Cookie Consent by TermsFeed

Dviračiai

Neseniai nuskambėjo skandalas apie tai, kad su dviračiu bandę įlipti į autobusą žmonės buvo iš jo išprašyti ir už tai vairuotojui papurškė dujų. Visi keleiviai išsibėgiojo per langus.

Tuo metu pagalvojau, kad šiaip chebra nelabai normalūs. Gal taip ir buvo. Nebuvau - nemačiau. Bet galėjo būti ir taip, kad vairuotojas juos pasiuntė nx ar bandė išstumti pro duris. Mūsų žurnalistai pasako tik faktą, kad įvyko toks incidentas, o kaip jie tai pasako ir kurią dalį įvykio - čia jau prasideda nuomonės formavimas ar skamdalų paieška (kas iš principo labai panašu).

Taigi, vakar grįžo su dviračiu mano brolis labai piktas. Jis bandė neminti į kalną, o užvažiuoti visuomeniniu transportu vieną stotelę. Vienas troleibusas uždarė duris prieš mosį, autobusas keleivius suleido tik per priekines duris, tam, kad pro jas neįliptų dviratininkas. Kai atvažiavo visiškai tuščias zemagrindis troleibusas, vairuotojas pradėjo rekti, mol pizdink iš čia. Tada prisiminiau ir anksčiau įvykusį įvykį ir pagalvojau, kad gal iš tiesų tas vairuotojas daunas buvo ir stumdė juos ar pasakė kažką nekokio  :)  Suprantu, kad tai nepateisina pačio fakto, bet...

Taip pat dar prisiminiau Vilijos postą apie jos kelionę. 

Taigi, gal reiktų visiems dviratininkams specialiai pradėti lipti į visuomeninį transportą, kad vairotojus paerzinti?  :)) 

Palikite komentarąKomentarai
 • lukas

  as karta sugalvojau is kretingos per salantus i skuoda nulekt, o grist per darbenus.. bet skuode pradejo lietus pilt, kaip is kibiro... zodziu kretingon grizau autiku..

 • Rokas

  Reiktų kokią Kritinę Masę viešuoju transportu suorganizuoti :D

 • Siru

  Silas, dviratis nera motorinė transporto priemonė, o automobilis yra

 • siuzi_wru

  man paciam taip yra nutike..nors aiskiai jam rodziau kad padanga yra kiaura ir niekur as su tokiu negaliu nuvaziuoti.. putojosi keikesi reke vairuotojas bet labai greitai ji nugesinau uz dvirati pazymejes bilieteli kaip uz suaugusi zmogu.. tada jau uzsiciaupe ir grizo i savo kabina...

 • Silas

  dviratis yra transporto priemonė. O gal aš su mašina į autobusą noriu, tipo benzo pataupysiu. Turi transporto priemonę, tai ir mink pedalus :) O šiaip vap teisus, be to draudžiama vežti "griozdiškus, trukdančius keleiviams daiktus, daiktus, kurie gali sutepti transporto priemonės sėdynes arba keleivių drabužius." Taip, kad ramiai :) O dar kalbant apie tuos kurie dujas papurškė, tai jie dar ir pora langų iškūlė, kad jau visai nepateisinama...

 • nuo

  Kai kuriose valstybėse prie stačių kalnų yra keltai dviratininkams, kad nereiktų minti nesveikai. Jei jau nėra - vieną stotelę pavažiuoti niekam netrukdant ar yra bėda?

 • vap

  Yra tik punktas, kad bagažas gali užimti tik vieno keleivio vietą (dviratis šiuo atveju bagažas), tik nepasakyta ar sėdimą vietą, ar vietą autobuse/troleibuse.

 • Siru

  O yra reglamentuota kur nors, kad su dvira2iu negalima?

 • manų k.

  mane tai porą kartu su šunim neįleido, nors pagal visus reikalavimus elgėmės - su trumpu pavadėliu, antsnukiu, pro galines duris. savivalė kažkokia :/