Cookie Consent by TermsFeed

išplanavimo derinimas

sekmadienį gavau iš architekto namo išplanavimą. sorry originalo nedėsiu, bet surašysiu tik pastabas, kurios gali kažkam praversti:

  • duris reiksi stengtis daryti atidaromas į koridoriaus pusę. tada nelieka įdubimo ir gražiau vizualiai atrodo. to, galbūt, neverta daryti vaikų kambaryje, nes lakstydami vaikai darinės duris ir eidami koridoriumi galite būti nemaloniai nustebinti.
  • tarp pirties ir kitų patalpų reiktų daryti tamborą (atskiriamą patalpą). t.y. turi skirti dvejos durys. tambore turėtų būti gerai vėdinama. taip pasisaugosite nuo daugybės garų patekimo į namą.
  • duris į sandėliukus, boilerines darykite sienos viduryje. taip iš abiejų pusių tilps lentynos.
  • papildomas langas - papildomi pinigai. pagalvokite ar jų tikrai visur reikia.
  • židinį geriau daryti uždarą (atidaromą, pakeliamą). atviras židinys atneša papildomų rūpesčių: visada turi būti švariai išvalytas, lendantys vaikai prineš pelenų ir priteplios.
namo tūris ir forma nebesikeis, todėl architektas gali pradėti projektuoti namo sienas, ir kt. :)
Palikite komentarą



Komentarai
  • tt

    Ne tamboras, o tambūras. Tambūras - privalomas anmo elementas, tad geriau daryti jį kiek galima didesnį, kad tilptū drabužių spinta. Taip aš dariau. Lango kaina yra tik truputį didesnė už gerai sumūrytos ir apšiltintos sienos kainą. Nebent siena iš molio su mėšlu, o langas su paauksuotais rėmeliais. Architektas, kaip ir statybininkai, staliai, santechnikai, programuotojai, valdininkai ir t.t. sako, kad geriau dayti taip, kaip jiems yra patogiau, o ne kaip klientui geriau. Tad galvok savo galva, kuria ranka į kurią pusę ir kaip tau tas duris reikės darinėti kelis, keliolika ar keliasdešimt metų - nei architektas, nei stalius, ne dar koks šiknius, patarinėjantis kaip aš, tų durų net nepalies.