ir tada nuo judesio nusivesti į magnetinį. Kaip tai matysis klaviatūroje? Bendrai - \'Zona X: alarmas\' ar \'Zona X: durys atidarytos\' ar \'Zona X: judesys\' ar abu kartu, jeigu užeisiu į kambarį?

  Labai ačiū,

  Mindaugas

 • Anonimas

  Tai čia chema per paskistimo dėžutė,per nulinė gisla. a jaigu be jos jungti, kaip tada?

 • Nuo

  Jei išimsi lauko sirenoj akumuliatorių tai ji nerėks.

 • Giedrius

  Sveiki! Nesu signalizacijų meistras o ir elektriku nedirbu. Turiu viena problema : mamai 73-ji metai. Jau gerus 7-nis metus mama nebenaudoja signalizacijos. Kadangi nudusęs centralės akumuliatorius (pirmasis laikė apie 10 metų o sekantys 2-3 metus(!?) ir kaip ji išsireiškė - "man per brangu juos kaitalioti taip dažnai" - pareiškė norą ją išmontuoti. Niekaip neprisišaukiam meistro kuris vykdė jos priežiūra (tipo labai užsiėmęs) . Kaip man išjungti lauko sirena be žviegimo? Signalizacija bute, devynaukštyje... Nemažai mažų vaikų kaimynystėje, o ir pačiam stresą kelia tas žviegimas, plius yra vidaus sirena (kiek žinau - lygtais ji be savo, vidinio akumuliatoriaus, tad neturėtu ji kelti problemų ir triukšmo (patikslinkite jeigu klystu). Busiu labai dėkingas už visas konsultacijas! Lauksiu atsakymo ir palinkėsiu gražių dienų!

 • Anonimas

  Kokių perjungejų yra dar

 • Anonimas

  Geriausias alus kuki ragavau Azijos salyse