Cookie Consent by TermsFeed

Vilniaus savivaldybėje lodariai?

Aš kažkaip naiviai tikėjausi, kad tik Viršuliškės yra dievo pamirštas kraštas ir tik čia nevalomi šaligatviai. Galėjau suprasti, kai snigdavo kasdien ir nespėdavo valyti. Bet jau kiek dienų paeiliui pila lietus ir sniego nulis, tačiau niekas nevalo šaligatvių.

Matyt tiek buvęs lodarius meras, tiek dabartinis gyvena kitame pasaulyje ir jie pėsčiomis nevaikšto. Šiandien tikrai daug vaikščiojau po centrą ir galiu pasakyti - išvarykite savivaldybių, seniūnijų lodarius pasivaikščioti. Ir neleiskite valyti šaligatvių - tegu vaikšto ir griūna.

Dabartinis Vilniaus meras prikišęs pilną internetą savo pažadų ką darys ateityje, tegu užsiima tuo, kas yra dabar. Tikrai nepamenu nė vienų metų, kai taip niekas nevalė šaligatvių.

Palikite komentarąKomentarai
 • Evaldas

  Dar yra toks dalykas kaip valančiųjų kontrolė. Stebiu dažnai per langą kiemsargius kaip jie valo sniegą - kelias valandas su kastuvu pasivaidena, pabarsto smėlio dėl vaizdo ir eina namo. Popieriuose - sniegas nuvalytas, o reliai eini per ledą.

 • Apolio

  Šįryt į mūsų kiemą (Naujamiestis) atvažiavo traktoriukas sniego stumdyt :) Mirėm iš juoko, nes mūsų namo gyventojai kiemo sniegą buvo nusikasę ... DDD Tai darbavosi anas, o tiksliau - imitavo darbą, kokį pusvalandį :) Šiaip jau priešais esančio namo teritoriją tikrai reikėjo pravalyt, bo anys nekasė sniego. Dabar spėkit iš pirmo karto, ar tas traktoriuks pas juos užsuko? :)

 • nuo

  Aš ne apie GATVES, o apie ŠALIGATVIUS

 • na

  manau vienu metu speti buti visur ner galimybiu. va vakar vaziavau is sauletekio i nauja vilnia,tai plytines gatve valoma su maziu traktoriuku,atkarpom stabdomas eismas ir taip dirbama visa diena:)na bent dali dienos.tada ir pagalvojau kad alekna siek tiek naudingesnis vilniui nei tas mataciklistas:) o manau nuvaziavus i tabora pradeciau rekaut koks meras blogas ir kodel manes meru neisrinko, nes tikriausiai ten keliai nevalyti.

 • Vytenis

  Rinkimai ant nosies, dabar ne laikas darbus daryti. Dabar laikas pažadus dalinti. ;)

  Ta proga visiems pažadu, jei mane išrinks meru: išvalyti visas gatves, nuo sniego, šiukšlių, smėlio ir chuliganų.